Jump to content

Камелия - Митко Пайнера


Препоръчани коментари

Не говорим за издаване :mf_surrender:

Казваш, че Камелия си е запазила изпълнителските права върху песните ..което няма логика в случая щом тя ще трябва да иска разрешение за използването на песните си при един евентуален концерт."Пайнер" е продуцент на цялата й кариера (нали?) следователно ако те решат да се човкат с нея, тя няма да може и акапелно да изпее "Луда по тебе".

 

-продуцентите на звукозапис имат изключителното право по отношение на своите записи да разрешават тяхното възпроизвеждане в екземпляри, разпространението, вносът и износът на тиражираните екземпляри, публичното изпълнение на записите, излъчването им по безжичен път, предаването и препредаването им по кабел и предлагането на достъп до тях в интернет;

Участието също ти носи печалба по тази логика.

 

Митко Пайнера: "Поисках от нея удължаване на изпълнителското право на песните, продуцирани от нас след изтичане на десетте години."

К: Реших да задържа единственото нещо, което можех да задържа, а то е изпълнителското ми право и то след като не се подписа нов договор.

 

От фейсбука ѝ.

Ами не разбирам от право, явно има различни варианти - да изпълняваш, да издаваш, да разпостраняваш, да излъчваш.. За участия със сигурност се е уредила да може да си ги пее, за концерта може би може да ги изпее, но не може да ги излъчи и да ги издаде, не знам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това ясно, ама до 2020 какво правим след като тя не е продуцент на песните си?

 

Няма да ги издава и представя на носители и в електрони медии, а ще си ги пее по участия. Много си загрижен за Кама, а е излишно притеснението ти. Ще я има и след Пайнер, а като я гледам как потече от чешмата тази пролет, не се сещам за такова медийно внимание към нея от поне 10 години. Има много силна песен, супер клип и ротация по две ТВ, каквото не е имала от 2002 година. А Митака да мисли преди да говори и да се изхвърля, за да не отлетят и други от фирмата му. Очевидно той не е единствената алтернатива в чалгата, защото след Камелия му предстои да получи още един звучен шамар, точно след 6 дни в "Армеец арена".

Link to comment
Сподели в други сайтове

за концерта може би може да ги изпее, но не може да ги излъчи и да ги издаде, не знам.

И аз мисля, че точно това има предвид. Може да си направи спокойно концерт с всичко което си иска, без да пита Пайнер, стига да е, както казва Фокси, изсвирено от оркестър на живо, но не може да го излъчи на живо по телевизията по време на концерта, и не може да го издаде на диск, от който ще спечели пари. И това може да стане само ако от Пайнер са закупили правата единствено на записания вариант на мелодията върху която пее Камелия. Но, ако бяха закупили допълнително към записаната мелодия и партитурата към нея, т.е. всяка нотка от музиката по реда й, нещо което силно се съмнявам да са направили поради две причини: 1) не им се дават допълнителни пари след като вече имат записа, който могат да използват и 2) защото не са толкова умни да се сетят за това; тогава щяха да могат да спънат Камелия и с изпълнителското си право, което е запазила. Демек тя си е свободна да я изпълнява песента колкото иска, но без музика, а единствено глас.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Важното е, че Камелия се чувства щастлива. При наличието на вече постигнати грандиозни успехи в кариерата мисля, че просто не ѝ е важно популярност на всяка цена в "Пайнер", а предпочита самостоятелността, която явно ѝ носи спокойствие, на самопродуцирането.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама тя си призна, че 7 години е била на плейбек. Имала е 2-3 изпълнения на живо...

 

А кога е пяла на живо на НФ и какво?

http://news7.bg/%D0%9D%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D...ml#.VTNHaJ-kVC0

 

Даже по нейните думи - 9 години е бичила на плейбек... като тръгнем от 97ма.

 

Коментирам нейни думи, изобщо не спекулирам.

