Jump to content



Кой искате да закрива концерта на Planeta на 1 декември?


Кой искате да закрива концерта на Planeta на 1 декември?  

110 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

  • Отговори 85
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Най-активни дни

Топ коментиращи в тази тема

Преслава казвам аз, може и Ивана, но най-добре Преслава.

И аз съм за Преслава, тя се познава най-добре от старото и младото поколение. Но ако не изкара голям хит не знам как ще закрива с Аматьорка, не че песента е лоша, но не мисля, че ще има особено голям прием!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа или Анелия. И двете имат по-големи хитове от "Певицата на годината". :D

 

Oсвен с Фики да закрива пак, а? Благодарение на него "Секс за ден" е популярна, а Преслава поне разчита на собственото си име и в двете песни, които е пуснала през първата половина на годината. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Oсвен с Фики да закрива пак, а? Благодарение на него "Секс за ден" е популярна, а Преслава поне разчита на собственото си име и в двете песни, които е пуснала през първата половина на годината. :1000 (29):

Айде, айде разчитала на Фики. Факт е, че благодарение И на него се популяризира, но Андреа е име и това трябва да го преживееш. На всеки следващ концерт става все по-добра и така ще е и за напред. "Най-добрата" защо стана такъв хит? Сигурно заради Анелия? Аз се шегувах. Естествено че няма да закрива Андреа, но фактически има по-силна година от Преслава. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде, айде разчитала на Фики. Факт е, че благодарение И на него се популяризира, но Андреа е име и това трябва да го преживееш. На всеки следващ концерт става все по-добра и така ще е и за напред. "Най-добрата" защо стана такъв хит? Сигурно заради Анелия? Аз се шегувах. Естествено че няма да закрива Андреа, но фактически има по-силна година от Преслава. :)

 

Че то и Иван например също е име. Аз съм го преживял! Иначе да, вярно е, че на всеки следващ концерт все по-добре успява да синхронизира отварянето на устата си с плейбека, трябва да й се признае. Евала!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че то и Иван например също е име. Аз съм го преживял! Иначе да, вярно е, че на всеки следващ концерт все по-добре успява да синхронизира отварянето на устата си с плейбека, трябва да й се признае. Евала!

Ооооооо, колко си забавен!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо ги няма Пресила, трио Сопрано, Татяна и естесвено ИМПЕРАТРИЦА Яни в анкетата? Това е престъпление срещу човечеството ...

 

От изброените в анкетата - Амет, евентуално за да е съвсем циганска историята (и да напълнят залата) препоръчвам да направи трио с Илиан и Александровата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия ;)

 

Ако направи един микс от 2 стари песни и 1 нова ще разцепи. Примерно Легенда за любовта, Изгори ме с устни + Гадните или Смелите... Мечти :D

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия ;)

 

Ако направи един микс от 2 стари песни и 1 нова ще разцепи. Примерно Легенда за любовта, Изгори ме с устни + Гадните или Смелите...

 

Аз мисля, че трябва да са нови песни като "Ето ме", "Питбул" и новата, която ще пусне малко преди концерта. От старите може примерно "Нежни устни", но в оригинал, никакви акустични версии!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз мисля, че трябва да са нови песни като "Ето ме", "Питбул" и новата, която ще пусне малко преди концерта. От старите може примерно "Нежни устни", но в оригинал, никакви акустични версии!

 

Колкото и популярни да са, според мен няма да имат същия ефект като златните и хитове, а ако закрива трябва да е ударно. :Vishenka_05:

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

На този концерт ще се празнуват и 25 години, така че трябва да е някой изпълнител с голямо значение, някой от големите лидери, като големите успехи на Тони Дачева са доста назад във времето, Глория бая е закривала, като последното не ѝ се получи много, може Славка Калчева с най-големият хит, но нали имаше празничен фолклорен, така че ще е добре Ивана, но според мен най-добре Преслава, може да съчетае старото и новото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Почти всеки път закриват едни и същи - Глория, Ивана, Преслава, Галена...крайно време е да се разчупи тоя стереотип, нека малко промяна да има. Пък и Деса ако сложат пак добре.
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Колкото и популярни да са, според мен няма да имат същия ефект като златните и хитове, а ако закрива трябва да е ударно. :Vishenka_05:

 

Ще има ефект от златни хитове, ако публиката е от такива като нас, ама едва ли. Преполагам, че пак ще са от набор 95 и нагоре. За това е най-добре да се пеят актуалните песни на деня, които всички ги знаят. И на мен ми се иска микс само от стари песни, но няма как да стане. Един златен хит е достатъчен.

