Jump to content



Планета Пайнер с концерт в Арена Армеец


Препоръчани коментари

По принцип "Две сърца" ми е много, ама много по моя вкус песен. Голям хит беше едно време, през 2008-ма също на панаира тук. Но миналата година на РД на Планета и тази пак на РД на Планета, да я пее все нея с ясна цел и подбуди е пораженческо. Най-странното е, че никой не го споменава тук като факт освен мен. То е и ясно защо де. 15 години реват едни люде как Камелия пеела само стари песни, щото нямала хитове, а като същото направи Деса - тишинаааааааа..... :1000 (29):

 

Ама не мълчат само заради това. Когато Кама го правеше, на Преслава и Ивана в бекстейджа сърцата им щяха да изкочат, а сега са спокойни - Деса не е фактор. :ad:

Според мен, ако наистина Деса не е фактор, нямаше да я обсъждаш постоянно и да я споменаваш по-често дори от нейните фенове.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен, ако наистина Деса не е фактор, нямаше да я обсъждаш постоянно и да я споменаваш по-често дори от нейните фенове.

 

Ти не разбра ли, че ние имаме разчистване на сметки в тоя форум, като сме започнали от 2002 година? Нещо така да ти прави впечатление, че нещо много ненормално е станало през тази 2002 година, за да кара толкова хора да спорят като ненормални 13 години и дори днес, да са все едно на изходни позици? Пайнера ева майката на принципите в тоя бизнес още в началото на века и така си работи и до днес. Затова губи позиции този бизнес, щото няма правила.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те и феновете на Деса обсъждат постоянно някои чипровски особи, въпреки че уж не са фактор, щото нали, даже много по-често, отколкото Деса се обсъжда изобщо.

 

С тая разлика, че те не са прави, разбира се.

 

Но ако искаш може да се върнем на обсъждането на наркоманката. Която продължава да затъва - след поредни кьорфишек от цялата серия, започнала с Аматьорка, минала през Стара Загора, Нови хан, игренето на втора свирка на Жалка, и свършила с празната зала в София, следващата серия е поредния дует, който след 2 седмици ще бъде в историята, целящ да забави затъвянето в блатото на забвението. А да, и недостойното представяне в Армеец. Дали Митьо няма да я натири вече като следващата МЕГАЗВЕДА и да приключваме с претенциите? Щото е крайно редно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От качените видео материали, т.нар прием на Две сърца е забележително слаб като за песен, набедена за мега хит, а ако питаш Десови, едва ли не и сред златните в жанра. Съвсем сериозно, дори на До три се пееше повече и се кефеше забележително повече народа.

И кво, значи "Две сърца" не е и хит, понеже "До три" била по-аплодирана? :1000 (29): По баровете като я пуснат са ме заболявали ушите от реакцията на хората. На старите песни на Камелия е същото. Тва, че на някой концерт не е най-най аплодираната песен, не значи, че не е от златните хитове в чалгата. Аз лично колкото и да я харесвам, ми е малко поомръзнала, още повече, че откакто пак е в Пайнер постоянно я пее навсякъде, качиха клипа в youtube канала им и т.н. Тони Дачева също ми втръсна с "Бедни и богати". Тая жена може да изкара златните хитове от торбата, но не и не - тя навсякъде е с "Бедни и богати". И тва, че на мен ми е омръзнала и не съм крещял на въпросната песен на концерта, не значи, че не е от вечните в чалгата.

849bfacb1ce05353.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Те и феновете на Деса обсъждат постоянно някои чипровски особи, въпреки че уж не са фактор, щото нали, даже много по-често, отколкото Деса се обсъжда изобщо.

 

С тая разлика, че те не са прави, разбира се.

 

Но ако искаш може да се върнем на обсъждането на наркоманката. Която продължава да затъва - след поредни кьорфишек от цялата серия, започнала с Аматьорка, минала през Стара Загора, Нови хан, игренето на втора свирка на Жалка, и свършила с празната зала в София, следващата серия е поредния дует, който след 2 седмици ще бъде в историята, целящ да забави затъвянето в блатото на забвението. Дали Митьо няма да я натири вече като следващата МЕГАЗВЕДА и да приключваме с претенциите? Щото е крайно редно.

 

Да де, но виж как йезуитски говорят за обсъждането на Деса, а не се усещат, че правят същото и с Камелия. Нали видя колко много пъти им казах, да махнат капаците и да гледат не само в Деса? Виж как бързо забравиха Русе? Виж как не гледат снимките с празните балкони? И забележи как само за някакъв топ говорят, а Деса не е в него. И колкото и клипчета да им показваме на другите изпълнители, те въобще не ги гледат. Те не искат да сравняват, а само да крещят как Деса е супер. Е такива са ми най-смешни, ама си ги водя още от форума на Планета с мен и колкото и да им говоря, ъкъл не идва....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама Тони Дачева не е набедена от фенчетата си за в топ 3 по прием, нито някой някога е бутал Бедни и Богати за ебати и златния хит от фонда.

