Jump to content



Планета Пайнер с концерт в Арена Армеец


Препоръчани коментари

Обожавам "Погледни ме в очите" но само на плейбек! Или изпълнението от 2003 при Слави! След това прави едни ужааасни импровизации, когато я пее на живо и е много зле..

Сега как беше цялостно на трите песни, имаше ли добър прием, по принцип държи доста добро ниво на концертите ?

Преслава май ще пее дуета с Елена

Супер, ако е вярно, пък и Елена ако забие "Още" :3fdb8960598fa63e:

Мечти :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Или по скоро я третират сякаш я няма. Анелия загуби 70% от почитателите си още преди години. Преди всеки втори харесваше и копираше дори в стила Анелия, но не тази Анелия, ами онази, която излизаше боса, дива, спортна, черно и бяло.

 

Анелия ли закрива???

 

Отдавна е така...Анелия много отдавна не се отличава от всички останали и просто е една от тълпата...Нито като визия, нито като стил на музика се откроява..

 

ЛИмоус, не съм на концерта. :Д

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само че никой себеуважаващ се фен само на една певица (като мен) не би отишъл да търпи 3 часа заради 10 минути. С което трябва да ти е ясно, че на това сборище не биха отишли олд скуул фенове, но на самостоятелен концерт бих. Нали не си мислиш, че Глория има половината на почитателите на фолка...

 

Не знам кой какво мисли и след като тези уж големите не правят концерт за почитателите си, както Глория го прави - значи повредата не е нейния телевизор. Десет милионните клипове не са нейни, но имат ли тежест? Не!

И нищо не смятам, само наблюдавам - концертите са в София, почитателите са тези, които ще отидат и ще си купят билетчето - това са фактите.

Или си имаш публика или си плащаш ти за такава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам кой какво мисли и след като тези уж големите не правят концерт за почитателите си, както Глория го прави - значи повредата не е нейния телевизор. Десет милионните клипове не са нейни, но имат ли тежест? Не!

И нищо не смятам, само наблюдавам - концертите са в София, почитателите са тези, които ще отидат и ще си купят билетчето - това са фактите.

Или си имаш публика или си плащаш ти за такава.

 

Да не се лъжеме. Чалгата е загубила всякаква тежест последните години. Няма как в обществото, в което живеем да съпоставяме в един ред думи като тежест и чалга, защото втората вече се ползва за проформа на всички проблеми във всички аспекти и отрасли в тази държава. От тоа губят и най можещите.

 

Иначе ще ти дам пример. Попитай 100 човека дали знаят В твоите очи, а после същите 100 дали знаят Засвирете ми. Явно все пак има някаква тежест, особено пъкза пред лесно манипулируемата публика

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде, време е "Играчки за момчета" да взриви публиката!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава сигурно ще излезе препотена от страх да не бъде освиркана, че пее бози след В твоите очи.

 

Публикяата полудя ли ме интересува?

 

ДАААА

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая па "Кой" сякаш не я пяха 10 пъти миналата година, айде и сега. И после Анелия пеела едно и също. :1000 (29):

Еми нали трябва и Фики да участва в ретро частта :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...