Jump to content



VIP Brother 2015


Fast

Препоръчани коментари

Това днес беше повече от режисирано и като цяло си пролича, че от предаването имат любимци. Кичка като гласува против Гъмов дори отдолу където са им снимките с броя гласове, не му отчетоха отрицателна точка.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Това днес беше повече от режисирано и като цяло си пролича, че от предаването имат любимци. Кичка като гласува против Гъмов дори отдолу където са им снимките с броя гласове, не му отчетоха отрицателна точка.

 

Не мога да разбера Преслава защо се прави, че харесва тоя?! Каква полза ще извлече от това?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да разбера Преслава защо се прави, че харесва тоя?! Каква полза ще извлече от това?!

А аз не мога да разбера защо изобщо влезе повторно? Първо, че изобщо не я показват и второ, че тя в стремежа си да не си наруши имиджа и да не влиза в конфликти е толкова свита, че е като предмет там .. :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да разбера Преслава защо се прави, че харесва тоя?! Каква полза ще извлече от това?!

 

 

Лошото е, че не се прави. Преслава харесва точно най-противните хора в къщата - Гъмов, Ритон и Ернестина. Това достатъчно добре говори за самата нея като човек и изповядвани ценности. ;) Нейното поведение не го одобрявам от няколко години насам и престоят й в Брадъра само го затвърди, за съжаление.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз от днешния лайв останах с впечатлението, че гласят онзи гущер с ланците и геловете по главата Гино, за победител, понеже е голям ВИП.

 

Гъмов не е нито овча кожа, нито боклук или там както нарича Кичка - той е едно просто вчерашно вмирисано ГОВНО - пълен нещастник, няма такъв селяк дори по селата. Първо не ти е на годините тази жена, нито на акъла, нито на опита, нито на аудиторията, нито на парите - ще й говори все едно му е сестра или съпруга, че то и на тях даже не се говори така. Какво уважение имаш към себе си на първо място, че да си позволяваш подобно отношение към хората. Що за парцал трябва да си? Всичките ни актьори от това поколение са такива - вмирисани алкохолици, неосъществени артисти със заплата от 400 лв. Мрат в мизерия, но то цялото им съществуване, житейско, е мизерно.

И на мен Кичка почва да ми става все по-симпатична, а това, което дадоха в изповедалнята си беше абсолютно истинско поведение, жената е изумена как може след толкова години залите й тук да се пълнят с хора, които я обичат, а 10 души в тая къща да са против нея.

Симпатизирам и на Кристина. Ернестина я харесвах, но и при нея има нещо много изгнило.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък друго не мога да разбера. Защо Преслава изобщо излезе, след като пак влиза, само се прецака да няма възможност да спечели! :gun_bandana: :gun_bandana:

100% ако участваше сега, щеше да е първа сред избора за победител!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой може ли все пак да ми каже успех на Гъмов, защото аз не намирам! Това чудо няма пукнат успех, една Калия от Пайнер е той. И искат да ме убедят, че Калия е по - успяла от Джена да речем?!?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ясно е, че Гъмов е победител. Аз нямам против, след като се разритаха с Иван и Андрей вече няма кой да го кани да прави ТВ халтури и наградата и тласъка добре ще му дойдат. От всички в къщата той най го е закъсал!

 

Иначе: Моля, не се палете толкова. Всички са там за хонорар и популярност.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък друго не мога да разбера. Защо Преслава изобщо излезе, след като пак влиза, само се прецака да няма възможност да спечели! :gun_bandana: :gun_bandana:

100% ако участваше сега, щеше да е първа сред избора за победител!

 

Според мен отговорите са 2 възможни:

Първо, такава е била уговорката от самото начало и то именно с цел да не се бори за победата. Според мен пък победата в никакъв случай нямаше да й е вързана в кърпа и тя го осъзнава. Имайки предвид колко е сдържана и обрана (т.е. разтревожена да не навреди на името си), смятам, че евентуалният неуспех на финала би го приела пак така - като сриване на имиджа, и предпочита да не си го причинява този риск.

 

Второ, уговорката е била да стои до края на септември, но рейтингите са паднали по средата на формата и Брадъра й е предложил още една купчина пари, за да влезе пак и да го вдигне. Не се съмнявам, че има хора, които гледат формата заради нея. Друг е въпросът какво виждат от нея - за нея никой от съквартирантите не говори, нито тя прави или казва нещо смислено. Не се сещам за друг участник във Випа от всички сезони, който да е бил толкова неразгадан и неразкатан след 1-2 месеца стоене в тази къща.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ясно е, че Гъмов е победител. Аз нямам против, след като се разритаха с Иван и Андрей вече няма кой да го кани да прави ТВ халтури и наградата и тласъка добре ще му дойдат. От всички в къщата той най го е закъсал!

 

Иначе: Моля, не се палете толкова. Всички са там за хонорар и популярност.