 

"Питбул" и "Ето ме" не бих казала, че са популярни, а истински мегахитове. Виж колко мощно извикаха като почна "Питбул" (10:10)... нещо страшно направо.. и като пее я надпяват... ДУЕТ НА ГОДИНАТА!

 

 

 

Емилия видимо е много доволна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щом всеки кажи-речи си пише неговата любимка, и аз да кажа Анелия - с микс, съдържащ "Генерал" (за къде без тая отврат :gun_bandana: ), но завършващ, да кажем, със "Само мене нямаш", която е отлична за закриване на концерт.

Ако гледаме реалистично, ще е между Преса, Фикрет и Ивана. От тях най-добре Ивана.

Амет

Ами Амет без майтап е по-добър музикант от половината индивиди, изброени в анкетата, да не кажа и от повечето...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория!

Някой от предложенията в анкетата са просто абсурдни.... Теда Александрова, Амет ...? :mf_surrender:

Ако не Глория бих заложила на Деса или Ивана. Преслава закрива почти всеки концерт и няма смисъл. А трябва да е човек с доста рутина, не мисля, че Фики, Галин и други новички изпълнители са подходящи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория!

Някой от предложенията в анкетата са просто абсурдни.... Теда Александрова, Амет ...? :mf_surrender:

Ако не Глория бих заложила на Деса или Ивана. Преслава закрива почти всеки концерт и няма смисъл. А трябва да е човек с доста рутина, не мисля, че Фики, Галин и други новички изпълнители са подходящи.

На Глория и Ивана може да има повече изнасящи се, но пак. Те на всяка се изнасят, на Галена бяха останали 400 човека миналата година на наградите и то на "Хавана Тропикана". Което беше по странно е как показаха празният партер. Между другото това е липса на всякаква култура и уважение. Сега отишъл си, няма значение дали е Галена или Преслава, можеш да я изчакаш да си изпее песента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отсъствието на Галена потвърдено ли е официално? Аз никъде не съм видял още статии или реклами за това турне. Да не стане така, че да си гадаем напразно :1000 (29): Макар че и да присъства, пак не е сигурно дали ще закрива. Зависи от концепцията на концерта - ако се набляга и на ретро най-вероятно ще сложат последна Глория, Ивана или Преслава.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отсъствието на Галена потвърдено ли е официално? Аз никъде не съм видял още статии или реклами за това турне. Да не стане така, че да си гадаем напразно :1000 (29): Макар че и да присъства, пак не е сигурно дали ще закрива. Зависи от концепцията на концерта - ако се набляга и на ретро най-вероятно ще сложат последна Глория, Ивана или Преслава.

Ще има. Виж тук хаштага е #novemberagaininusa ЦЪК

Link to comment
Сподели в други сайтове

При отсъствието на Галена адекватен избор биха били Анелия или Емилия.Като се има предвид ситуацията то това сигурно ще бъде Преслава, която дори не знам дали има популярна песен освен последната й аматьорска боза.

Ако концерта е с идеята за юбилей, то тогава несъмнено това трябва да бъде Глория.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Глория и Ивана може да има повече изнасящи се, но пак. Те на всяка се изнасят, на Галена бяха останали 400 човека миналата година на наградите и то на "Хавана Тропикана". Което беше по странно е как показаха празният партер. Между другото това е липса на всякаква култура и уважение. Сега отишъл си, няма значение дали е Галена или Преслава, можеш да я изчакаш да си изпее песента.

Ами ти описа с 6 думи целият български "народ" (да се чете стадо овце).

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...