Jump to content



Ново правило: Забрана за обсъждане на полова/религиозна принадлежност, както и всякакви коментари или нападки към семействата и роднините на форумците


Препоръчани коментари

Що за шега е форум, в който нонстоп се трият и местят коментари, затварят теми и наказват потребители, а се позволява на модератор да обижда съвсем директно и язвително определени потребители (точно над този пост)?

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 54
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Що за шега е форум, в който нонстоп се трият и местят коментари, затварят теми и наказват потребители, а се позволява на модератор да обижда съвсем директно и язвително определени потребители (точно над този пост)?

Що за щега е форум, в който нормална забележка никога не се взима предвид, денонощно се хейтва, дори на лична основа, а накрая на модераторите като им писне, все пак те са виновни, защото им е писнало?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама защо ви писва от едни, които са от скоро тук, а от други, които години наред вдигат нервите на целия форум - не? Вижте само в темата за Румяна какво направи същия тоя, заради когото се пишат правила... и е нормално и други потребители да реагират по-остро на неговите коментари, защото и на тях им е писнало от него.

В интерес на истината, когато не пише за Камелия, фокса има и интересни коментари. Лошото е, че почти няма тема, в която да не се спомене Нейното име. И на всички нас ни е писнало от това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно в темата за Румяна беше сравнително на място коментара. Показва колко на ясно е била жената с бизнеса и как последния хич не се е променил толкова за толкова години, а даже по зле е ситуацията.

 

От друга страна, Фокса има много изцепки, но това не променя факта, че беше адски грозно да се коментира как и защо е кръстил щерка си. За сметка на което, никой не обърна внимание че трибуквеника в простотията си обиди цели форум, като ни прати директно в лудницата, само щото сме фенове на певици, с изказването че ако баща му бил фен на някоя, директно го пращал там. Все пак, тук всички може някой ден ще станат родители, А някой може и да са, незнам, а надали ще се откажем от фенщината ....

Link to comment
Сподели в други сайтове

A най-тъпото оправдание е, че те хейтвали, защото Фокса го правил. Той винаги си пише някакви негови неща. С кое сме съгласни, с кое не... минава и заминава. Но те хем го плюят, че е такъв и онакъв. Но не млъкват, защото той не млъквал. Ами за какво го плюят щом се държат като него? Те щели да спрат, ако той спре. Значи добре, че е той да им стимулира прилива на жлъч. :dontgetit:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен е време да има седмица без ДесиСлава и Камелия. Просто нещата отидоха до краен предел.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой наглец ми е обсъждал семейството и за какво по-точно става въпрос, че както чета постовете започвам да беснея? :1000 (17):

 

Вие за какви се помислихте тук бре? :sneaky2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой не ти е обсъждал семейството толкова жлъчно, колкото изглежда заради въведеното правило. Твоите двама "любимци" говореха на кого си си кръстил дъщеричката и че това било доказателство, че си влюбен в певицата и си вманиачен фен и пак си отидоха в обичайната посока. Общо-взето си го представи с техните думи и ще ти стане ясно. Може би заслужават наказание, но не и цяло правило... Никой не е обсъждал самото семейство и точно заради това смятам, че се преувеличи.

Все пак не е и като ти да не обиждаш на лична основа доста по-директно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой не ти е обсъждал семейството толкова жлъчно, колкото изглежда заради въведеното правило. Твоите двама "любимци" говореха на кого си си кръстил дъщеричката и че това било доказателство, че си влюбен в певицата и си вманиачен фен и пак си отидоха в обичайната посока. Общо-взето си го представи с техните думи и ще ти стане ясно. Може би заслужават наказание, но не и цяло правило... Никой не е обсъждал самото семейство и точно заради това смятам, че се преувеличи.

Все пак не е и като ти да не обиждаш на лична основа доста по-директно.

 

Ти ли си ми обсъждала семейството бре моме? :scratch: Коя си ти и кой по дяволите ти позволи да си помислиш, че можеш да го правиш без да ме питаш? :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти ли си ми обсъждала семейството бре моме? :scratch: Коя си ти и кой по дяволите ти позволи да си помислиш, че можеш да го правиш без да ме питаш? :gun_bandana:

Разбира се, че не. Прочети пак коментара ми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди няколко дена (вече не помня кои) обсъждаха как си избрал името на дъщеря си.

 

Ти колко бана раздаде по този повод? Колко чат изтри? Наказа ли някой наглец, който си мисли, че може да ми влиза в личното пространство?