Ама кои и кога са пяли на живо системно преди 2004-2005 ? Глория имаше 2 концерта изцяло на плейбек , Десислава и останали масово я караха на плейбек . Единствено имам спомен че Ивана пееше на-живо най-често . И то добре , че бяха концертите на НФ , че на Планета бяха изцяло на плейбек . А щом Камелия сме я чули още 2000 година с 2 изпълнения на живо при Слави , а година по-късно на Златния мустанг ... значи е пропяла на 3-4 година от кариерата си на живо . Иначе по-твоята логика всички трябва да са пропяли на живо около 2005 понеже тогава стана масова практика . Или за Камелия не важат живите и изпълнения преди 2005 ? Двоен стандарт ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама кои и кога са пяли на живо системно преди 2004-2005 ? Глория имаше 2 концерта изцяло на плейбек.

 

Били са, но не и изцяло.

Глория е пяла достатъчно на живо от 1994 до 2000 - има поне 10 клипа на Планетчо, които доказват това.

Така че не си измивайте ръцете. А ДесиСлава 2003 съм я слушал от 15-16 песни - поне 10 й бяха на живо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ХАХАХ след 5 години, когато правата за изпълнителство са при Камелия, тя ще е просто спомен от миналото на чалгата... :mf_surrender: Та тя сега не предизвиква никакъв интерес и гледаия,а след 5 години, ще е по-забравена и от Рени... :mf_surrender:

 

Колко ли тъпа трябва да си за да се откажеш от цялата си продукция с лека ръка за да взимаш 1 година хонорари само за тебе.... :mf_surrender: Куха лейка...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Били са, но не и изцяло.

Глория е пяла достатъчно на живо от 1994 до 2000 - има поне 10 клипа на Планетчо, които доказват това.

Така че не си измивайте ръцете. А ДесиСлава 2003 съм я слушал от 15-16 песни - поне 10 й бяха на живо.

Кой си измива ръцете бе ? Говорим за масовата практика . Нима 2та първи концерта на Глория не бяха чист плейбек ? Нима на концертите на НФ до 2004 не се пееше на Плейбек ? Нима на концертите на Планета първите 2-3 години не беше изцяло плейбек ?Нима на 10 години Пайнер не бяха на Плейбек всички до една ? Нали говорим за големите сцени , иначе за участия всяка си е пяла на живо . Иначе , че Деса и Гло са имали изпълнения на живо преди практиката да се пее масово е факт . Но някой тук твърдят , че не са чували гласа на Камелия до 7та и година . И аз дадох за пример 2 концерта и предаване където е пяла на живо . Дори ако трябва да сме точни в интернет има клипове още преди да започне да се изявява професионално с нейни изпълнения на живо от някакъв конкурс , където е дори още с черна коса . Така , че стига с двойните стандарти че едни цял живот били на плейбек , а други пеели на живо от самото начало . Абсолютно всяка имаше няколко изпълнения на живо , но масовата практика показва че след 2004 почнаха да пеят навсякъде на живо . Иначе защо тогава през 2000 и 2003 Глория си позволи 2та и концерта да са изцяло на плейбек ? Азис и Деса също бяха на плейбек на общата им сбирка . Рени е единствената която направи 2 концерта мисля изцяло на живо , поправете ме ако бъркам ... след нея Ивана почна ... и след това вече стана като практика ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

ХАХАХ след 5 години, когато правата за изпълнителство са при Камелия, тя ще е просто спомен от миналото на чалгата... :mf_surrender: Та тя сега не предизвиква никакъв интерес и гледаия,а след 5 години, ще е по-забравена и от Рени... :mf_surrender:

 

Колко ли тъпа трябва да си за да се откажеш от цялата си продукция с лека ръка за да взимаш 1 година хонорари само за тебе.... :mf_surrender: Куха лейка...

 

Те правата за изпълнение в момента СА при нея. Как мислиш, че си изкарва участията?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те правата за изпълнение в момента СА при нея. Как мислиш, че си изкарва участията?

Абе човекс подминавай подобни постове .Ти да виждаш нещо адекватно написано ? Той дори не си е направил труда да прочете кво е казала , няма смисъл да се обръща внимание на такъв тип коментари . Ако направим селекция от темите за Камелия с неговите коментари ще видиш , че са абсолютно едни и същи :

- Тая нормална ли е , много е проста , стара е , не става за нищо , след 5 г. никой няма да я помни , ще бъде забравена като Рени и Екстра Нина , няма хит от 15 години ... и т.н.т . Това е във всяка тема , едно и също .... латерна ако не знаеш кво е това ти е чист пример . И задължително трябва да има по 4-5 емотиконки с бели знамена , за повече убедителност ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те правата за изпълнение в момента СА при нея. Как мислиш, че си изкарва участията?