Не съм съгласен Алекс, до сега не гледах ВИП Брадър, обаче сега започнах именно защото не одобрявам това което се прави. Гъмов е символ на неуспял непрокопсаник. Това не е добре да се набива в очите на хората като пример. Хората трябва да се стремим към успехи - лични и професионални. Не одобрявам това, че Кичето се превзема, но жената си е направила нещата. Не е откраднала, има си успехите, развила се е. Това е в пъти по - достоен пример.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кичето е най-готина и ако реално се гледат гласовете на хората тя ще спечели. Гъмов е страшно лайно и никога, ама никога не съм го харесвал. Нито ми е забавен, нито изглежда добре - като пълен селяндур с раздърпаните тениски и очилата за 10 лева от пазара, нито е добър човек, нито има нормално поведение към жените, нито има мярка с алкохола - просто едно нещо няма което да ми хареса в него, а випа го изкарват най-добрия актьор...всичко му идвало от душата, хаха...да, ама не! От душата идва на Рачков да е забавен, не на тоя смешко. Ернестина много я харесвах преди да влезе, но се оказа много зле и тя. Кичка си беше права, че събира по-глупавите около нея за да си има "армия" която да е подкрепя, но дори и Светлана не я подкрепи. Джино и Люси са ми 50/50 хем ме кефят, хем ме дразнят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От къде това самочуствие в недоразумението Гъмов - столичен битник и алкохолик. Кой му разрешава така да говори?! И този сеир го дават в национален ефир , в праймтайм?! Не мога да повярвам на тези обиди които чувам. Надявам се да е сценарии някакъв. Не че се възмущавам, но е прекалено вече. Брадъра не взема отношение, а уж правилник за обидите имало.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво й харесвате на тая Кичка? Това е една супер егоистична, лицемерна, злобна и манипулативна женица. :mf_surrender:

Люси е другата отрепка - нищо мъжко няма в него - злобен лицемерен интригант!

 

Очевидно гласят Джино за победител и не бих казала, че е незаслужено. Избухна 1-2 пъти, но като цяло е много възпитан и коректен мъж, а това не може да се каже за почти никой друг в къщата.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво й харесвате на тая Кичка? Това е една супер егоистична, лицемерна, злобна и манипулативна женица. :mf_surrender:

 

Щото е най - истинска и е на пангара. На нея й показват непрекъснато керливите ризи, а другите ги толерират. Много е грозно и най - вече видимо с просто око.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво й харесвате на тая Кичка? Това е една супер егоистична, лицемерна, злобна и манипулативна женица. :mf_surrender:

Люси е другата отрепка - нищо мъжко няма в него - злобен лицемерен интригант!

 

Очевидно гласят Джино за победител и не бих казала, че е незаслужено. Избухна 1-2 пъти, но като цяло е много възпитан и коректен мъж, а това не може да се каже за почти никой друг в къщата.

 

А как разбра че е егоистична, лицемерна, злобна и манипулативна, като голяма част от враговете й в къщата са тези неща които изброяваш. Плюс това Кичка за тези които не знаят и не са се поинтересували е адски благородна, добра, помогнала е на хиляди българи в Америка, с пари, с подслон с всичко от което имат нужда...помага на много хора от нейния край които едвам свързват двата края...страшно добра жена...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щото е най - истинска и е на пангара. На нея й показват непрекъснато керливите ризи, а другите ги толерират. Много е грозно и най - вече видимо с просто око.

А да не говорим колко по-талантлива е Кичка от Ритон и Кристина. Смазва ги с глас! Просто е имала по-важни приоритети и не си е отдала живота на музиката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А как разбра че е егоистична, лицемерна, злобна и манипулативна, като голяма част от враговете й в къщата са тези неща които изброяваш. Плюс това Кичка за тези които не знаят и не са се поинтересували е адски благородна, добра, помогнала е на хиляди българи в Америка, с пари, с подслон с всичко от което имат нужда...помага на много хора от нейния край които едвам свързват двата края...страшно добра жена...

То си й личи, че всички я използват. Сега се връзват на Джино и си мислят, че Кичето не им трябва, но ще видят като Джино им каже аут. Много грозно, уж големи випове нямат пари за един хотел.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гъмов и Здравко очевидно са най-избухливи. Знаейки това, Кичка през целия сезон подхвърляше нещо, с което да ги предизвика. Те избухваха, тя цивреше, после молеше за извинение и накрая излизаше чиста. Това за мен си е манипулация. Постоянно пуска някакви реплики, които "случайно" водят до разпри - ето сега на номинациите с едно изречение успя да скара Здравко и Кристина - това ако не е интриганстване, не знам какво е. А репликата за децата? Примери колкото искате...