 

Абе ей, какво стана в тоя форум мама му стара? Заради една пача като Деса ли полудеха всичките? Това е само един форум и нищо повече....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой не е навлязъл в личното ти пространство и точно това е въпроса! Ежедневно се навлиза много по-грубо в животите на другите и не се реагира, цитирах примери по-рано. Но I_N_P и lucas обсъдиха какво е името на дъщеря ти и на кого е кръстена и 3 модератора скочиха и ти списаха ново правилце. А не е като ти да не обиждаш много по-гнусно доста често.

Пак подчертавам - никой не е казал нищо лошо за дъщеричката ти, а коментираха на кого си я кръстил. Ако бяха направили нещо такова, щях с две ръце да подкрепям доживотното им изгонване от тук, но никой не е толкова прост и нагъл, че да го направи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти колко бана раздаде по този повод? Колко чат изтри? Наказа ли някой наглец, който си мисли, че може да ми влиза в личното пространство?

 

Абе ей, какво стана в тоя форум мама му стара? Заради една пача като Деса ми полудеха всичките?

Николко. Коментарите си стоят в чата. До преди ден-два не беше забранено да се рови в личния живот на форумците.

 

http://www.ramania-bg.com/index.php?showto...623&st=1225

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Този нахалник ИНП докога ще го толерирате? А тролещият по цял ден след мен безработен Лукас? Кои са тия да ми обсъждат на мен семейството бре, ей? Кога този форум стана личен чат на трибуквената анонимка и бургаската анонимка? Това да се наказва Фокс, за неправилно дишане, кога стана норма в този форум, а тези безпардонни нахалници да се толерират брутално, само защото спят в Рамания и чакат постове на Фокс?

Link to comment
Сподели в други сайтове

О, бях забравила, че са се запазили коментарите.

Надявам се сега, който ги е пропуснал, да ми разбере гледната точка защо смятам, че заради един коментар (имах спомен да са повече) е ужасно тенденциозно да се въвежда правило, благоприятстващо най-големия нарушител на правилата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

О, бях забравила, че са се запазили коментарите.

Надявам се сега, който ги е пропуснал, да ми разбере гледната точка защо смятам, че заради един коментар (имах спомен да са повече) е ужасно тенденциозно да се въвежда правило, благоприятстващо най-големия нарушител на правилата.

На предната страница има още.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Повече няма да чета, тук има толкова низши създания, че е загуба на време да се занимавам с тях. Така де, не е като да не съм писал какви са всъщност....

 

По-добре да не я бях виждал тази тема.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На предната страница има още.

Постът, който си заслужава наказание е този на I_N_P. И пак - форумът е виждал много по-гнусни изказвания, дори написани от самия фокс.

Няколко поста по-нагоре се вижда чат между Lelqtian и Slavi. Ами това за мен е много по-обидно от коментарите за името на детето и повече заслужава да се въведе правило.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Постът, който си заслужава наказание е този на I_N_P. И пак - форумът е виждал много по-гнусни изказвания, дори написани от самия фокс.

Няколко поста по-нагоре се вижда чат между Lelqtian и Slavi. Ами това за мен е много по-обидно от коментарите за името на детето и повече заслужава да се въведе правило.

 

Lelqtian имаше 3 дни от мен заради този чат.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

За чата м/у Лелятиан и Слави май е имало наказание.

Наистина е имало много по-грозни коментари, но придавате прекалено голямо значение на само един от факторите правилото да е факт. Така или иначе важи за всички.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, приемам аргументите ви. Спирам да пиша тук, но ще следя (доколкото ми е възможно :D ) за спазването на правилата и евентуалната тенденциозност към наказването на едни, за сметка на други. Това ми е целият проблем, не самото правило.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този нахалник ИНП докога ще го толерирате? А тролещият по цял ден след мен безработен Лукас? Кои са тия да ми обсъждат на мен семейството бре, ей? Кога този форум стана личен чат на трибуквената анонимка и бургаската анонимка? Това да се наказва Фокс, за неправилно дишане, кога стана норма в този форум, а тези безпардонни нахалници да се толерират брутално, само защото спят в Рамания и чакат постове на Фокс?

Добре, това сега не е ли засягане на личния живот? Защо когато двама човека коментират семейството на единия, има нови правила, обиди от модератори и наказания, а когато потърпевшия замеси личния живот на единия от двамата, нищо не се прави? Може Фокси да е по-приятен от другите двама, но в случая всички сме равни пред правилата... уж.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е намеса. Осведомено предположение е. Щото лукас е анонимка, от гледна точка на фокси. Което пак е различно от това защо, аджеба, и на кой е кръстена дъщерята на потребителя от Видин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...