Да, разбрах!! Но само от участия няма как да поддържа кариера...Тя и Рени ходи по участия и Цветелина, дори Вероника и ??? Като не може да ги пусна по тв, издава и т.н-песните изчезват...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отново спекулация !!!

Не съм видял , нито Рени , нито Цветелина да ги канят в най-оборотните дискотеки в БГ всеки месец , още повече да ги препълват всеки път ... още повече хората да се дерат на песни излезли преди 15 години . Не съм видял и да взимат по 5 бона на участие и да са ангажирани наравно с някой актуални имена . Песните и ги има в интернет всички до една , дори изтрити от канала на Планета пак ги има в нета . Да не говорим , че Камелия от големите имена е може би единствената с милиони гледания на хитове излезли преди повече от 10 години , без никаква силна реклама като канала на Планета .

 

Искаш да се върна - 1. 300 000

Залеза и зората - 1. 200 0000

Луда по тебе - 980 000

Луда по тебе - 600 000

Защо повярвах - 1 000 000

В сърцето си ми ти - 900 000

Ти си -почти 1 000 000

Няма шега - 600 000

Огън момиче - 500 000

 

Разгледах внимателно гледанията на Деса , Гло , Ивана и др .. от вечните им хитове и никъде не видях такава бройка .

Едно е да ви се иска да е забравена , друго е да е така ... Фактите са си факти ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако ви преброя правописните грешки в постовете се опасявам, че ще достигна число, което не знам как се чете. И после как да ви взимат хората на сериозно?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама кои и кога са пяли на живо системно преди 2004-2005 ? Глория имаше 2 концерта изцяло на плейбек , Десислава и останали масово я караха на плейбек . Единствено имам спомен че Ивана пееше на-живо най-често . И то добре , че бяха концертите на НФ , че на Планета бяха изцяло на плейбек . А щом Камелия сме я чули още 2000 година с 2 изпълнения на живо при Слави , а година по-късно на Златния мустанг ... значи е пропяла на 3-4 година от кариерата си на живо . Иначе по-твоята логика всички трябва да са пропяли на живо около 2005 понеже тогава стана масова практика . Или за Камелия не важат живите и изпълнения преди 2005 ? Двоен стандарт ...

ГОворим затова, че КАмелия сега намира "тъмни страни" на всевъзможни певици, обяснявайки и обявявайки, че не стават щото пеят на плейбек. Затова иде реч. Тя има голямо самочувствие в днешни дни, а преди тя е тъпкала по същата равнина.

 

Навремето обясняваше как някой записвал лайв записи... какво й влиза в работата? Сега тези песни, които са нейни, а всъщност са собственост на ПАЙНЕР ще ги пее, нали? Пак в дискотеките и кръчмите... Какво я интересуваше дали някой е записал "Луда по тебе" на лайв запис? След като всички могат да пеят каквото и както искат...

 

Цялата й логика беше да подбива пътя на различни певици. Захапва актуалните, за да напомпа медийната си кариера.

Link to comment
Сподели в други сайтове

С всеки изминал пост и всяка отметната страница тук, редовните хейтърчета започват да стават леки като перца. От началото на темата и на този открит конфликт Камелия каза какво е Пайнер, Митака репликира и Кама го допоказа с няколко обвинения в лъжа. Както се вижда, Пайнер се кротнаха и си останаха не само с кухите заплахи и закани, но и с много хейт в големите медии. Участията на Кама пък си вървят, ротацията по 2 телевизии също. Тя е в бизнеса, има къде да се покаже, върти се в пъти повече, отколкото в последните 10 години по 2-те Планети, а тук доскоро имаше пълна убеденост, че е изтрита завинаги.