 

В тоя ред на мисли, и Ивана е омръзнала на всички с Шампанското и Кръчмата, ама на тях се пее с пълно гърло, нали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама Тони Дачева не е набедена от фенчетата си за в топ 3 по прием, нито някой някога е бутал Бедни и Богати за ебати и златния хит от фонда.

 

В тоя ред на мисли, и Ивана е омръзнала на всички с Шампанското и Кръчмата, ама на тях се пее с пълно гърло, нали.

 

 

В момента, в който се чуха първите акорди на "Нещо нетипично" залата буквално изригна ..


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама Тони Дачева не е набедена от фенчетата си за в топ 3 по прием, нито някой някога е бутал Бедни и Богати за ебати и златния хит от фонда.

 

В тоя ред на мисли, и Ивана е омръзнала на всички с Шампанското и Кръчмата, ама на тях се пее с пълно гърло, нали.

Никой не я е бутал, защото е ясно, че това е "ебати златния хит от фонда". "Бедни и богати" е повече от хит, тя е от емблемите за жанра. И тва, че не беше най-аплодирана на концерта, не значи, че "До три" е хита, щото видиш ли се пеела повече.

849bfacb1ce05353.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Е значи аз съм доволен на макс.. Кака ви Ванче е в топ 3 на чалгата след Фики и Галин! Така де, нали само 1 концерт решава всичко. :)

Браво, браво, како Ванче...чакам сега и да спреш с тъпия бойкот на дискотеки и да почнеш и там да ходиш и 40 участия не ти мърдат месечно! БравооооО!

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Е що пък "До три" да се е пеела повече от "Две сърца"? Гледайте клипчета, ама хубаво ги гледайте. От тия във втория блок по-трудно се чува пеенето. Едно е да намалиш синбека докрай, когато Татяна подава на публиката, а инструментите как да ги намалиш? Супер беше приемът на Деса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой не я е бутал, защото е ясно, че това е "ебати златния хит от фонда". "Бедни и богати" е повече от хит, тя е от емблемите за жанра. И тва, че не беше най-аплодирана на концерта, не значи, че "До три" е хита, щото видиш ли се пеела повече.

До три е еднодневка, която днеска я пеят, утре никой няма да я помни, освен Петко-татянинфен. По тоя показател няма кво да ги сравняваме, но да, бозата на Татяна е някъф хит определено. Може да е в екстубе, порнхъб, бразърс и концерта на Планета в Арената, ама е хит.

 

Две сърца е златен хит. Бедни и богати, Студ, Кръчмата и Не виждам също са, кой повече, кой по-малко, ама на Ванач и Малинажа залата избухва, или поне във втория случай грейва с телефони поради липсата на запалки, а на другите три - мъртвило, даже в случая с актуалната Кокодиневица - напълно буквално.

 

И не, не казвам че Татянината чекия е по-голям хит от Бедни и Богати или Две сърца. Ама има по-добра реакция на публиката на нея, отколкото на другите две. И го казвам, щото тука разни хорица се опитват да пробутат Фатмишка за връх на върховете, и едва ли не топ 1 на концерта с това изпълнение. А то дори не е в десетката. Докато за Тони Дачева никой не я пробутва за покорила нови върхове в кариерата си с участието на концерта. Или че е актуална.

 

А щом Деса е бутана за актуална, е редно да се сравнява със акуалните изпълнители, като, за изненада на всички, Татяна. В момента в който Десови се съгласят, че мястото на Фатмишка е в архива с Ванча, Малинажа и Тони Дачева, ще бъде сравнява с тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По принцип "Две сърца" ми е много, ама много по моя вкус песен. Голям хит беше едно време, през 2008-ма също на панаира тук. Но миналата година на РД на Планета и тази пак на РД на Планета, да я пее все нея с ясна цел и подбуди е пораженческо. Най-странното е, че никой не го споменава тук като факт освен мен. То е и ясно защо де. 15 години реват едни люде как Камелия пеела само стари песни, щото нямала хитове, а като същото направи Деса - тишинаааааааа..... :1000 (29):

 

Ама не мълчат само заради това. Когато Кама го правеше, на Преслава и Ивана в бекстейджа сърцата им щяха да изкочат, а сега са спокойни - Деса не е фактор. :ad:

 

Защото 10 години слушахме "Луда по тебе"... не само на рожденни дни и награди... ами всичките турнета??? То втръсва. Тя и Деса трябва да разнообрази, но пък ето, че изпя "До тук", която определено е по-голям хит от "Две сърца" :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кама няма да я чуеш никъде повече.Споко.Никой не я кани да пее по големи мероприятия.Нито на Българската Коледа,нито др. благотворителен бал или въобще музикален формат.А жури никога няма да е.Щото просто е гарга...вече залязла.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото 10 години слушахме "Луда по тебе"... не само на рожденни дни и награди... ами всичките турнета??? То втръсва. Тя и Деса трябва да разнообрази, но пък ето, че изпя "До тук", която определено е по-голям хит от "Две сърца" :whistling:

 

Не, не сме я слушали 10 години, а само няколко пъти по бенефиси. Днес обаче, Пайнер започнаха да циклят. През година-две айде старото. И защо? - ми то е ясно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бахти безочливия народ, злобен, долен. Ми Десислава просто изкърти залата и според хората, които бяха с мен на концерта. Беше сред най-добре приетите, наистина. Нека хора, които не са били там да не коментират, вие не знаете как реагираха хората при започването на "Казваш, че ме обичаш" и крещяха като откачалки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бахти безочливия народ, злобен, долен. Ми Десислава просто изкърти залата и според хората, които бяха с мен на концерта. Беше сред най-добре приетите, наистина. Нека хора, които не са били там да не коментират, вие не знаете как реагираха хората при започването на "Казваш, че ме обичаш" и крещяха като откачалки.

