Jump to content



Online: Борис Дали ft. Галена и Галин - Барабанче


Препоръчани коментари

  • Отговори 33
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Със сигурност това ще е един от най-големите хитове на Борис Дали. Много заряд, много яко включване на Галена и Галин, запомнящи се фрази, вокали и мелодия - това се искаше!

Видеото е готино, като трябваше да се включи Галена вместо това момиче.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо не ме грабва...Борко ще бие рекордите с 1 хит за 10 години кариера.. :Д Не му отиват Оцкови песни, той си имаше друг стил..

 

Това включване на Галена и Галин не е на място.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми харесва особено, много ме дразнят подобни текстове със събрани фразички. Галена и Галин ще помогнат за гледанията, но включванията им са излишни. Все пак успех на Борис, позагубил се беше.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Припева е голяма простотия, но ме кефи, че е "събрана" от други чалга хитове. Галена прави песента, Галин е излишен май. Дано има успех Борката. Миналото лято аз лично много слушах "Ще си говорим пак".

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми хареса. Борис Дали да се отказва вече. Толкова нехаризматичен и флегматичен изпълнител, че не бива... Пълнеж в ефира на Планета и част от декора по концертите.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Малко ми е кофти за него ... може да пее, има чист глас, жизнерадостен е, но на 10 песни му се получава 1.

 

И тая не е по-различна ... кожено яке, лошия поглед на Бобовдолския събирач на борчове от закъсали с тока семейства, кълчотеща се женска, по правило не особено приятна за окото.

 

Първия куплет е интересен. Галена и Галин са включени само за гледания, то е ясно.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми хареса. Борис Дали да се отказва вече. Толкова нехаризматичен и флегматичен изпълнител, че не бива... Пълнеж в ефира на Планета и част от декора по концертите.

Съгласен съм, този е един от най-тъпите и безлични изпълнители евър! И тая песен е много зле.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...