Jump to content



Big Brother 2015


Препоръчани коментари

Все още не ме е провокирало нещо достатъчно, че да си пусна епизод. Много просташки и комплексирани ми изглеждат повечето, а дори не са и обикновени, средностатистически хора, единият колко пари имал, другият като певец се изявявал, играчи от "Сделка или не", тая с оранжевата пък е била ТВ водещ, тъпо и нагласено ми изглежда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 246
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ирена мачка като полудяла! Все затапва тъпака Богданов и разбива наложените му клишета за циганите!

Силвия е една супер проста жена, излага се супер много, тоя Цецо за боклук я няма дори, а тя продължава да му се натиска - ужас! Крайно време е дразнителите да се махат. Никакви лидери няма, едни уж по-умни, но прекалено страхливи да се опълчат и дори да кажат каквото и да е, а другите в един техен диалог по 10 пъти минимум повтарят какви "мъжкари' са.. абе ужас. :mf_surrender:

Ирена, Анита и Ади са най-яки!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цецо е пътник!

Да се маха.

Само в номинациите на Аделина и Анита виждам смисъл. Другите дори не могат да предложат нормални аргументи!

Ирена, Пламен и Никита ще бъдат спасени!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ирена ми е абсолютен фаворит! Да мачка скапаните комплексари, евала.

Катя много ме дразни! Супер дразнеща ми е. И как веднага да се измъкнат и Цветелин изкара, че Ирена е педагог и затова знае отговорите на въпросите. Абе, човек, тези въпроси трябва да ги знае абсолютно всеки уважаващ себе си българин!

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мъжката, брат е толко безхарактерно, че не е истина.Чака другия мъжкар да му каже да излиза ли или да остава.Смехория!

А Цецо е супер лукав и долен.Дори нямаше от онова изкуствено "Недей, брат ..остани".С удоволствие би го изпратил до вратата, а онова мъжле го търси все едно майка си чака.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не понасям Богданов. Това момче е пример за човек, който въпреки добрия си външен вид може да ти е по-противен от грозна, смачкана хлебарка...

 

Оная пък с цветната коса също ми е много анти, евала, жена с характер е, ама прекалено много се превзема, все всичко знае, все всички анализира, голямата работа просто, няма що.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано Анита не излезе доброволно...

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сгреших със симпатиите към Катя в началото. Интригантка е. Освен това външия й вид в къщата няма нищо общо с този от визитката - таласъм отвсякъде.

И аз първоначално се подлъгах за нея, но последните 2-3 предавания видях, че всъщност е голяма интригантка, нагаждачка и дразнителка. И наистина е голям таласъм. :1000 (29):

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Богданов яко спече след разговора на Анита и любимият й :1000 (29):

 

Иначе, евалата батки, много мъжко! :1000 (29):

 

Б: Повече с Ани, въобще няма и да си говорА!

Ц: Въобще няма да говориш. Бегай и т'ва е!

...

Ц: Ти ако излезеш пръв ще се покриеш!

Б: Ех... Аз... Не, такова... Примерно, ако стане така, че дъъъ ми каже да се видим... аз шъ съ вида с него. В смисъл аз няма от к'во да се притеснявам.

Ц: Според мен недей! Мани, все се надявам да му мине, ама...

Б: Няма какво да я коментираме тая тема вече.

Ц: Не, не, не, нЕма к'во... спирай щото не е добре!

 

:roll1: :roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

то на челото му пише колко е кух!

Всъщност почти съм сигурен, че ако на негово място бяха сложили Катя, Силвия, Цветелин, Николина или Никита резултата щеше да е абсолютно същият. Всъщност какво се оказа - половината каст :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Aнита е голяма душица, много жалко, че мъжът й е пълен комплексар, а тя му се връща..

абсолютно, пълен селяк!

Как може изобщо да говори на "ма", "бе" и то на жената с която има връзка. А пък това - ти ме унижи пред всички (WTF?), сега и аз ще го направя и то още докато си в къщата, беше черешката на тортата

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предричам, че ще са Цецо и Никита!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моля се за Цецо и Братухчев.

 

След като спряха тормоза над Братухчев, може и да го изгонят, че стана нещо много индиферентен. Но все пак, Никита ще е вместо него.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

След като спряха тормоза над Братухчев, може и да го изгонят, че стана нещо много индиферентен. Но все пак, Никита ще е вместо него.

Тоалетната е по-интересна от Братухчев.

Сега мина и в другия лагер.

Абе този е провал!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...