Jump to content



Планета Пайнер с концерт в Арена Армеец


Препоръчани коментари

Почнахме с поканите, почнахме с номерата, да докараме поне 5 000 човека, жалкари:

 

https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/hphoto...amp;oe=568CF1AF

Link to comment
Сподели в други сайтове

Почнахме с поканите, почнахме с номерата, да докараме поне 5 000 човека, жалкари:

 

https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/hphoto...amp;oe=568CF1AF

Джиган. послушаха те хахах
Link to comment
Сподели в други сайтове

Почнахме с поканите, почнахме с номерата, да докараме поне 5 000 човека, жалкари:

 

https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/hphoto...amp;oe=568CF1AF

 

Е, това е за 10 човека и то във ВИП зоната. Според мен не е толкова лошо това, то си е ангажиране на феновете, тия, които няма да спечелят, може пък да си купят от другите билети. Иначе над 4000 билета са продадени вече от тези за седящите места, за правостоящите не може да се види колко са продадени.

 

И Галена дали ще участва в такъв случай?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Почнахме с поканите, почнахме с номерата, да докараме поне 5 000 човека, жалкари:

 

https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/hphoto...amp;oe=568CF1AF

 

Пишат Милко Кавалджиев и Емануела за най-големите звезди на Пайнер? а не споменават Константин, Деси Слава, Анелия, Галин, Ц.Янева, Емилия и тн...??

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никакво дърво не е, поне се опитва да прави нещо, а и ме съмнява изобщо някога да си бил на нейно участие, че да изтъкваш, че и там е дърво. За клиповете пък е безумно - направила е едни от най-добрите клипове в България.

Бил съм! И то на няколко по случайност, разбира се, аз не ходя заради певици по участия! ОСвен, че беше ужасно дърво, цвилеше върху плейбека и звука беше ужасен!!! А и е на живо хич не е толкова слаба!

 

Не е съвсем така, през 2013 беше една от тези с най-добри представяния. Надявам се да се постарае и сега. "Както преди" вече я възроди, така че предпочитам да избере друга песен този път. И аз си мисля, че "Сини очи" би се приела добре, както и "Последна вечер", но не са песни за оркестър, а май цялата ретро част ще е изсвирена на живо. Не съм съгласен за ремикса на "Сини очи", хората биха заспали - ако пее нещо по-бавно, може примерно да избере "Боли" - не е изпълнявана на голяма сцена от доста време, а и имаше клипче как я изпълнява с Галин, така че пеенето на живо не би трябвало да е проблем. Или пък "Гасна по теб", която ти спомена, може и "Без теб не мога".

"Сини очи" е една много тъпа песен! :mf_surrender: Тя сама е виновна, че старите й песни се забравят и остана само "Губя те бавно"! А има златни песни, аз ги слушам до ден днешен!

 

Почнахме с поканите, почнахме с номерата, да докараме поне 5 000 човека, жалкари:

 

https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/hphoto...amp;oe=568CF1AF

Ти обаче си нещо много странно, не те знам кой си/какво си, но постоянно си мениш мнението, днес харесваш нещо/утре не.Нещо много странно. :gun_bandana: :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Почнахме с поканите, почнахме с номерата, да докараме поне 5 000 човека, жалкари:

 

https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/hphoto...amp;oe=568CF1AF

 

Милко КаВалджиев? :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, за съжаление и според мен информацията във Вестника не е вярна. Просто са изброили топ имената, които по default си се предполага, че ще са там, без да са информирани за ситуацията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен не се вярва много на този вестник за имената в списъка..

+1

 

"Сини очи" е една много тъпа песен! :mf_surrender: Тя сама е виновна, че старите й песни се забравят и остана само "Губя те бавно"! А има златни песни, аз ги слушам до ден днешен!

Въпрос на вкус, на мен "Сини очи" е сред любимите ми нейни песни. А за другото - "Пайнер" й отпускат малко време по концерти, затова обикновено пее само най-новото парче.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти обаче си нещо много странно, не те знам кой си/какво си, но постоянно си мениш мнението, днес харесваш нещо/утре не.Нещо много странно. :gun_bandana: :mf_surrender:

 

Не просто много ме дразниш, защото Пайнер е олицетворение на триковете, непрофесионализма и кича в България. Та те оплюха собственият си изпълнител Райна в предаване. Отделно са имали грандиозни изцепки, наред с многото си добри неща. Но факта, че са пратили теб тук е повече от дразнещ и ако трябва да ти се противодейства, това е най - правилното нещо да се направи. Няма да изброявам колко пъти показа, че си точно за концерт ала. Татяна, Боряна и да излезем с пет тона грим, плейбек и цици.

Link to comment
Сподели в други сайтове

+1

Въпрос на вкус, на мен "Сини очи" е сред любимите ми нейни песни. А за другото - "Пайнер" й отпускат малко време по концерти, затова обикновено пее само най-новото парче.

Отпускат и малко време, защото тя самата не изисква повече... :mf_surrender: И от кога не е пяла на живо? Много време вече стана с плейбек по концерти, ако имаш връзка с нея, моля те кажи й! Обожавам Гергана и ме е яд, че така се затрива постоянно! Гасна по теб и Губя те бавно в ретрото е перфектна идея! Защото могат да бъдат изсвирени от бенд...

 

Не просто много ме дразниш, защото Пайнер е олицетворение на триковете, непрофесионализма и кича в България. Та те оплюха собственият си изпълнител Райна в предаване. Отделно са имали грандиозни изцепки, наред с многото си добри неща. Но факта, че са пратили теб тук е повече от дразнещ и ако трябва да ти се противодейства, това е най - правилното нещо да се направи. Няма да изброявам колко пъти показа, че си точно за концерт ала. Татяна, Боряна и да излезем с пет тона грим, плейбек и цици.

