Jump to content



Коя от претендентките за певица на 2014 , вади провал след провал ?


Kоя от претендентките за певица на 2014 , вади провал след провал ?  

111 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

  • Отговори 141
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Как коя? Камелия :1000 (29):

От 2002 насам иска да е ПЕВИЦА, ама никога не стана. Според Фокси през 2014 държеше най-добрият клип и песен, имаше много участия.

А понеже уж не била тенденциозната тема, що не сложи Анелия, Емилия... те също бяха в топа? Дали кака ви Ана нямаше да бие всички? :pokey:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Как коя? Камелия :1000 (29):

 

От 2002 насам иска да е ПЕВИЦА, ама никога не стана. Според Фокси през 2014 държеше най-добрият клип и песен, имаше много участия.

 

А понеже уж не била тенденциозната тема, що не сложи Анелия, Емилия... те също бяха в топа? Дали кака ви Ана нямаше да бие всички? :pokey:

Пак Камелия ?? В анкетата пише претендентките за певица на 2014 . Къде ми я месиш Камелия . Говори за една от 3те .

Не ги сложих , защото истинската борба беше между 3те . И много добре знаеш.

Идола , Певицата и Песента на годината . Само че вота е против тая с най-силната награда (уж) ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак Камелия ?? В анкетата пише претендентките за певица на 2014 . Къде ми я месиш Камелия . Говори за една от 3те .

Не ги сложих , защото истинската борба беше между 3те . И много добре знаеш.

Идола , Певицата и Песента на годината . Само че вота е против тая с най-силната награда (уж) ...

 

Той не може да говори за друга, освен за Камелия. Забелязваш ли, че аз и ти не важиме пред Мелето и Крумчо INPитов като проявяващи интерес към Кама?

 

Тия двамата са обсебени. Трябва да им уредим среща с нея, че да види що за агитка има.

 

По темата: Нужно ли е да казвам коя е пропадащата, като то е очевидно, че е Преслава?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Той не може да говори за друга, освен за Камелия. Забелязваш ли, че аз и ти не важиме пред Мелето и Крумчо INPитов като проявяващи интерес към Кама?

 

Тия двамата са обсебени. Трябва да им уредим среща с нея, че да види що за агитка има.

 

По темата: Нужно ли е да казвам коя е пропадащата, като то е очевидно, че е Преслава?

Повярвай ми, всичко бих й казал в лицето на Камелия...Не ме познаваш, наистина... :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Повярвай ми, всичко бих й казал в лицето на Камелия...Не ме познаваш, наистина... :whistling:

 

ОК, идвам в София, срещаме се и отиваме в тях. Банишора, ул."Черни лом" №7. Аз ще съм свидетел, колко си ербап мъж. Ще го заснема дори, за форума. :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз говоря за Галена и Джена , които са ми сред фаворитките от към продукция и съпоставям мижавата такава на рибата . Не видях къде е Камелия в цялата сметка , но да приемем че е пропаднала и не е в схемата . Кво правим с фактите ? Галена пр ска от участия , вади уникални клипове и песни със балкански звезди - а Пресито се опитва да я имитира визуално . Джена - хит , след хит ... има най-гледаната песен за годината до момента , концерт с Цеца ще има - а Преса не спря да тръби че и била голяма фенка . И това ви била певицата на 2014 . Онея 2те я направиха крива , смятай щом Стораро не можа да и реанимира кариерата ...Нека , нека и е ... дето правеше мизерии на Галена и Джена сега им яде лайната .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче гледайте как върви вота в момента. Тия на Преса и Глка толкова се мразят, че дори забряват, че Джена я има като опция.

 

Тоя Сашо направи култова анкета. Такива са ми хрисими в нея едни хора.... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анкетата е показателна ! Фактите сочат , че Галена и Джена трябваше да са с двете най-призови статуетки . А и провалите на рибата не са един и два а цели 3 -в рамките 7-8 месеца .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анкетата е показателна ! Фактите сочат , че Галена и Джена трябваше да са с двете най-призови статуетки . А и провалите на рибата не са един и два а цели 3 -в рамките 7-8 месеца .

 

наглата Преска открадна наградата на ДЖЕНА !

Link to comment
Сподели в други сайтове

meleto, айде придържай се към темите вече, защото с тая Камелия ставаш банален. Питат те за певици с номинация за 2014.

 

Според мен "провал след провал" е силно казано, но линията с дуети на Галена ми е вече много изтъркана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предимно излишни са такива теми, създадени от ОНУЙ, чиято злоба заля форума...Гласувах за Галена, не ми се нравят опитите й да изпъкне на гърба на дуетните си половинки...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е това ако не е показателно , не знам .

Певицата на 2014 да е с по-малко участия от конкурентките и в категорията . Дуетите и се оказаха пълни бози , а тя разправя че била фенка на Джена . Сигурно е гузна , че и взе статуетката а Джена я прати да пасе трева с поредния си многомилионен хит и участията , които пак са повече от на рибата ... Срам ! Следващия път да не взема чужди награди , че после става така да не може да ги оправдае и да се конкурира с Татяна по участия .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е това ако не е показателно , не знам .

