Jump to content



Коя от претендентките за певица на 2014 , вади провал след провал ?


Kоя от претендентките за певица на 2014 , вади провал след провал ?  

111 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Защото битката беше между тях трите . До последно не се знаеше коя ще е . Емилия къде ми я буташ , като е ясна че е аут от схемите . Говорим за най-големия играч - Преслава , дето на всяка цена , трябва да взема чужди призове , след като други били на "гребена на вълната" и гърмят с участия и хитове .

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 141
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Да видиш тиииииии, Рамания смята Преслава, за пълен провал през 2015-та! Винаги съм знаел, че тук има читави хора. :1000 (33): Само трябвало анкета.... :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото битката беше между тях трите . До последно не се знаеше коя ще е . Емилия къде ми я буташ , като е ясна че е аут от схемите . Говорим за най-големия играч - Преслава , дето на всяка цена , трябва да взема чужди призове , след като други били на "гребена на вълната" и гърмят с участия и хитове .

Важното е, че бяха претендентки. Ако става дума, Преса и Жалка си бяха абонирани... за наградите и предварително се знаеше.

 

Преса е доста зле тая година. Един слаб "Нокаут" и толкоз.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Важното е, че бяха претендентки. Ако става дума, Преса и Жалка си бяха абонирани... за наградите и предварително се знаеше.

 

Преса е доста зле тая година. Един слаб "Нокаут" и толкоз.

Бяха претенденти .. Да , ама само за пред нас бяха сложили Ема , че и Анелия . Точно те трите използваха най-много медийно пространство за да си докарат наградата . И накрая , най-незаслужилата я взе . Е кажи коя заслужаваше най-много от 3те . Преслава ли ? Мисля, че броя на участията им го показва .

 

Само Нокаут . А Ако утре ме губиш много бързо я забравихте , нали вселенски хит ? А да не говорим преди нова година как ни заля с двете си бози ...Та тя не е спирала да бълва ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бяха претенденти .. Да , ама само за пред нас бяха сложили Ема , че и Анелия . Точно те трите използваха най-много медийно пространство за да си докарат наградата . И накрая , най-незаслужилата я взе . Е кажи коя заслужаваше най-много от 3те . Преслава ли ? Мисля, че броя на участията им го показва .

 

Само Нокаут . А Ако утре ме губиш много бързо я забравихте , нали вселенски хит ? А да не говорим преди нова година как ни заля с двете си бози ...Та тя не е спирала да бълва ...

:roll1: :roll1: :roll1:

Лъвския рев на залата при връчването чу ли го?

"Ако утре ме губиш" е най-стойностната песен в чалгата за последните 5 години, но какво разбираш ти, като си фен на оная проскубаната, дето няма 1 хит за 13 години!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ivanhoe, обективно погледното, аз говорих по темата и зададох въпрос - защо Ана, Ема и сие липсват в анкетата. МЕгастарката ще е много разочарована.

 

Преса е изчерпана от 5 години и все е на черешата, как става това?

Обективно погледнато поста ти започва директно с Камелия и поредните заяждания с нея без да има общо с тази анкета.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен лично Джена е най-добре от всички изброени в анкетата. За съжаление "Нокаута" до "Спри да ми досаждаш" и "Пантерата" си е доста надолу, искате или не.

 

Говорим за 3-4 песни, не за 1, Преслава си е доста добре, не е като от 3 нови песни в албума й и една да не е станала хит или пък да си прави хитчета на гърба на Серджо, Фейди и т.н.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бяха претенденти .. Да , ама само за пред нас бяха сложили Ема , че и Анелия . Точно те трите използваха най-много медийно пространство за да си докарат наградата . И накрая , най-незаслужилата я взе . Е кажи коя заслужаваше най-много от 3те . Преслава ли ? Мисля, че броя на участията им го показва .

 

Само Нокаут . А Ако утре ме губиш много бързо я забравихте , нали вселенски хит ? А да не говорим преди нова година как ни заля с двете си бози ...Та тя не е спирала да бълва ...

