Jump to content



Online: Татяна - До три


Препоръчани коментари

  • Отговори 59
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Малеееееее. Супер е!!! Клипът е много готин и Татяна е в много яка форма! Песента просто много кефи!

 

Музика и аранжимент: Йорданчо Василковски - Оцко.

Текст: Татяна :Vishenka_05:

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъпо, тъпо, изтъркано, до болка пято - направо ми се подвига от тая чалга. Не знам как е възможно за една година да падне нивото толкова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъпо, тъпо, изтъркано, до болка пято - направо ми се подвига от тая чалга. Не знам как е възможно за една година да падне нивото толкова.

В поста ти е Яница, а се възмущаваш от това?

Link to comment
Сподели в други сайтове

В поста ти е Яница, а се възмущаваш от това?

Яница има характер, който отличава песните й от масата. И в случая само "Всичко чуждо" е с текст за другата жена, но за сметка на това е пълен със брутални и запомнящи се фрази.

 

Не намесвай бъдещи лидерки в теми за Татяна. Мерси!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яница има характер, който отличава песните й от масата. И в случая само "Всичко чуждо" е с текст за другата жена, но за сметка на това е пълен със брутални и запомнящи се фрази.

 

Не намесвай бъдещи лидерки в теми за Татяна. Мерси!

Къв си смешен не е истина.

Татяна пее много яко в последните си две песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е каква е тая простотия? Писна ми няколко години да слушам негативизми за "другата", "кучката", "боклука", "мършата", "евтината". Все се карат тия певачки за некакъв мъж, не го разделиха вече сто години.

 

Зарибяващ вокал както винаги!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отврат! Толкова е изтъркано и пято всичко, че е излишно да казвам, че прилича на 100 други. На тая жена всички песни и клипове в последните 3 години са толкова еднакви, че няма спасение просто.

И не им ли стигаше гаврата с кръста в "Лоша" на Андреа, та и тук го направиха? Идиоти!

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е трагична, дори вокалите не зарибяват.Текста е толкова банален, че се чудя колко песни имаме само от последната година с подобен.Клипа изобщо няма да го коментирам, защото няма да успея да запазя добрия тон.

Само ще кажа, че на Татяна щом Оцко не може да й помогне е време да се откаже.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вокала е зарибяващ, текста не знам на кой е, но е супер прост и елементарен. Много под "Да се квит" като цяло.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вокала е зарибяващ, текста не знам на кой е, но е супер прост и елементарен. Много под "Да се квит" като цяло.

На Тоци е текста.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мелодията е доста приятна всъщност, вокалите - също. Сигурна съм, че след няколко слушания ще ме зариби песента. Общо взето Татяна си кара в нейния си стил, веднага може да познаеш, че е нейна песен. Хубаво е да направи нещо по-различно.
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Повдига ми се вече от тоя оцков бийт...аман

Наистина аман вече от рециклиране на този Оцков бийт. На 14-тата секунда от първо слушане се разбира, че е негова.

Самата песен не е лоша, приятна е, но не бих си я пуснал пак само заради Оцко. Щом прави песни като Живей значи можело. Ама стига вече тъпкане на 1 място, драйфа ми се.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...