Jump to content



Big Brother 2015


Препоръчани коментари

Той и псевдо милионера ще го отнесе, много беше смел вътре дето го пазят нинЖи, ма като излезе дали няма да се завре в миша дупка :)

http://lifestyle.ibox.bg/news/id_800724447

 

Е, той знае как се действа в такива ситуации: "Покриваш се малко..и така" :1000 (29):

Големи мъже :notworthy:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 246
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ирена се е била със Силвия!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Язък за бармана. :( :( :( :( :( :(

Богданов буквално се насра при вида на Илиян (който много ми прилича на Росен Петров :D). Ужасно жалък беше като притичка на секундата към изповедалнята да се жалва и беше готов веднага да излезе, за да не изяде боя, макар там да няма как да го набият. ИСТИНСКИ МЪЖ! ЕВАЛА!

А Цветелин и с последните си думи при излизането потвърди и затвърди простотата си, просто гледах и не вярвах какви ги говори .. очаквах да се усмихне и всичко да е на майтап, но той си беше напълно сериозен. :dontgetit: :dontgetit: :dontgetit: Да не говорим колко сопнато се държеше в изповедалнята при живото включване и как не можа 2 нормални изречения да свърже.

 

Редактирам се сега след промото:

Силвия е психически нестабилна! Не знам защо трябва да гонят и Ирена заради нея .. ама не се знае, може да ги пожалят ..... ама от друга страна им е добре дошло на предаването едно такова гонене, щот и без това са много, а свършват след 10 дена ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая Силвия е алкохоличка - вън!

Това уж с ужасен старт, а се оказа мега интересен сезон, хората са тотално психо!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано Ирена да остане, в крайна сметка насилието започна от страна на Силвия.

Пламен е путка.Стои и гледа вместо да помогне на Кирил, който въпреки, че е дразнител в крайна сметка е по-адекватен.

Силвия определено има нужда от помощ.Психиката й е разбита, най-вероятно от гузна съвест предвид живота й.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, много тъпо, че изгониха Ирена, но хубавото е, че Биг брадър подчерта колко съжалява, че се налага да я изгони докато насра Силвия.

Цецо е най-противния човек, който съм виждал през живота си, няма такъв гнусен изрод.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен най-големият боклук е тая интригантка Николина! Другите са малоумни - Цецо, Силвия, Катя и тем подобни. С малоумните по-лесно можеш да се пребориш, отколкото с такива като Николина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бог ще накаже Силвия!

Клетата Ирена.

стига кълня и ти като Ирена :1000 (29):

 

Силвия е виновна за целият този цирк! Тя е единствената, която трябваше да напусне! Кой нормален човек ще изтърпи подобно поведение? В случая напълно оправдавам поведението на Ирена.

Иначе и аз съм на същото мнение за Николина, то само като й видиш тънките злобни устнички и ти става ясно

Link to comment
Сподели в други сайтове

Николина и Катя са най-големите играчи е това шоу, от мен да знаете. Хитри, подмолни и лицемерни! Много ми стана кофти за Ирена, но ако не я бяха изгонили пък, щеше веднага да изкарат, че всичко е нагласено и т.н.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

добре, че не носиш жълтите боксерки дето не ги свали повече от две седмици :1000 (29):

Ииил :D :D

Добре , че съм го изпрал :D :D :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ирена беше кралицата вътре! Сега фаворитки са ми Никита и Анита - една от тях трябва да е победител, задължително!

 

П.С. не че са останалите кой знае колко пари, едва 26 бона

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...