Ако утре ме губиш = боза ?!??

 

Така ли?

 

Мисля, че вече няма смисъл от какъвто и да е диалог.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гласувах за Галена.Не че изкарва провал след провал, но аман от дуетите и.

 

Иначе - "Ако утре ме губиш" провал? :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): Тази песен успя да влезе и в дискотеките без никакъв ремикс.Какъв провал?А и няма едно отрицателно мнение. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако утре ме губиш = боза ?!??

 

Така ли?

 

Мисля, че вече няма смисъл от какъвто и да е диалог.

Недей извърта ако обичаш ... за Нашето любов е и дуета със Стораро говоря .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Недей извърта ако обичаш ... за Нашето любов е и дуета със Стораро говоря .

Така ли? Откога септември е Нова година?

 

По темата: :Vishenka_05:

 

https://instagram.com/p/2KGhq8NDJX/

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така ли? Откога септември е Нова година?

 

По темата: :Vishenka_05:

 

https://instagram.com/p/2KGhq8NDJX/

Ами чети бе злетаче , нарочно съм вмъквал ПРЕДИ .. пред Нова годината . По всякакъв начин се опитвате да и замажете насрания гъз . Не те кефят резултатите нещо ли кво , тръгна с Камелия да я сравнява . Сравни я с актулните на деня бе , кво я сравняваш с Камелия с 2та и клипа за 5 години ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами чети бе злетаче , нарочно съм вмъквал ПРЕДИ .. пред Нова годината . По всякакъв начин се опитвате да и замажете насрания гъз . Не те кефят резултатите нещо ли кво , тръгна с Камелия да я сравнява . Сравни я с актулните на деня бе , кво я сравняваш с Камелия сх2та и клипа за 5 години ...

Аз ли я сравнявам с Камелия или вие? ;)

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти , кой прави анкетите ... аз ли ?

А кой дъвче Преслава 24/7 даже повече от нейните фенове? Ти и Фокси, много ясно.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А кой дъвче Преслава 24/7 даже повече от нейните фенове? Ти и Фокси, много ясно.

 

Никой не я дъвче....всичко казано е самата истина...

Link to comment
Сподели в други сайтове

А кой дъвче Преслава 24/7 даже повече от нейните фенове? Ти и Фокси, много ясно.

Ти ни я натресе , като ни пита дали сме били очаквали новия и хит . Ни в клин , ни в ръкав .. Ай бягай ся

Link to comment
Сподели в други сайтове

По принцип всички са в застрой в момента, така е винаги преди лятото...Не е само Преслава, Галин, Анелия, Фики...масово пуснаха слаби песни.Хитовете тепърва се задават. Преслава я отписваме не знам коя година под ред и все никой не я бута.. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

По принцип всички са в застрой в момента, така е винаги преди лятото...Не е само Преслава, Галин, Анелия, Фики...масово пуснаха слаби песни.Хитовете тепърва се задават. Преслава я отписваме не знам коя година под ред и все никой не я бута.. :mf_surrender:

 

Така е, в застой са. Иначе няма как боза като "Неповторим", да е хита на пролетта.... :1000 (19): С Оцко и Моцко толкова. :jump:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е, в застой са. Иначе няма как боза като "Неповторим", да е хита на пролетта.... :1000 (19): С Оцко и Моцко толкова. :jump:

:lol: Нея дори не я коментираме до актуалните имена...Тя няма да къде да падне повече, стига си пробутвал това сбръчкано плашило, болен мозък... :wacko:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:lol: Нея дори не я коментираме до актуалните имена...Тя няма да къде да падне повече, стига си пробутвал това сбръчкано плашило, болен мозък... :wacko:

 

Какво реши последно? Ще ходим ли в Банишора, да казваш каквото имаш да казваш на Кама в очите или не? Айде, че графици имам да размествам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...