Jump to content



Big Brother 2015


Препоръчани коментари

Честно казано за първи път гледам шоуто в този вариант (с обикновени хора), досега само Вип-овете съм следила. То пък тая година се оказа, че половината не са съвсем неизвестни - Катя е била в "Сделка или не", Аделина е водила с Кънчев предаването "Ники Кънчев под наем" и за поне още 3-4 четох, че са се изявявали, та е малко разочароващо ...

Малко е тъпо, че почнаха от първия ден със скандалите, които са кажи - речи режисирани, нямаше нужда на гейчето да му дават такива правомощия, но просто от предаването явно търсят сензации и провокации още от първата минута на хората в къщата. :mf_surrender: :mf_surrender: Пак казвам, че не съм гледала другите сезони, но там едва ли е било така ... много изкуствено изглежда и не оставят живота им вътре да се развие по естествен начин ..

За Кристиян мнението ми е ясно - пълно леке! После как да сме толерантни към гейовете като те сами предизвикват негативно отношение към тях? Та той е супер злобен. Не знам как хора на по 40 години се оставят един 20 годишен лигльо да им се качва на главата и да ги командва.

Фитнес инструкторчето ми е супер напудрено и ми прилича на мангал., да не коментирам и веждичките му. Уж много мразел гейове, а веднага тръгна по свирката на Кристиян. Цветелин и той, уж голям мъж, пък му миха обувките и то доброволно!

Най - много ми харесва бармана. :D Не му се чува много гласеца (да не кажа хич), но поне не се бие в гърдите какъв голям мъж е.

Жените доста са прекалили с операциите, особено Никита ми е откровено неприятна за гледане. Анита ме шокира с нейните побоища, чудя се как не са я осъдили след това? Голяма злоба е било нейното ..

Ирена пък ми изглежда позната, чудя се не участваше ли в "Стъклен дом"? Тя пък и с 10 висши да е, пак не ми се струва особено умна .. Какво беше седнала да анализира Кристиян? Абе и на друга планета да отиде да живее ще си остане циганската жилка в нея, тя и Бони го раздаваше такава миличка, ама лека полека си показа номерата, да видим Иренчето дали ще покаже лицемерие ..

И така общо взето. :D :D Малко прекалих май, ама да си кажа ;д

А, забравих да напиша, че за мен е супер тъпо да има 3 сезона един след друг - този, вип и ол старс! Като ще правят нещо да го направят като хората, не 15 сезона за по 1 месец, то докато почне и свършва ... за това бързат да заплетат интригите от първия ден, то иначе няма да кога да се чака да се развият отношенията .... Общо взето доста е претупана работата. Няма и вечерни предавания, няма и 24 часово излъчване .. то така с 1 часово шоу (от което през половината време гледаме Александра или реклами) нищо не се разбира, те ни показват много малко и най - вече, което по - 'скандално' ... уж.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 246
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Абсолютна смешка е Босс-а, а още по-големи смешковци са всички останали, които са готови да мият нечии обувки с цената на това да останат по-дълго на екран.

И то двамата, които се имат за най-големите мъжкари. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честно казано за първи път гледам шоуто в този вариант (с обикновени хора), досега само Вип-овете съм следила. То пък тая година се оказа, че половината не са съвсем неизвестни - Катя е била в "Сделка или не", Аделина е водила с Кънчев предаването "Ники Кънчев под наем" и за поне още 3-4 четох, че са се изявявали, та е малко разочароващо ...

Малко е тъпо, че почнаха от първия ден със скандалите, които са кажи - речи режисирани, нямаше нужда на гейчето да му дават такива правомощия, но просто от предаването явно търсят сензации и провокации още от първата минута на хората в къщата. :mf_surrender: :mf_surrender: Пак казвам, че не съм гледала другите сезони, но там едва ли е било така ... много изкуствено изглежда и не оставят живота им вътре да се развие по естествен начин ..

За Кристиян мнението ми е ясно - пълно леке! После как да сме толерантни към гейовете като те сами предизвикват негативно отношение към тях? Та той е супер злобен. Не знам как хора на по 40 години се оставят един 20 годишен лигльо да им се качва на главата и да ги командва.

Фитнес инструкторчето ми е супер напудрено и ми прилича на мангал., да не коментирам и веждичките му. Уж много мразел гейове, а веднага тръгна по свирката на Кристиян. Цветелин и той, уж голям мъж, пък му миха обувките и то доброволно!

Най - много ми харесва бармана. :D Не му се чува много гласеца (да не кажа хич), но поне не се бие в гърдите какъв голям мъж е.

Жените доста са прекалили с операциите, особено Никита ми е откровено неприятна за гледане. Анита ме шокира с нейните побоища, чудя се как не са я осъдили след това? Голяма злоба е било нейното ..