Певицата на 2014 да е с по-малко участия от конкурентките и в категорията . Дуетите и се оказаха пълни бози , а тя разправя че била фенка на Джена . Сигурно е гузна , че и взе статуетката а Джена я прати да пасе трева с поредния си многомилионен хит и участията , които пак са повече от на рибата ... Срам ! Следващия път да не взема чужди награди , че после става така да не може да ги оправдае и да се конкурира с Татяна по участия .

Няма гузна съвест при Преслава. Славата и наградите са всичко за нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма гузна съвест при Преслава. Славата и наградите са всичко за нея.

За пред хората демонстрира съвест . Но е ясна , щом за Галена не и мигна окото и я изигра в най-хубавия и момент , кво остава за някоя друга . Номера обаче минаваше дълго време , сега Джена и Галена са се активизирали , Галин и Фики са новите налагани ..а Теда и Яница започват да трупат по-бързо млн. гледания от певицата на годината .

Каква певица на 2014 е тая риба след като не е и се вдигнаха участията , а напротив - паднаха. Но нормално , дуетите и са пълнеж , а Нашето любов е мина и замина ..

Link to comment
Сподели в други сайтове

За пред хората демонстрира съвест . Но е ясна , щом за Галена не и мигна окото и я изигра в най-хубавия и момент , кво остава за някоя друга . Номера обаче минаваше дълго време , сега Джена и Галена са се активизирали , Галин и Фики са новите налагани ..а Теда и Яница започват да трупат по-бързо млн. гледания от певицата на годината .

Каква певица на 2014 е тая риба след като не е и се вдигнаха участията , а напротив - паднаха. Но нормално , дуетите и са пълнеж , а Нашето любов е мина и замина ..

 

"Нокаут" направи милион за 10 дена, а "Вземай задължително" за 12, а на Теда за 13-14...Пий си хапчетата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Нокаут" направи милион за 10 дена, а "Вземай задължително" за 12, а на Теда за 13-14...Пий си хапчетата!

Смятай щом Преса ги прави за еднакво време с Яница . До къде стигнахме да сравняваме певицата на годината с Яница и Теда . Ама нормално при Джена и Галена няма работа тая риба .

Добре сега ще ги изпия!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много удобна анкета за хейт на Преслава. А защо не са включени и другите претендентки за наградата - напр. Емилия, Анелия? Защото резултатите изобщо нямаше да са същите.

Ясно е, че Галена и Джена са на гребена на вълната и на техния фон Преслава реално бледнее в последно време. Обаче ако погледнеш нещата в по-общ план - т.е. цялостна кариера, Преслава ПАК е над тях двете. И ми е смешно, че точно Сашо - фен на Камелия, най-известна като "лежаща на стари лаври" кокона, която в последно време няма и една прилична песен, сочи неуспехите на Преслава. Саше, по твоята логика за Преслава, Камелия отдавна да е два метра под земята на фолк-кариерата си...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Смятай щом Преса ги прави за еднакво време с Яница . До къде стигнахме да сравняваме певицата на годината с Яница и Теда . Ама нормално при Джена и Галена няма работа тая риба .

Добре сега ще ги изпия!

Да, 10 и 12 дни са "еднакво време", да... :mf_surrender:

Ти гледай Камелия кога ще направи милион, вече май е внесла 300-тата долара...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, 10 и 12 дни са "еднакво време", да... :mf_surrender:

Ти гледай Камелия кога ще направи милион, вече май е внесла 300-тата долара...

Е тя нали е залязла ... сега говорим за залеза на Преса .

Ами 2 дена са нищо , да . Джена направи за 5 дена ...Преса кога ??? С бози като Нокаут и Нашето любов е , едва ли ще е скоро . Риба !

Link to comment
Сподели в други сайтове

meleto, айде придържай се към темите вече, защото с тая Камелия ставаш банален. Питат те за певици с номинация за 2014.

 

Според мен "провал след провал" е силно казано, но линията с дуети на Галена ми е вече много изтъркана.

 

Ivanhoe, обективно погледното, аз говорих по темата и зададох въпрос - защо Ана, Ема и сие липсват в анкетата. МЕгастарката ще е много разочарована.

 

Преса е изчерпана от 5 години и все е на черешата, как става това?

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен лично Джена е най-добре от всички изброени в анкетата. За съжаление "Нокаута" до "Спри да ми досаждаш" и "Пантерата" си е доста надолу, искате или не.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е тя нали е залязла ... сега говорим за залеза на Преса .

Ами 2 дена са нищо , да . Джена направи за 5 дена ...Преса кога ??? С бози като Нокаут и Нашето любов е , едва ли ще е скоро . Риба !

За 6 дена ги направи Джена, щом 2 дни са нищо, значи разликата м/у Джена и Преслава (4 дни) е нищо и злобеенето ти е излишно.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Джена с "Моята награда" и "Плаче се за мъже" не пожъна големи успехи. Но има доста фенове, чиито очаквания не бяха оправдани за 3 от последните 5 сингъла на Преслава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...