Jump to content



Смятате ли че Камелия направи хит с "Неповторим?"


Смятате ли че Камелия направи хит с "Неповторим?"  

149 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Е, явно анкетите са на мода и понеже мнението тук се смята за обективно, да видим.. :whistling:

 

Камелия хвърли доста пари да рекламира новата си песен навсякъде из интернет, радиа и телевизии, дали според вас си заслужава?

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 149
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

В интерес на истината - не смятам, че това е хит - трудно ще бъде сред оцковите бози и сред това, което се харесва днес.

А и песента не е нещо особено - музика, която сме слушали от Куку бенд, текст, подобаващ за чалга тематиката и клип, типичен за Камелия.

След 2 дискотеки в последния месец не я чух никъде, а нали там и в интернет са вече хитовете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Смятам, че си жалък. Фокси може да прекалява, но едно е мания по изпълнител, защото го харесваш, друго е мания по изпълнител, защото не го харесваш. Не знам какъв трябва да си, че постоянно да се занимаваш с певица, която не харесваш. Нали не я харесваш, защо почти само за нея пишеш? Защо си сложил нейна снимка? Защо постоянно преувеличаваш и злорадстваш за човек, който нищо не ти е направил лично? Или е? Защото иначе ми е трудно да си го обясня.

 

Не, "Неповторим" не е хит, но има популярност, която е по критерий гледания за време 12 пъти повече от тази на предния ѝ сингъл. Аз това гледам, дали има прогрес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трудно е да се каже кой е по-жалък. И защо да няма такава тема след като има 10 подобни и излишни.

Фокси последните месеци сравнява Камелия с коя ли не друга, само и само за да се задържи интерес към нея - по-невежите и манипулативни тук му се връзват и се джафкат по цял ден без да разбират, че са жертви.

 

Нека пък да видим форумското мнение относно случая Камелия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е хит и не го казвам с цел заяждане, а защото е истина. Но поне е по-популярна от "Престъпно е", ако това може да се отбележи като позитив.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво ви интересува аз какво имам против Кама?? Нали си е за моя сметка, какво ми се бъркате? :whistling: След като има някой, който 24 часа лиже гъза на някаква певачка, трябва й да има хора, които да са контра и да показват истината.. :whistling:

Фокса прави всичко само и само Кама да бъде коментирана, нека се смеем на техен гръб..;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз ще се въздържа от гласуване, защото е рано да се каже. Макар, че се съмнявам да се наложи като хит, тъй като съм я поръчвал в дискотеки и са ми отказвали да я пуснат.

Но трябва да призная, че отдавна не се е случвало да ми хареса толкова песен на Камелия. Клипът също е доста силен! :1000 (14):

849bfacb1ce05353.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нормално е по дискотеките да не искат да въртят песни на 45 годишни лелки....Камелия са я въртяли преди 15 години, сега си е проява на лош вкус, Ди джей да я пусне на 20 годишните... :mf_surrender: Нормално е такива като Фокса на по 50 години да й се кефят, но за младите.... :mf_surrender: Хората искат Фики, Галин, Преслава, Галена, Теди Александрова дори..но не и такива като Кама....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нормално е по дискотеките да не искат да въртят песни на 45 годишни лелки....Камелия са я въртяли преди 15 години, сега си е проява на лош вкус, Ди джей да я пусне на 20 годишните... :mf_surrender: Нормално е такива като Фокса на по 50 години да й се кефят, но за младите.... :mf_surrender: Хората искат Фики, Галин, Преслава, Галена, Теди Александрова дори..но не и такива като Кама....

Какъв коментар... Класа си. :wacko:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв коментар... Класа си. :wacko:

 

Еми това е истината за добро или лошо и аз искам Глория в дискотеките, ама уви....От старата генерация, Глория е единствената която заслужава.. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...