Ирена пък ми изглежда позната, чудя се не участваше ли в "Стъклен дом"? Тя пък и с 10 висши да е, пак не ми се струва особено умна .. Какво беше седнала да анализира Кристиян? Абе и на друга планета да отиде да живее ще си остане циганската жилка в нея, тя и Бони го раздаваше такава миличка, ама лека полека си показа номерата, да видим Иренчето дали ще покаже лицемерие ..

И така общо взето. :D :D Малко прекалих май, ама да си кажа ;д

А, забравих да напиша, че за мен е супер тъпо да има 3 сезона един след друг - този, вип и ол старс! Като ще правят нещо да го направят като хората, не 15 сезона за по 1 месец, то докато почне и свършва ... за това бързат да заплетат интригите от първия ден, то иначе няма да кога да се чака да се развият отношенията .... Общо взето доста е претупана работата. Няма и вечерни предавания, няма и 24 часово излъчване .. то така с 1 часово шоу (от което през половината време гледаме Александра или реклами) нищо не се разбира, те ни показват много малко и най - вече, което по - 'скандално' ... уж.

 

В първите три сезона беше съвсем различно. По 3 месеца напълно изолирани, имаше супер различни типажи хора и конфликти по различен повод. А не такива елементарни, изсмукани от сценаристите още от първия ден. Хората в предишните сезони бяха доста нормални, за разлика от тези. Очевидно е, че обществото ни се променя и това се вижда и по тези вътре. Или по-скоро така са избрани, защото се очаква зрителите да са 13-15 годишни, които биха се впечатлили от футболистче с татуси и копие на Мара Отварачката. :mf_surrender:

Четвърти сезон с двата самолета и разделението на мъже и жени също беше доста добра идея.

 

Като цяло за мен проектът Биг Брадър е страхотна възможност да се покажат толкова много психологически страни от поведението на различни хора... Но продуцентите го обръщат на пълна помия. Супер разочарован съм.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Братухчев ще напусне, то е ясно.

Скандално е признанието за Пламен. Въпроса е: каква роля е изигравал в този акт?

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво признание?

 

Че е правил тройка със семейство за 1000 лв.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Богданов е много гаден и комплексиран, бих го съсипал в къщата. Още много маски ще падат, искам Кристиян да остане колкото се може повече, защото е супер играч, копието на Мара Отварачката също ме кефи. Братухчев няма какво повече да покаже, но ми е по-приятен от Богдан и неговите маски.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Странен е сезонът и подборката. Към момента върви скучно и префърцунено. Няма ясна показност и разкриване на характерите - имам чувството, че не им излъчват диалозите, за да можем да ги разберем горе-долу какви хора са, но и те не се отпускат още.

Този мазния верно дразни с гласчето си.

Братухчев не е никакъв интелектуалец, а просто дървен философ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гонят Кристиян от къщата на Big Brother

 

Скандалният Кристиян съвсем скоро може да се прости с риалити предаването Big Brother.

 

Причината – фактът, че в прайм тайм заяви пред цяла България, че е спал с Валери Божинов. Разбира се, признанието на Кристи футболистът взе мерки и по последни клюки се говори, че ще съди НОВА ТВ.

 

Екипът на шоуто е преценил, че за да избегне понататъшни проблеми, ще щe зacтaви Kpиcтиян дa излeзe oт Kъщaтa и това ще потуши разразилия се скандал с Валери Божинов.

 

Любопитното е, че този сезон Big Brother не може да се похвали с положителното мнение на както на феновете, така и на известни българи. В момента обществото крайно критикуват организаторите, като иразяват огорчение и шок от избраните участници, които според тях тази година са тоталното дъно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В последните кадри от днешния епизод на плазмата сякаш пишеше 43 000 ... демек след нарушението на Цветелин и 1000-та лв., след това те са имали още провинения ... от къде пък го измислиха това да им намаляват наградата ... те ако решат да се заядат, накрая победителя да не си тръгне само с шампоани и лосиони от Рефан. :D

Семейството пък е даже по - просто от Пламен, ако имаха малко акъл щяха да си намерят човек за без пари да спи с тях, все някой щеше да се навие. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Семейството пък е даже по - просто от Пламен, ако имаха малко акъл щяха да си намерят човек за без пари да спи с тях, все някой щеше да се навие. :mf_surrender:

Я е вярно, я не е - и какво се ядосваше той изобщо? За да пуснат това, той значи го е споделил на кастингите с чистото си съзнание, че най-вероятно могат да го използват в предаването.

Евтина постановка беше. 1000 лева все са му дали, понеже е голям убавец. :mf_surrender: И много ядосан, че мама и тати разбрали по телевизията пред цяла България - тези номера ни писнаха, продуцентите си мислят, че сме от вчера.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Я е вярно, я не е - и какво се ядосваше той изобщо? За да пуснат това, той значи го е споделил на кастингите с чистото си съзнание, че най-вероятно могат да го използват в предаването.

Евтина постановка беше. 1000 лева все са му дали, понеже е голям убавец. :mf_surrender:

 

Със сигурност е надул, за да се похвали - сигурно е взел 200 лв макс.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...