Jump to content



Кой искате да закрива концерта на Planeta на 1 декември?


Кой искате да закрива концерта на Planeta на 1 декември?  

110 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

  • Отговори 85
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Най-активни дни

Топ коментиращи в тази тема

Междудругото, аз пак да питам - защо смятаме, че Гло изобщо ще бъде на тоя концерт?

А защо да не бъде? От последните 10 концерта е била на 7-8 може би. Останалите 2-3 пъти са били на концертите за наградите, когато е нямало какво да спечели и не е ходила да се разкарва само.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щото е скарана с Митака, който я заряза сама да си прави концерта в НДК, и щото е едва ли не стегнала куфарите за отлитане от димитровградския кокошарник?

 

Но дори и да пренебрегнем тези факти, очаквам че няма да отиде да е пълнеж в Армеец след успешния си концерт в НДК.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щото е скарана с Митака, който я заряза сама да си прави концерта в НДК, и щото е едва ли не стегнала куфарите за отлитане от димитровградския кокошарник?

 

Но дори и да пренебрегнем тези факти, очаквам че няма да отиде да е пълнеж в Армеец след успешния си концерт в НДК.

 

Глория НИКОГА, ама НИКОГА няма да напусне Пайнер, докато компанията е в този си вид. ;) Не слушайте изобщо какво говори, мъмри и т.н Особено след като видя какво се случи с нейни колежи без Пайнер, най-вече с Камелия. Камелия също не искаше да напуска Пайнер, просто искаше други условия, който не и бяха дадени и нямаше избор, но тя също никога не е искала да напуска Пайнер.;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен основният проблем е, че пеят много дълго. Трябва като Глория по 3 песни в 6 минутен микс и толкова. Няма какво да пеят по 20 минути, това не са им самостоятелни концерти. И стиковано за 2 часа и половина към 9:30 да е свършил. Не може хората да си тръгват по нощите. Всеки има право да пее, защото всеки се бори за място под слънцето, но вярвам, че 25 човека могат да се съберат в 160 минути при добра организация. По този начин последният ще е спокоен и няма да гледа грозна гледка на тръгващи си хора.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен не е нито до времето нито до изпълнителя. Когато и да свърши концерта и който и да закрива, пак ще си тръгват, за да не се блъскат после в навалицата. Винаги е било така. Иначе и за мен е безмислено това продължително времетраене.
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен основният проблем е, че пеят много дълго. Трябва като Глория по 3 песни в 6 минутен микс и толкова. Няма какво да пеят по 20 минути, това не са им самостоятелни концерти. И стиковано за 2 часа и половина към 9:30 да е свършил. Не може хората да си тръгват по нощите. Всеки има право да пее, защото всеки се бори за място под слънцето, но вярвам, че 25 човека могат да се съберат в 160 минути при добра организация. По този начин последният ще е спокоен и няма да гледа грозна гледка на тръгващи си хора.

Да - възможно е. Пример е концерта 2 години Планета HD - хем кратко, хем хубаво .. Даже като свърши хората още стояха и чакаха до последно не си тръгнаха и на финалната песен дори. (Даже скандираха Преслава на зарята след финалната песен) :3fdb8960598fa63e: За сметка на предишния концерт преди него /Наградите/, който започна в 7 и свърши след 12 .. :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да - възможно е. Пример е концерта 2 години Планета HD - хем кратко, хем хубаво .. Даже като свърши хората още стояха и чакаха до последно не си тръгнаха и на финалната песен дори. (Даже скандираха Преслава на зарята след финалната песен) :3fdb8960598fa63e: За сметка на предишния концерт преди него /Наградите/, който започна в 7 и свърши след 12 .. :mf_surrender:
Тогава липсваха Галена, Камелия, Андреа, Малина...та затова беше по-кратък.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен не е нито до времето нито до изпълнителя. Когато и да свърши концерта и който и да закрива, пак ще си тръгват, за да не се блъскат после в навалицата. Винаги е било така. Иначе и за мен е безмислено това продължително времетраене.

Честно казано, не смятам, че ако концертът е под 2 часа и половина, хората ще се изнесат точно на "Генерал" или "Бум" или "Бяла роза". Но от Пайнер явно така и не го схванаха, дори напротив - те мислят, че колкото повече изпълнители има и колкото по-дълъг е, по-добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...