Jump to content



"Неповторим" vs "Не го прави"


  

169 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

И какво като повечето тук гласуват против логиката? Във времето "Неповторим" ще си остане по-добра и като хит, и като клип.

 

А Камелия ще я пее ли по участия? Щото най-новото, което пее е "Изпий ме цялата".Да не се получи така, че сама да я изтърве, както "Престъпно е".. да не говорим за други 100 пъти по-добри?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 91
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Това изкусвено противопоставяне е голяма тъпотия. Всеки може да харесва едната, другата или пък и двете. Едната не пречи на другата.

Когато са ги питали и двете са казвали, че нямат конфликти и си се разбират. Тъпо е, заради личната омраза на "фенове", те да бъдат оплювани по нелеп начин из интернет. Да не говорим, че в момента е в по-голям ущърб за Камелия да получава негативи без вина, когато би могла да получи подкрепа от чужди фенове за смелостта да тръгне по нов път.

Радвам се, че и двете се стараят да правят хубави и качествени неща, всяка от двете е добра по различен начин. А ние, публиката,

би трябвало да сме доволни от това.

 

DSC_0830.JPG file32512.jpg

29.jpg file4851.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия е страхотна, по принцип като песни не се доближават изобщо до най-големите им, но като видео при Деси е изкуство, директна номинация трябва. Камелия е уникална също, но Деси избрах и в двете категории.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента на Деси Слава е много зарибяваща и не мисля че ще ми омръзне, текста също ми харесва повече.

Клипа на Деси е един от най-добрите й. Що се отнася за Камелия - това което ми хареса, че е в широк формат.

добри проекти извадиха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песен: "Не го прави"

Просто и да нямаше музика, а само акустично изпълнението да слушам, пак ще ми достави огромно удоволствие и ще ме побият тръпки. Много се е постарала Деси с изпяването, а в на Камелия точно това не ми харесва (в припевите). Иначе и на Камелия много ми харесва песента, просто не е нищо различно.

Клип: "Не го прави"

Отново защото има надграждане при Десислава, докато клипът на Камелия ми е напълно очакван и нъме ми е интересен. Предпочитам да заложи на друга провокация, достатъчно секс сцени съм гледал при нея. Което не го прави лош, в никакъв случай, просто не ми е по вкуса и не смятам, че е добре за нея.

 

В крайна сметка и двата проекта са готини, и двата ги слушам. Просто на Десислава ми създава емоция и то дълбока.


Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе как така, "много гледания" клип на Камелия, вече е на 16-то във ВБОКС?? :whistling: Както винаги, бях прав, просто си е платила за няколко часа на първо място... :1000 (33): И какво се оказа, песента крадена от Ку-ку бенд, клипа няма гледаемост..? Нещо да кажеме...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе как така, "много гледания" клип на Камелия, вече е на 16-то във ВБОКС?? :whistling: Както винаги, бях прав, просто си е платила за няколко часа на първо място... :1000 (33): И какво се оказа, песента крадена от Ку-ку бенд, клипа няма гледаемост..? Нещо да кажеме...

 

Виждам, че ти е доста скучно и затова си търсиш компания, но няма да съм аз. Пиши си сам, не ни пречиш... :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Почти двойно повече за Деси Слава, дали някой не го боли много?! :whistling: Поне има малко обективеност в тоя форум...

 

Ама ти много присърце си взел казуса? Успокой се, че ще се пръснеш от натягане.... :hahaha:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Влязох тук и очаквах Кама да мачка Деса, а то ... :blink:

Не мога да си го обясня - за "Неповторим" почти няма лош коментар, докато от "Не го прави" май не останахте толкова впечатлени...

Аз няма да гласувам, понеже и двете песни ми харесват, както и клиповете към тях.

 

Ако погледнеш коментарите ще забележиш, че нещата са 50 на 50. Феновете на Деса от едно време са познати с номерцата по класацийки, хилядата ника и изкуственото помпане на гласове! :mf_surrender:

 

 

Оценката в случая е доста трудна, но ще се опитам да изложа аргументите си!