 

Излишно е да пълня темата с бъзици относно "прогнозите", на доста олекналите врачки в този форум. Всички знаехме, че просто си избиват комплексите. И понеже вариантите им да се изявяват като страстни критици все повече намаляват, нормално е да стават крайни и вулгарни. Бях им препоръчал да не заемат такива позиции, но те се изкушиха от възможността да надигнат глава в момент на пълна промяна у вечният им "чипровски" комплекс и негов трансфер в конкурентната тв групировка. Няма лошо, всеки сам си избира кога и как да стане за смях.

 

Вчера в "Шпионка", Кама продължи с пролетното почистване на илюзиите чалгата, като демонстрира, че темата за разговори относно спорове някакви с бившият и продуцент е приключила. Тя ясно показа, че всичко спира там и пожела крепко здраве и дълголетие на оплешивяващият с акцента, от града на светлото комунистическо бъдеще, където нищо ново не е научено и нищо старо не е забравено. Добро впечатление направи обраното и изказване, за преговорите с Виктор Касъмов и плановете му за бъдещето на медийната и продуцентска групировка на него, брат му и партньорът им Крум Крумов от "Съни". Тук нещо се мъдри, но засега само подмятат, ей така между другото, както миналия август изпълнителят от каталога на същият Крум Крумов (Иван Динев - Устата), съвсем случайно коментира в какъв змиярник се е превърнал бекстейджа на Пайнер по време на турнето и как е тъпо от страна на Митака, да сложи Камелия във фризера, при положение, че е готова с почти цял албум, който записвала в същото студио, където записвал и той.

 

Е, мина половин година и нещата със змиярника ги видяхме, змиите също. Камелия бе сложена във фризера и всички разбраха защо. Митака опита крайни мерки, за да я задържи при неговите условия. Не успя, но това вече си е негов проблем. А защо изпищя така вулгарно в "Шоу"? Според мен вече е знаел, че тя тръгва по Балканика и ФЕН ТВ, което стана твърде бързо след опита му за изнудване. Не знам кой му даде акъл, че така се преговаря с изпълнител, докарал оборот от минимум 10, а според моите груби сметки дори 15 милиона, за времето на съвместната им работа, но фактите са такива, каквито са.

 

Иначе няма лошо да си говорим, за права над песни на Камелия в следващите 5 години. Но преди да продължим, да спомена само, че това, което евентуално няма да може да пее по големи концерти излъчвани в конкурентни на Пайнер медии до 2020 година, в периода 2010-2015 го е пяла, само на 2 пайнерски масовки в НДК, на които е присъствала, а кариерата и си е вървяла като в предните 15 години. Толкоз по щетите за кариерата и, другото ще са само позитиви. Всеки сам си избира пътя в живота, а Господ обича смелите.

 

п.п. Меле, иди хапни нещо до кухнята или пийни нещо, че цел ден си в тая тема. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

ГОворим затова, че КАмелия сега намира "тъмни страни" на всевъзможни певици, обяснявайки и обявявайки, че не стават щото пеят на плейбек. Затова иде реч. Тя има голямо самочувствие в днешни дни, а преди тя е тъпкала по същата равнина.

 

Навремето обясняваше как някой записвал лайв записи... какво й влиза в работата? Сега тези песни, които са нейни, а всъщност са собственост на ПАЙНЕР ще ги пее, нали? Пак в дискотеките и кръчмите... Какво я интересуваше дали някой е записал "Луда по тебе" на лайв запис? След като всички могат да пеят каквото и както искат...

 

Цялата й логика беше да подбива пътя на различни певици. Захапва актуалните, за да напомпа медийната си кариера.

Тя отговори вече на тези въпроси. Когато това, което правят другите вреди на нейната работа, тогава има правото и си позволява да говори за този човек. Също така и обясни как вредят лайв записите, недей да се правиш на ударен като си гледал тези интервюта повече от всички.

 

Ако за нас това е забавление, за нея е работа. И ако ние утре се занимаваме с други, по-сериозни неща, тя още ще си е певица и ще си изкарва хляба от този бизнес. Така, че това й позволява да говори против този, който вреди на работата й, както всеки тук говори против хората, които му пречат на работното място. Така че спрете да се правите на модератори в спор, който Камелия води в медийното пространство защото същността на работата й я кара така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ГОворим затова, че КАмелия сега намира "тъмни страни" на всевъзможни певици, обяснявайки и обявявайки, че не стават щото пеят на плейбек. Затова иде реч. Тя има голямо самочувствие в днешни дни, а преди тя е тъпкала по същата равнина.