 

Аз съм бил на концерта и твърдя, че приемът на Деса не бе нищо особено, на фона на мегаломанските претенции. Имаше поне 7-8 със сходен прием и поне 5 с по-добър.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм бил на концерта и твърдя, че приемът на Деса не бе нищо особено, на фона на мегаломанските претенции. Имаше поне 7-8 със сходен прием и поне 5 с по-добър.

Престани вече с твоите глупости, то пък бива опити за манипулация на хорското мнение и налагане на твоето собствено .. остави хората да си вярват в това, което са чули и видели със собствените си уши и очи. Деса си е категорично в топ 5 по прием и това е мнение на не един човек в този форум, присъствал на концерта. Лично според мен, топ 3 бяха Ивана, Галин, Преслава, а след това са Десислава и Джена с почти сходен прием. По-надолу са всички останали, включително Фики, което мен доста ме учуди, но факт ..

 

А неизживяната мъка на Камелия за Певица на 2002, няма нужда да ни я натрапваш отново.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз бях на концерта и заснех полупразна зала, когато Преслава бе на сцената, за да изпее на 70-ти път "Лъжа е" и нито една нова своя песен. Срам и позор! :mf_surrender:

 

8495379T.jpg

 

8495349N.jpg

 

8494268r.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кво даваш снимки от преди концерта бе хаха

Манипулатор като оная злобна залязла пача

 

Това са снимки от концерта. На видеостените се вижда Преслава, как се мъчи на пее на 1000 души "Лъжа е". Джена не хваща и топ 20 по прием, провали се тотално. Деса едвам хваща топ 10 и то с най-големите си хитове. Смешна работа е как аз пускам тук снимки и клипчета, а някакви сеирджии, които не са били в залата се опитват на фона на това да ми обясняват какво съм видял. Е гледайте бре, снимките са от концерта. Вижте колко хора са останали за Преслава. Толкова бяха и на Галена, на Анелия. Въобще след като Емилия прекърши концерта с безумното си изпълнение на някаква никому неизвестна балада, масово публиката започна да се изнася. Срам и позор за тези, които кажат, че Фики и Галин не са с класа над всички. 2/3 от залата бе там само заради тях. Женичките ви, които нямат никакви хитове и само старо пеят, а не ги псувате като Кама предни години, са гола водица. Тези концерти задължително трябва да се закриват от Фики и Галин, а не да ми ги изкарват по 5 пъти на вечер, за да събуждат залата, заради скука.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен Фокса дава реални снимки на Преслава. Все пак всички бяхме уморени след 4 часов концерт, а някои са висяли и часове преди концерта пред залата. Ние също си тръгнахме по средата на 2-рата й песен, а като гледам и повечето народ. Но въпреки това, тя имаше силен прием, който се случи в началото - при появата й, а не след последната песен. Всъщност не знам дали са я аплодирали след края, но като гледам не е останал много народ.

849bfacb1ce05353.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен Фокса дава реални снимки на Преслава. Все пак всички бяхме уморени след 4 часов концерт, а някои са висяли и часове преди концерта пред залата. Ние също си тръгнахме по средата на 2-рата й песен, а като гледам и повечето народ. Но въпреки това, тя имаше силен прием, който се случи в началото - при появата й, а не след последната песен. Всъщност не знам дали са я аплодирали след края, но като гледам не е останал много народ.

Имаше два биса, нали заради това изпя за втори път "Лъжа е".

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това са снимки от концерта. На видеостените се вижда Преслава, как се мъчи на пее на 1000 души "Лъжа е". Джена не хваща и топ 20 по прием, провали се тотално. Деса едвам хваща топ 10 и то с най-големите си хитове. Смешна работа е как аз пускам тук снимки и клипчета, а някакви сеирджии, които не са били в залата се опитват на фона на това да ми обясняват какво съм видял. Е гледайте бре, снимките са от концерта. Вижте колко хора са останали за Преслава. Толкова бяха и на Галена, на Анелия. Въобще след като Емилия прекърши концерта с безумното си изпълнение на някаква никому неизвестна балада, масово публиката започна да се изнася. Срам и позор за тези, които кажат, че Фики и Галин не са с класа над всички. 2/3 от залата бе там само заради тях. Женичките ви, които нямат никакви хитове и само старо пеят, а не ги псувате като Кама предни години, са гола водица. Тези концерти задължително трябва да се закриват от Фики и Галин, а не да ми ги изкарват по 5 пъти на вечер, за да събуждат залата, заради скука.

 

Именно. 2/3 от залата бяхме заради тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...