Както и да е - не защитавам по никакъв начин Ритон (и тях мога да нахраня), Гъмов, Ернестина или когото и да било другиго. Просто не разбирам цялото поклонничество пред някаква си никому неизвестна префърцунена Кичка.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Гъмов и Здравко очевидно са най-избухливи. Знаейки това, Кичка през целия сезон подхвърляше нещо, с което да ги предизвика. Те избухваха, тя цивреше, после молеше за извинение и накрая излизаше чиста. Това за мен си е манипулация. Постоянно пуска някакви реплики, които "случайно" водят до разпри - ето сега на номинациите с едно изречение успя да скара Здравко и Кристина - това ако не е интриганстване, не знам какво е. А репликата за децата? Примери колкото искате...

Както и да е - не защитавам по никакъв начин Ритон (и тях мога да нахраня), Гъмов, Ернестина или когото и да било другиго. Просто не разбирам цялото поклонничество пред някаква си никому неизвестна префърцунена Кичка.

С последното не съм съгласен Хриси. Дори сега си направих експеримент и питах познати, всички знаеха поне като име Кичка Бодурова и Ритон, поне като име. Гъмов и Ерна нямам един познат който да ги е чувал, сериозно. В смисъл, явно че те дразни, явно, че има защо, но поне има две неща които не може да се отрекат: първо, винаги ги е приютявала в къщата й с месеци и второ, каквато и да е, тя не е нападала първа никога.

Link to comment
Сподели в други сайтове

С последното не съм съгласен Хриси. Дори сега си направих експеримент и питах познати, всички знаеха поне като име Кичка Бодурова и Ритон, поне като име. Гъмов и Ерна нямам един познат който да ги е чувал, сериозно. В смисъл, явно че те дразни, явно, че има защо, но поне има две неща които не може да се отрекат: първо, винаги ги е приютявала в къщата й с месеци и второ, каквато и да е, тя не е нападала първа никога.

Зависи явно от средата ти - моите познати не са запознати с творчеството на Кичка, а Гъмов и Ерна даже са ги гледали в театъра и по телевизията. Дори родителите ми и техните познати не могат да се сетят за една песен на Кичка, а нашите са ходили по концерти, дискотеки и даже имаме огромна колекция от грамофонни плочи. :1000 (29):

 

пс: Браво, че помага на хората.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кичка е разбран човек, но просто не е в среда с подходящи хора. Провокират я, тя се защитава и я изкараха не знам каква вече. Такива обиди малко хора са понасяли с достойнство изобщо в ефир. Все пак - ок, всички са там за парите, ама не ми се вярва човек като Кичка да търпи тоя цирк ей така щото го е много закъсала за пари. Много силен човек e, с чувство за справедливост. Няма нужда да го казва - личи си, че е преживяла доста. Останалите са като някакви диви, необуздани тъмни балкански субекти. Моралът и интелектът, с който парадира Гъмов, се разминават генерално с действията и обноските му. Ужасно ненавиждам вмирисани и алкохолизирани бохеми като него и тая чорлавата Ерна. Големите артисти, големите академици. Само Луна щеше да ги оправи тия до края. Нито Джино, нито другите финалисти ми се връзват с победата. И Станка Златева простееше в Брадъра, но нека не забравяме колко по-достойно беше поведението й. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гъмов и Здравко очевидно са най-избухливи. Знаейки това, Кичка през целия сезон подхвърляше нещо, с което да ги предизвика. Те избухваха, тя цивреше, после молеше за извинение и накрая излизаше чиста. Това за мен си е манипулация. Постоянно пуска някакви реплики, които "случайно" водят до разпри - ето сега на номинациите с едно изречение успя да скара Здравко и Кристина - това ако не е интриганстване, не знам какво е. А репликата за децата? Примери колкото искате...

Както и да е - не защитавам по никакъв начин Ритон (и тях мога да нахраня), Гъмов, Ернестина или когото и да било другиго. Просто не разбирам цялото поклонничество пред някаква си никому неизвестна префърцунена Кичка.

 

Ама чакай сега...Гъмов и Здравко избухливи били...да ама и двамата нямат успехите на Кица, да не кажа че Гъмов е кръгла нула, някаква мишка...и като са избухливи, Кица трябва да си мълчи и да си трай щото били избухливи, ама да се подиграват тя ще си трае...не е така...жената има самочуствието си напълно заслужено и някакви идиоти да й петнят името и тя да си трай?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

И още нещо - Кичка плачела често и това било поза, театър, на жертва се правила. На жената й идва отвътре - тя може и от обида да заплаче, и от радост, и от всичко, и го показа. Най-сърдечният човек от всички. Тая Катя никога не показа никаква емоция. Само мълчи като пън, стои като темерут и от време на време си показва рогата - за сметка на това мъжът й е като излязъл от болнично заведение. Жалко, друго мнение имах за тия хора, но ще излязат много неосъществени в личен план и от там идва нещастието и агресията им. На Катя е по-лоша, защото е пасивна агресия.

И как можаха да не приложат хилядите доказателства, че Кичка е пяла в Сизър - включително и на Кирков изказването, който впрочем е пръв приятел на Ритонците...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...