Jump to content



Online: Крисия Д. ft. Галин - Кажи ми Да


Препоръчани коментари

Песента е доста свежа, личи си нотката на провлаченото А на Галин.Доста се е повлиял от Оцко, но въпреки всичко адмирации.

Клипа също е приятен, но целувките кой ги взима на сериозно? Прекрасен ПР и за двамата, сега следва и 4-5 месечна връзка.Галин е отчаян :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 63
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Да, негова е.

 

И Случи се и Вкусът остава от неговите си бяха добри като песни.

 

За "Вкусът остава" не знаех, че е по негова музика. Много я харесвам тази песен.

Браво на Галин и за композирането на тази песен на Крисия!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Крисия има много хубав глас, но в тази песен не го показва по никакъв начин. Прекалено ниска й идва. Не ми допада.

 

П.П. Страх ме е вече като пусна чешмата да не потекат Галин или Фики.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много добро и най-вече стойностно парче!Отдавна не бяха пускали клип, в който няма нищо пошло и грозно!Евала!Дано останалите певци вземат пример от това момиче и се осъзнаят малко!Крайно време е да се поизчисти името на поп-фолка, и това най-лесно ще се случи с подобни качествени проекти и без скандали!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има нещо дразнещо във въпросната Крисия... нещо в поведението й...

 

Песента от първо слушане не ме впечатли особено

 

 

Просто е типична гоцеделчевска елементарница.

 

 

Напълно нормално излъчване за селянка в империята на "Пайнера"

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първо - Галин стана адски противен вече с тези муцуни, погледи, както и с това "изнасилване" на фразите: "аааАААА", което е доста присъщо за Глория бай дъ уей, повече в лайфовете го прави, но го има и "Без думи" - а при Галин вече е във всяка песен, писва.

И Второ - Деса като отиде в Пайнер и си даде дори и въртящите се китки от зимната версия на I like! :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста готина песен и клип, отлична колаборация. FT не е просто 4 думи или вокали , а си има своето място в цялата песен и клип.

Галин мисля има доста клипове с този екип, личи си стила им на работа. Не са ми любими откъм монтаж и ефекти, но си личи че се стараят да правят различни неща, декори, сюжетчета.

Крисия наистина е доста симпатична и талантлива. Ясно е,че Пайнер няма да залагат на Мария Петрова, която за мен е отлична нова топ-певица, защото е красива, има харизма и има опит и много пеене в нея, а все пак това е попфолк музика, но уви... Та тази мога да я приема за втора опция, а и малките ще я харесат. Песента е готина, ще си я слушам, харесва ми по-изчистеното и ниско пеене в куплета и типично поп-фолк изпятия припев (типична формула за песните на Галин). Евала,че е решил да помогне на младо име, както Гергуци успешно вкара него в бранша. Нямам забележки към псевнодима й, както казах тя ще има за таргет новото поколение тиийнчета, за които няма да е странно това "D" и ще му свикнат.

Единствен минус - ушенцата ала Ариана Гранде и наистина клипа не е съвсем най- , но нивото е добро.

Link to comment
Сподели в други сайтове

След 2-3 години ще е №1 това момиче, помнете ми думата. Песента е страхотна, заради името на Галин ще влезе в дискотеките и съм сигурен, че ще стане хит.

Не знам какви пластични операции ви гонят :D много е красива даже, промили са ви мозъците с пластмасови табуретки.

Гаджета ли са с Галин или е само за клипа?

Link to comment
Сподели в други сайтове

До колкото знам Петрова готви нова песен, но не се знае кога точно ще излезе.

Това не значи,че е приоритет на Пайнер, за жалост. Ако беше щеше да има повече от 1 песен на година.

Жалко за момичето ... Последният й клип и песен ("За първи път) от Оцко още ме кефят и си ги слушам.

Но знаем как става в днешно време... :feminist_en:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен тестват дали ще може да се получи като Райна и Константин преди, за това и така е клипа. И без това Крисия си бие на Райна, а Галин се дере като Коцето..като нищо скоро да се окажат "двойка". :1000 (29):

 

Песента ме зариби иначе.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо интересно няма в този проект. До болка скучно. Баладата на това момиче не беше лоша, но тук пее доста ниско и разваля фасона. Галин го знаем - при него все е едно и също.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Текстът в припева трябваше да е нещо по-интересно и запомнящо се, изпълнението също можеше да е по-яко, като се казва Крисия обаче, хората някак ще се сещат за малката, другите работи са окей.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като за нея е добре. Иначе участието и целувката с Галин е евтин ПР... А той е все така дразнещ със заучените му физиономии.

 

Какво се пее "мога да се вредя" или "мога да съм вреда"?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като за нея е добре. Иначе участието и целувката с Галин е евтин ПР... А той е все така дразнещ със заучените му физиономии.

 

Какво се пее "мога да се вредя" или "мога да съм вреда"?

мога до сутринта

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...