Jump to content



Online: Andrea&Costi ft. Edward Maya - Universal Love


Препоръчани коментари

  • Отговори 35
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Да пуска Секс за ден и да се моли да стане някакъв хит, от това нищо не става.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъп комерс с много зарибена музика м/у първото мрънкане (куплет) и второто мрънкане (припев). Заради по 15 секунди на две места в парчето обаче не си струва да се слуша.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

"Етно" мотива не ми харесва, иначе всичко останало е много приятно, чак съм изненадан. Песента си е самостоятелна на Андреа, не знам другите за какво са писани изобщо? :dontknow:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това песен ли е, инструментал ли е - не се разбира. Андреа нещо мрънка там отгоре както винаги... Взе да се повтаря адски много вече.

А какъв е този чичка, дето стои срещу нея - тя накотентата, тупалка, изтупана, а срещу нея някакъв невзрачен льольо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми харесва, да вземе да се ориентира и да избере какво прави, защото "Секс за ден" имаше почти всички шансове за огромен хит с видеоклип и то от нейните тип "Най-добрата", а го пропиля почти...

Link to comment
Сподели в други сайтове

А какъв е този чичка, дето стои срещу нея - тя накотентата, тупалка, изтупана, а срещу нея някакъв невзрачен льольо.

 

Edward Maya.

 

Песента е интересна, текста е трагичен.Може и да има успех.

Видеото е приятно, но стига с това разтягане..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има идеи Андра, има и пари, ама с това мижаво, равно,мяучещо еднакво във всяка песен пеене, много дразни....Още като чух заглавието, припева ми беше ясен :Д

 

Ако с такива мелодиики ще покорява света... :mf_surrender: Все пак браво, че опитва.."Бесаме" беше къде, къде по-яка..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мега ТЪП проект - време е тази Андрея ли е Андреева ли е да се скрие възможно най-далеч и за възможно най-дълго време. Не вижда ли, че НЕ СТАВА за тая професия!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Иииии мън мън мън ИИиииии мрън мрън.... пълен батал е тая песен. Нищо не разбрах от първата половина и я спрях.

Андреа вече има нюх само за вертикално разтягане на телесата си, за друго - не. :1000 (20):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много зле! Само песента без текста става. Пеенето е УЖАСНО! Клипа е копиран от 2131421412 други, а свинята отново се е разтягала.

Това парче ако беше поп фолк и беше с як текст... ХИТ на лятото.. ;)

В този вариант не струва. Бесаме е класи над това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...