 

Навремето обясняваше как някой записвал лайв записи... какво й влиза в работата? Сега тези песни, които са нейни, а всъщност са собственост на ПАЙНЕР ще ги пее, нали? Пак в дискотеките и кръчмите... Какво я интересуваше дали някой е записал "Луда по тебе" на лайв запис? След като всички могат да пеят каквото и както искат...

 

Цялата й логика беше да подбива пътя на различни певици. Захапва актуалните, за да напомпа медийната си кариера.

Всеки сам преценя каква ПР стратегия да следва ... Но аз не мисля , че Камелия го прави само заради това . Тя е човек на принципите , във времето го е доказала . Да , със сигурност си правеше страшна реклама , но в никакъв случай не бе лицемерна .

Едни избират по-скандалния начин на изказване , но поне го казват наяве ... други са лицемерки и играят задкулисно . Не можеш да я съдиш , само защото смяташ че начина и не е правилния . Еми за мен не е правилно да си лицемерен на сцената и по интервюта , а иначе с цената на всичко да преебаваш всеки по пътя си , пък било и то "най-добрата ти приятелка" .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всеки сам преценя каква ПР стратегия да следва ... Но аз не мисля , че Камелия го прави само заради това . Тя е човек на принципите , във времето го е доказала . Да , със сигурност си правеше страшна реклама , но в никакъв случай не бе лицемерна .

Едни избират по-скандалния начин на изказване , но поне го казват наяве ... други са лицемерки и играят задкулисно . Не можеш да я съдиш , само защото смяташ че начина и не е правилния . Еми за мен не е правилно да си лицемерен на сцената и по интервюта , а иначе с цената на всичко да преебаваш всеки по пътя си , пък било и то "най-добрата ти приятелка" .

Така е, сама избира как да се държи. ЛИчно аз не толерирам. Симпатизирам на държанието на Андра от последното й интервю - премерена (нищо, че не съм съгласен с някои нейни изказвания). Пак казва някакви конкретни неща, но дипломатично. Давам я за пример, щото очевидно върви по отъпканата пътека на Камчатка.

 

Според мен, Кама не знае какво иска. В моите очи, често й се разминават приказките. Често си противоречи. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

ГОворим затова, че КАмелия сега намира "тъмни страни" на всевъзможни певици, обяснявайки и обявявайки, че не стават щото пеят на плейбек. Затова иде реч. Тя има голямо самочувствие в днешни дни, а преди тя е тъпкала по същата равнина.

 

Навремето обясняваше как някой записвал лайв записи... какво й влиза в работата? Сега тези песни, които са нейни, а всъщност са собственост на ПАЙНЕР ще ги пее, нали? Пак в дискотеките и кръчмите... Какво я интересуваше дали някой е записал "Луда по тебе" на лайв запис? След като всички могат да пеят каквото и както искат...

 

Цялата й логика беше да подбива пътя на различни певици. Захапва актуалните, за да напомпа медийната си кариера.

 

Вървяла е, ама тогава за много мероприятия изобщо не е имало избор, пее се на плейбек и толкова. А днес всеки си преценява, затова е друго днес да си на плейбек.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако ви преброя правописните грешки в постовете, се опасявам, че ще достигна число, което не знам как се чете. И после как да ви взимат хората насериозно?

:girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ех,имах дежа вю,че ще отговориш така.Няма значение дали е на Галин,Фики,Малин и тем подобни.Щом Кама участва в нея значи все пак е имала хит.Кое те кара да мислиш,че песните на Плейбекслава не се забравят за 2 седмици?Единствената нейна песен от миналогодишните,които пусна и все още се слуша е "Моето слабо място".Другите отдавна са в нафталина.

 

Мнението ти е прекалено субективно, харесваш Камелия, мразиш Преслава и величаеш излишно едната, плюеш другата, за да си почеш език, дори не ми се занимава да те оборвам.

