Jump to content



Галена, Преслава и Анелия се събират специално за шоуто на СЕСА в Несебър


Препоръчани коментари

Стисла като Шонона дава веднъж.

За наградите ще отвори кесията.. Все пак има "хит на годината" - Дженерал. Февруари месец ще плаща като арабите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 429
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Е то ще е много тъпо, ако наистина не участват... Първо ги обявяват, после нямали да пеят, каква е тази дезорганизация....Ако въобще е вярно де, защото доста жълто е написана новината. Преслава може наистина да бичи на плейбек, но винаги е пяла и все още пее сто пъти по-добре от Анелия.

Но ако пък Галена и Преслава мислят да си пуснат плейбека, по-добре наистина въобще да не участват, че иначе ще бъде резил отвсякъде. Но все си мисля, че ще се постараят (надявам се).

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо изливате толкова хейт по Анелия? :mf_surrender: Жената се старае наистина, работи както за дискотеките, така и за ниво - албуми, концерти, некомерисиални песни. Да не говорим пък, че никога не се е забърквала в някакви скандали, които да петнят жанра, и винаги е била ощетявана откъм наради.

 

Какво толкова странно има феновете й да си направят тениски? И аз едно време ходех по концерти с огромни плакати за Гергана, ако си бях в България за наградите, и за Анелия сигурно щях да направя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз да коментирам. Виждате ли, че винаги е в плюс да имаш три самостоятелни концерта зад гърба си(броя и този на Мад) пред това да се оправдаваш, че няма смисъл.Един чужденец, а и не само, който се интересува от конкретен изпълнител и реши да го проучи ще се натъкне на живи изпълнения с бенд и това би му направило по-добро впечатление, отколкото марковите дрехи, помпозности, балони по сцената,плейбек и всякакви други атракции.

Определно Анелия добре си е замислила нещата, които прави, защото изглежда има ефект от тези концерти. ;) Ако вярваме на статиите за Цеца и това, че избрала нея, заради живите изпълнения с бенд.

Много харесвам Галена, но не се представя толкова ударно на сцена. Тя залага повече на шоуто. Преслава, когато пожелае смазва с живо пеене, но това са единични изпълнения на концертите на Планета. Не сме я видели в един самостоятелен спектакъл, както Анелия. Концертите не са само престиж. Именно те изпълват кариерата на един изпълнител със съдържание и смисъл.

И трите харесвам като певици, но Анелия просто е една крачка пред тях в това отношение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия може да е тъпа, но не е глупава. В жанра няма певица с бенд и Роко-Бароко си осинови Дани Милев и Ко. за целта.

 

Както видяхме в хонорарните листове към момента, даже иска 10 500 лв. за целия промо-пакет.

 

Простичко е - 12 години си на един пазар и гледаш да предлагаш това, което няма.

 

П.П. И понеже знам как ще бъда контриран - "Виво" не са бенд. По мое лично мнение са заговор на УНГ специалистите у нас, но и това е нещо.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали се сещате, че по успелите винаги се сипе страшно много хейт, особено пък на нас българите ни е отличителна черта това. Естествено не омаложавам успехите на Галена и особено на Преслава, но не мисля, че Анелия заслужава тая помия тук, която се излива по нейн адрес. Името Анелия в чалга бранша е доста голямо и не мисля, че някой ще ми опонира тук. И ако някой сега ме контрира, че се бутала навсякъде, не знам си къде, какво и т.н., ще му кажа, че всеки си търси да се справя по един или друг начин. Щото Галена едно време не го направи и то по най-глупавия и лесен начин, щото Преслава не се бута последните години за награди,които друг/а трябва да вземе, дори феновете й го признават, иначе Анелията като взе певица на 2012 се е била бутала навсякъде, а е взела един път, и то заслужено тогава. Така че айде нема нужда да я плюете толкова, щото другите не са в по-различно положение. :)
Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия може да е тъпа, но не е глупава. В жанра няма певица с бенд и Роко-Бароко си осинови Дани Милев и Ко. за целта.

 

Както видяхме в хонорарните листове към момента, даже иска 10 500 лв. за целия промо-пакет.

 

Простичко е - 12 години си на един пазар и гледаш да предлагаш това, което няма.

 

П.П. И понеже знам как ще бъда контриран - "Виво" не са бенд. По мое лично мнение са заговор на УНГ специалистите у нас, но и това е нещо.

 

Няма да бъдеш контриран, защото няма за какво. Бендът на Дани Милев е за бутикова показност, която служи преди всичко за фон на 2-та опитита на година при Анелия, да се прави на певица по начин, непознат за посредствеността в Рамания. Докато Виво - Монтана е опит на Камелия да се настани в една ниша, за която в България си нямат абер от понятие, защото подрастващите не знаят поради какви причини Горан Брегович е най-успялата по света балканска звезда.

 

В тази връзка, и понеже сме в тема за подгряване на сръбски звезди, само ще спомена, че музикалното ноу-хау на катедра "УНГ", ще подгрява на панаира в с. Копиловци обл. Монтана г-н Шабан Шаулич. За който, ако се разпита в западна България, Цеца няма как да я изкарат по-голяма звезда от него посмъртно. И ако за тези пичове, специализирали се в клизмата на слуха това е повод за гордост, не виждам в Несебър на какво ще се радват гулемите ни звезди, които виждам в интервюта да полагат нечовешки усилия да избегнат да споменат, че ще са калфи на някаква си Цеца.