Да, пратиха ме да ги браня и?? Какъв ти е проблема? :whistling: Нали си взимам заплатата, а ти не? :whistling:

А КОЯ музикална компания в България е олицетворение на професионализъм и НЕкич???!! Интересно ми е да чуя? Защото без Пайнер, нямаше да има чалга днес! Или поне НЕ на такова високо ниво!

И като не те интересуват защо по дяволите СПИШ в тая тема?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, пратиха ме да ги браня и?? Какъв ти е проблема? :whistling: Нали си взимам заплатата, а ти не? :whistling:

А КОЯ музикална компания в България е олицетворение на професионализъм и НЕкич???!! Интересно ми е да чуя? Защото без Пайнер, нямаше да има чалга днес! Или поне НЕ на такова високо ниво!

И като не те интересуват защо по дяволите СПИШ в тая тема?!

Няма, това е проблема. Няма нормално музикална компания в България. Няма нормална политика. Няма нормални институции. Всички злоупотребяват, всички до една. Някои ходят по натфиз да бият студенти, други пращат певиците си да проституират, трети слагат надценки на песните и изнудват радиата да им въртят всички песни. Четвърти слагт надценки на тока. И общото между всички е , че накрая намират начин да замажат нещата и да се изкарат прави.

 

Аз харесвам Глория и още няколко изпълнителя. Но не това е проблема, проблема е, че не бива да си затваряме очите. Самият аз съм объркан защото всеки говори различни неща, но едно е сигурно, поканите са почнали да се раздават, а от компания която за 2 седмици продаваше 18 000 билета на стадион в Русе, днес не може 1000 билета да продаде. Не знам на каква заплата си, но дори ти не може да оправдаеш видимото падение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отпускат и малко време, защото тя самата не изисква повече... :mf_surrender: И от кога не е пяла на живо? Много време вече стана с плейбек по концерти, ако имаш връзка с нея, моля те кажи й! Обожавам Гергана и ме е яд, че така се затрива постоянно! Гасна по теб и Губя те бавно в ретрото е перфектна идея! Защото могат да бъдат изсвирени от бенд...

И мен ме дразни, че отдавна не е пяла на живо на концерт - тананикането във Фолкмаратон и домашните импровизации с Галин не са достатъчни. Но пък и едва ли не се сеща, че с живо изпълнение би зарадвала феновете си повече. Ще й пиша все пак.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гергана няма само "Губя те бавно", бъдете сигурни. Ако не друго "Гасна по теб" и "Последна вечер" със сигурност се помнят.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гергана няма само "Губя те бавно", бъдете сигурни. Ако не друго "Гасна по теб" и "Последна вечер" със сигурност се помнят.

 

Гасна по теб е преработена Счупена мечта на Екстра Нина - без нея, моля. По-добре да си изпее Губя те бавно, да се помни по-дълго, че и тя ще се забрави накрая.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гасна по теб е преработена Счупена мечта на Екстра Нина - без нея, моля. По-добре да си изпее Губя те бавно, да се помни по-дълго, че и тя ще се забрави накрая.

Никой не знае въпросната песен на Екстра Нина, освен ти .. моля те, по-сериозно :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гасна по теб е преработена Счупена мечта на Екстра Нина - без нея, моля. По-добре да си изпее Губя те бавно, да се помни по-дълго, че и тя ще се забрави накрая.

ТОва е абсолютна глупост! За първи път чувам тая песен от теб, чух я и няма нищо общо!! Гергана ако беше по-умна и хита можеше да смазва, защото едно време беше в ТОП 5 за около година-две, а сама се закопа!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

ТОва е абсолютна глупост! За първи път чувам тая песен от теб, чух я и няма нищо общо!! Гергана ако беше по-умна и хита можеше да смазва, защото едно време беше в ТОП 5 за около година-две, а сама се закопа!!

 

Много се коментираше, когато на Гергана песента излезе, а и за теб знаем, че не си никак музикален, за да доловиш приликата.

Ако си, но го отричаш за пред, то значи, че си тъп. По-добре да вярваме в немузикалността ти. :))

 

Според мен на Гергана не се помни нищо, освен Губя те бавно, което пак си е постижение. Някои актуални в момента и това си нямат.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много се коментираше, когато на Гергана песента излезе, а и за теб знаем, че не си никак музикален, за да доловиш приликата.

Ако си, но го отричаш за пред, то значи, че си тъп. По-добре да вярваме в немузикалността ти. :))

 

Според мен на Гергана не се помни нищо, освен Губя те бавно, което пак си е постижение. Някои актуални в момента и това си нямат.

А Екстра Нина според теб се помни с 10 песни минимум .. реално с нито 1 .. така че ;)

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А Екстра Нина според теб се помни с 10 песни минимум .. реално с нито 1 .. така че ;)

 

Не я мисли нея. Мисли за концерта.

Милко Калайджиев що няма да участва в София? Сред няколкото, дето биха се справили с оркестъра...

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Милко няма да участва??!!! Щеше да изпее "Къде си, батко?" или "За да те забравя", а можеше и "Професор", и "Точилка" от новите, беше много важно да участва, такава емблема е..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не я мисли нея. Мисли за концерта.

Милко Калайджиев що няма да участва в София? Сред няколкото, дето биха се справили с оркестъра...

Ние Екстра ти Нина хич не я мислим, тя добре се "уреди" по горичките из Истамбул да се натиска с 17 годишни турци... :whistling: Какво падение!

 

Ще попитам пак, истина ли е , че концерта ще го дават чак за НГ??

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...