Евала на Кама, че би шута на пиявицата - Пайнера и на системата създадена от него, но тя повече ще загуби от него. То се видя и с последният й сингъл - липсата на развита интернет платформа, реклама, ротация по Планета, големи концерти, на които да я изпее..За жалост "Неповторим" нито ще стане хит, нито ще има милиони, нито ще стане позната да масата, дано със следващият си сингъл да пожъне успех.

Link to comment
Сподели в други сайтове

quote name='meleto' date='19. April. 2015 г. - 17:29' post='1520411']

Така е, сама избира как да се държи. ЛИчно аз не толерирам. Симпатизирам на държанието на Андра от последното й интервю - премерена (нищо, че не съм съгласен с някои нейни изказвания). Пак казва някакви конкретни неща, но дипломатично. Давам я за пример, щото очевидно върви по отъпканата пътека на Камчатка.

 

Според мен, Кама не знае какво иска. В моите очи, често й се разминават приказките. Често си противоречи. :mf_surrender:

Ако имаш предвид темата за плейбека , мисля че го изяснихме . Не стана ли ясно че по-концертите всички до една пяха па плейбек . Всяка е имала своите живи изпълнения по предавания и концерти . Когато пеенето на живо стана практика , Камелия ни си позволи да прави компромиси по концерти и участия и пее 90% на живо . Мисля , че заслужава повече адмирации от колкото да се чудиш защо е коментирала плейбека в днешно време . Не стана ли ясно , че си изкарва прехраната с музика и не и е било приятно да чуе Луда по тебе с лайв запис от участие на Андреа .. Щом тя не си позволява да презаписва песни на колеги значи може да се обажда и има право . Да не говорим , че за цялата и кариера не съм я чул веднъж да си позволи да си изкара участието на гърба на чужди хитове , на колеги от фолка !

0

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мнението ти е прекалено субективно, харесваш Камелия, мразиш Преслава и величаеш излишно едната, плюеш другата, за да си почеш език, дори не ми се занимава да те оборвам.

Евала на Кама, че би шута на пиявицата - Пайнера и на системата създадена от него, но тя повече ще загуби от него. То се видя и с последният й сингъл - липсата на развита интернет платформа, реклама, ротация по Планета, големи концерти, на които да я изпее..За жалост "Неповторим" нито ще стане хит, нито ще има милиони, нито ще стане позната да масата, дано със следващият си сингъл да пожъне успех.

 

Не мразя Преслава.Аз не мога да те накарам да харесаш Камелия,така и ти не можеш да ме накараш да харесвам Преслава.

Не смятам,че моите мнения са субективни.Докато аз мога да посоча всички недостатъци на моите любими певици в случая Андреа и Камелия,то ти не можеш да направиш това с грешките на Преслава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:girl_witch:

Хаххахаха, правилно. Извинявам се. Бях го написала слято, но ми го подчерта форума и реших, че трябва да е разделно. :1000 (29):

По темата - фокса пише толкова убедително, че за малко да повярвам, че Камелия ще успее да просперира и без "Пайнер"...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отново спекулация !!!

Не съм видял , нито Рени , нито Цветелина да ги канят в най-оборотните дискотеки в БГ всеки месец , още повече да ги препълват всеки път ... още повече хората да се дерат на песни излезли преди 15 години . Не съм видял и да взимат по 5 бона на участие и да са ангажирани наравно с някой актуални имена . Песните и ги има в интернет всички до една , дори изтрити от канала на Планета пак ги има в нета . Да не говорим , че Камелия от големите имена е може би единствената с милиони гледания на хитове излезли преди повече от 10 години , без никаква силна реклама като канала на Планета .

 

Искаш да се върна - 1. 300 000

Залеза и зората - 1. 200 0000

Луда по тебе - 980 000

Луда по тебе - 600 000

Защо повярвах - 1 000 000

В сърцето си ми ти - 900 000

Ти си -почти 1 000 000

Няма шега - 600 000

Огън момиче - 500 000

 

Разгледах внимателно гледанията на Деса , Гло , Ивана и др .. от вечните им хитове и никъде не видях такава бройка .

Едно е да ви се иска да е забравена , друго е да е така ... Фактите са си факти ;)

Няма и как да видиш, като на кака ти Ванче ѝ ги изтриха преди години. Още 2011 година Ивана имаше 3 млн. на видео- Дъжд от рози...

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...