 

Иначе от днес съм малко разочарован от един постер, за участие на Анелия на 22.08. тук при нас, който видях одеве на път за работа. Само отчетох, че ще е на същата цена, като Камелия от 08 август -10 лева. Което ще рече, че двете пеят на сходен хонорар, но в Рамания има къде, къде по-запознати от мен с цените на чалгарките и това сега са камъни в техните градини. Така де, не съм ги карал аз да пишат глупости в другата тема за хонорорите и да вярват на сайтове на Пеевски. Но това са грешки на растежа при някои подрастващи, които тепърва ще се раздерят с илюзиите си за този бизнес. Аз предпочитам първо да видя, да заснема, да покажа, а като има факти на масата, тогава да ги коментирам..

 

Защото нали, аз предпочитам да вярвам на очите и продуханите си от миналата седмица уши, а не на дебилско инфо с източник Пайнер. Затова Анелия съм я гледал и СНИМАЛ достатъчно на панаира тук, за да знам колко може и колко не може. А в Несебър, където ще бъда на концерта, разликата дори с бенда на Дани Милев ще е само в това, че няма да ми пее циганиите на Азис и няма да се мъчи с "Очи, очи". И понеже ще съм свидетел на промоцията пред публика на колаборацията между Анелия и бенда на Дани Милев в Несебър малко съжалявам, че няма как да я видя на другия ден в същите условия и на същото място във Видин, като Кама. Защото много се говори тук в този форум по презумция, но друго си е аз да заснема и да покажа клипчета, щото те не лъжат и не може лаици да си правят гаргара с постовете на моя милост под плагосклонният и одобрителен поглед на модераторското тяло.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото ме поканиха и няма да съм сред масата народ долу ;)

Някви обяснения ли ти дължа Лелче?

Разбира се че ми дължиш. Миналия път се правеше на ощипана госпожица като те канеха, пък сега изведнъж си приел. И не дей да ми се нервиш, пий си там хапчетата и си трай като цяло ;):):D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цеца ме кефи,но не бих отишъл с непознат от някакъв форум където и да е.Не отговаря на разбиранията ми ,Лелче;),явно ти приемаш покани от тоя сорт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цеца ме кефи,но не бих отишъл с непознат от някакъв форум където и да е.Не отговаря на разбиранията ми ,Лелче;),явно ти приемаш покани от тоя сорт.

Аз се имам за широко скроена личност, така че, да, с удоволствие бих отишъл някъде с някой, който не съм виждал на четири очи, било от някъф форум, от фейлбук или все тая. Къф ми е проблема?

 

Ама до оня ден не твърдеше ли обратното? Че била грачещ сръбски траверс? Или бъркам с другия от вашата агитка, че вече мненията ви са толкова еднакви за всичко, че почнах да ви слагам знак за равенство.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В момента ти анализирам защо си тясно скроена личност, нежелаеща да се запознае с нови хора по обща тематика.

 

Да бе, ей ся ш седна да ти чета сичката помия. Намери си ти пост от преди две седмици, където си твърдял че Цеца е върха. Ти твърдиш че си на различно мнение от другия буквеник.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Радвам се, че са отпаднали тези двете селянки. Като знам заедно какви гаври и пародии имат, не е мястото концерта на Цеца да ни излагат пак! Иначе за пеенето - не е като да не е истина, Анелия е светлинни години пред двете към днешна дата, бендът също е за разкош. Очаквам нещо много силно!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много моля. Щом ще се сърдиш, че не сме забелязали твоята индивидуалност, спрямо общото мнение на агитката ви, се постарай да я прояваваш по-активно за да не се сливаш с общия знаменател м/у теб и трибуквеника.

 

Иначе жалко. Ако Плейбекслава и Ваната са отпаднали, толкова много кючекини, балерини, жонгльори и шивачки на пердета ще останат без хонорар ....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти си забелязал моята индивидуалност и моята личност и затова като обезумял ходиш подир гъза ми и ти е интересно да ми опонираш.

По темата.Днес ми казаха ,че ще пеят двете на стадиона .Преслава е в района цяла седмица вече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Забелязъл съм, колко нагло вървиш и мелиш едно и също като развалена грамофонна плоча, и ме дразниш. И да, точно аз съм се родил, да те поставя на мястото ти, от преди малко го възприех като новата ми благотворителна кауза. Радвай се, мисля за твоето психическо здраве!

 

По темата - а пък аз току що получих послание от кораба майка посредством пощенски гълъб, което ми носи че Ванга е казала как още Нострадамус е писал, че докато не напишат организаторите, все тая кво е казала братчедката на стрина Пена на дъщерята на лукас, щото той още не е организатор.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаха радвам се ,че съм в полезрението ти.Това е да умееш да заинтригуваш и да си център на внимание за хората.Уви ти не си в моето.

Цеца ще спи в Несебър, а охрана с калашник щели да я пазят;)))

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде моля да не се излива помия и по Галена и Преслава. И дете имат представяния на светлинни години пред 80% от всичко в жанра.

 

Какви балерини и кючекчини? Това да не е закриването на Ивана отпреди 10 години, че да говорим за панаири? (подплатено разбора се с желязно пеене) Галена никога не е била претруфена, шоуто й винаги е много добре изпипано и, ако стоят добре, има балерини, ако не - може и сама да си излезе на сцената.

 

За пеенето са абсолютно на едно дередже - и трите са много талантливи, но са изхабени от уажсния начин на живот на една чалга певица в България. Анелия и Галена поне пеят наживо и по концерти, и по участия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...