Jump to content



Ново правило: Забрана за обсъждане на полова/религиозна принадлежност, както и всякакви коментари или нападки към семействата и роднините на форумците


Препоръчани коментари

Добре, това сега не е ли засягане на личния живот? Защо когато двама човека коментират семейството на единия, има нови правила, обиди от модератори и наказания, а когато потърпевшия замеси личния живот на единия от двамата, нищо не се прави? Може Фокси да е по-приятен от другите двама, но в случая всички сме равни пред правилата... уж.

 

Няма да ми търсиш под вола теле, щото ми писва от вас. Не наглейте повече, че и без това съм ви набрал доста, на повечето всезнаещи и ненаказвани тук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 54
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

  • 3 weeks later...

Що за простотия? Какво ще последва - правило да не бъдат критикувани песните на чалгарките? Скандалите, обидите, дразгите и дразненето са чара на този форум и прекрасен шанс двама непознати да отпуснат малко пара от насъбралото се в реалния живот. В крайна сметка ако някой плаче пред компа, ако някой го нарече "глупак" в тема за новата песен на Яница, наистина е по-добре да изгаси устройството и да отиде да бачка на строеж. Нали форума е за.забавление, защо го обръщате на час по рисуване?

 

 

Обърнахте форума на поляна с лавандули и понита. И тук-там Камелия и Десислава.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...