 

 

Песен:

 

 

"Не го прави" е по - модерна, интересна и различна песен. Наистина голям риск, който забелязвам че за съжаление не се оценява подобаващо от масата. Поредно доказателство, че модерното и стойностното рядко пробива сред комерсиалното еднодневно звучене. Изпълнението на Деса е страхотно, много лирично и приятно.

 

"Неповторим" си е комерсиално парче, харесва се много, завъртя се доста бързо по кръчмите. Силен старт за извън Пайнер първа песен, може би е правилен ход, че пуска нещо в слушаната вълна за момента. Честно казано ако я беше пуснала тази песен още преди 3-4 години като я е записала щеше да е тотатлен мегахит! На този етап и давам 3-4 месец живот.

 

За мен по - добрата песен, с голямо негодувание, е "Не го прави"!

 

 

 

Клип:

 

"Не го прави" е много стилен, страхотни филтри, симпатична Дес. На някои места облеклото и е потресаващо, но тя си го има този момент от край време. За нея клипът е много добър, но като цяло за попфолка е нищо особено. Артистичното и присъствие също не е на ниво, но тя по принцип няма завладяващо такова, дръвце си е...

 

 

"Неповторим" е страхотен от към артистичност и на Кама и на партньора и в лентата! Просто лъха страхотен сексапил, магнетизъм, професионално поведение на супермодел! Камелия винаги е имала много силно присъствие, получава и се. Моментите на места са малко еднообразни, можеше да се включи малко повече сцени с мазохизъм според мен, има какво още да се покаже.

 

За клип като доста по - добър откроявам "Неповторим"!

 

 

 

Очаквам следващите им проекти с нетърпение, ще се радвам тази година да са силна конкуренция на топ 3 Галена, Джена и Анелия, а защо не да се наредят и до тях! Сега Деса е на ред с комерса, а Кама я чакам с нещо като "Някой ден" и "Черна кръв"! :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не спряхте да ги срявнявате, ей! И ползата от тази бозащина, е?

Иначе , Деси Слава!

 

Много е добре да ги сравняваме. Конкуренцията му е майката. А бозащината бе, за да поизбият "десовите" 12 години комплекси. Харесаха си Кама за целта, в което няма лошо. Само не знам защо решиха, че от полягането на Деса пред Пайнера и войната на Кама с дъртия, далавера има Деса? Виждам, че меденият месец на "десовите" тук завърши, с излизането на "Неповторим" по ФЕН ТВ и Балканика ТВ. Очевидно някои "десови" вече схванаха, че с меренето на его с Кама и агитката и е загубена кауза, понеже Деса има да мери такова с кобрите в Пайнер, където не само тя я виждала на живо 62-годишния набор на Митака.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-скоро "Десови" нямат престава, че се били мерели с на Камелия фена и че имало войни и тн. Нито едната певица пречи на другата, нито феновете на едната трябва да са задължително срещу другата, нито пък е невъзможно хората да харесват и двете, без да трябва да се замислят коя с какво и с колко превъзхожда другата и да не може да му е кеф и от "Не го прави" и "Неповторим". Това не е мач, та да викаш за единия и срещу другия. Който твърди обратното, явно си няма друга емоция в живота.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е добре да ги сравняваме. Конкуренцията му е майката. А бозащината бе, за да поизбият "десовите" 12 години комплекси. Харесаха си Кама за целта, в което няма лошо. Само не знам защо решиха, че от полягането на Деса пред Пайнера и войната на Кама с дъртия, далавера има Деса? Виждам, че меденият месец на "десовите" тук завърши, с излизането на "Неповторим" по ФЕН ТВ и Балканика ТВ. Очевидно някои "десови" вече схванаха, че с меренето на его с Кама и агитката и е загубена кауза, понеже Деса има да мери такова с кобрите в Пайнер, където не само тя я виждала на живо 62-годишния набор на Митака.

Меденият месец още не е свършил, защото ,,Не го прави,, направи 1 000 000 гледания за месец. Коя от старите имена го е правила досега?

Що се отнася до останалата част в отговора ти, нищо, ама нищо не разбрах... Оглупявам ли или няколко годишното ми отсъствие от форума си оказва влияние, нямам представа!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...