Jump to content



Коя от претендентките за певица на 2014 , вади провал след провал ?


Kоя от претендентките за певица на 2014 , вади провал след провал ?  

111 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Ша ма извиняваш, ама нито "Нашето любов е", нито "Балкания"(колкото и да я ненавиждам тази песен) са провали.. :no2:

Е, според теб пък явно нищо не е провал, но да... Тези си бяха провали определено.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 141
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Хора, сериозно, вие провал знаете ли какво означава? Провали бяха "Балкания", "Престъпно е", "Нашето любов е", дуета на Андреа и Джордан, но специално останалите изредени песни на Преслава дори надминават "популярна песен"? "Режима", "Пиши го неуспешно" и "Мястото" бяха десетки отвсякъде. Явно ви е кеф да дразните малките фенчета тук, обаче без да се обиждате и вие се излагате покрай тях. Нищо лично иначе!

"Пиши го неуспешно" е далеч по-малък хит от "Нашето любов е". И е доста по-зле като песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Пиши го неуспешно" е далеч по-малък хит от "Нашето любов е". И е доста по-зле като песен.

Тва си е твое мнение. На мен ми е любимата песен на Преслава от години. Изпълнение, текст, музика - много добри, а "Нашето любов е" какво е ? Боза.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Въпреки, че стана доста продуктивна последните 18 месеца, това със сигурност е Преслава. Не отчитам нищо, с което да може да се похвали освен Моето слабо място. Другите и песни стават популярни заради набраната енерция и името и. Но и баладите са и по-слаби от старите, и дуетите, и клиповете, абе като цяло Преслава в момента е една от най-баналните, досадните, тъпчещи по утъпканата вече пътека. При Джена и Галена виждам прогрес ;)

 

А за всички плейбек певици - да се учат от Славея на България

http://zvezdno.bg/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8...%80%D0%BE%D0%BA

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

Именно свръхпродукцията подсказва, че нещо не е наред.

Преслава вече не впечатлява както едно време. Един балон няма как да се надува вечно.

Редактирано от Christian
Link to comment
Сподели в други сайтове

Почти 70 % вот и 90% негативни коментари за Преслава . Това е показателно , че хората виждат че има огромен спад при нея . Участията също го показват !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Именно свръхпродукцията подсказва, че нещо не е наред.

Преслава вече не впечатлява както едно време. Един балон няма как да се надува вечно.

Няма как да е като в началото - важното е да продължи да е на прилично ниво.

Да не забравяме, че и Джена, и Галена станаха масово интересни чак през 2011 и за хората са доста по-свежи лица, нищо че реално кариерата им започна доста преди това, а Преслава още от 2005 си я припознаха и харесаха хората. След 10 години на върха няма как да си интересен, както в началото. И все пак доста удобна анкета - интересно какви щяха да са резултатите, ако се съпоставяха "Криво ще ми е", "Плаче се за мъже" и "Ако утре ме губиш", сещате се .. ;)

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво значи "провал след провал"? 2014 си беше много успешна година за Преслава - успя да направи голям хит от песен без клип, пусна и още много други хубави и успешни песни, сред които уникалната "Ако утре ме губиш", все още е сред най-харесваните изпълнители. Джена тотално се комерсиализира и се превърна в Оцкова певачка - откога не е клипирала бърза песен, която не е на Оцко? Чета, че и пеенето на живо по участия е намалила. Това й беше най-еднообразната година досега, радвам се, че не взе наградата. Галена пък си взе Идола, няма нужда и другата голяма награда да отива при нея. И наистина, защо Анелия и Емилия не са включени? Личи си, че анкетата е направена само за се оплюе Преслава. Повече бих бил съгласен наградата да беше отишла при Емилия, отколкото при бившата Нова Десислава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво значи "провал след провал"?

 

Значи, че анкетата е направена, за да се провери как се движат тази пролет основните ВИ конкурентки за лидерство в чалгата. Поставени са в еднакви условия, с актуалните си проекти, пред погледа на всички и е дадена възможност с коментари под анкетата, да се споделят впечатления от 3-те УЖ фаворитки. Атмосферата и подбудите на автора са малко по-различни, защото дори лигльовците тук ще се съгласят, че бруталната селяния, ширеша своята клошарска природа в абсолютно всяка тема в този форум, накараха по-бързо палещите се почитатели на Камелия да направят подобен сондаж, че да мине поне една дискусия тук без "чипровската". И понеже разултатите тотално разбиха ширещите се митове, че видиш ли Преслава била вечна, сега нейните подложки тук и 2-та гнусни трола носят от 9 кладенеца вода, за да се говори за всичко друго, но не и за вота на хората тук, който е резултат от реално сравнение между 3 изпълнителя, а не просто тема, в която има анкета с ампломб "Псувайте Камелия до второ пришествие". Много низки страсти забелязвам тук, ама не автора на темата и не Камелия ви е виновна в случая, да ви кажа аз пък това, което си го криете и не го споделяте. Нали Кама имаше 1 фен до оня ден и след тази тема вече са 2? Кой е гласувал 63 пъти за Преслава? 2-та фена на Камелия ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой е гласувал 63 пъти за Преслава? 2-та фена на Камелия ли?

 

И в това има истина... но и според мен хората вече се попренаситиха от нея.

 

Да, тук някой все се хващат за това, че по дискотеките все още се пускат усилено нейни песни и за това била все още на върха видиш ли, но пък там е и друга работа... разни познати DJ контролират вълната заради името й.

 

От много време насам например не съм чул от преминаваща кола парче на Преслава... все Галена....Джена, че и Янева тук там?

 

Дискотеките са субективен пример и фактор, важното е масата хора какво се сеща да слуша без някой да му го натрапва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И в това има истина... но и според мен хората вече се попренаситиха от нея.

 

Да, тук някой все се хващат за това, че по дискотеките все още се пускат усилено нейни песни и за това била все още на върха видиш ли, но пък там е и друга работа... разни познати DJ контролират вълната заради името й.

 

От много време насам например не съм чул от преминаваща кола парче на Преслава... все Галена....Джена, че и Янева тук там?

 

Дискотеките са субективен пример и фактор, важното е масата хора какво се сеща да слуша без някой да му го натрапва.

Освен това се вижда , че и по-участия и по-гледания е по-назад от Джена, Галена, Фики и Галин . Теда в момента е на път да я бутве от топ 5 с последния си хит ....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това, че Джена има най - малко гласове е показателно, че вече дори и в интернет, където господстваха другите два парцала до преди време, е лидер. Иначе сред публиката още от 5 години насам си е Певицата, най - желаната и слушана!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...