Jump to content



"Неповторим" vs "Не го прави"


  

169 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

И като клип, и като песен, а и като текст на ДесиСлава проекта е в пъти по-новаторски и готин. Сигурен съм, че ще си остане и по-успешен.
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 91
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

И двата са добри, но гласувам за Деси Слава и клип и песен.

Камелия е много красива в клипа, но песента, за мен, не е особено открояваща се.

На Деси Слава песента страшно много ми харесва, а клипът е един от най-любимите ми изобщо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Естествено, че на Деси Слава, различна, нетипична песен с най-добрия клип до сега за годината, на Камелия е типична чалга песен с типичен чалга клип, цици, гъз, секс, хотел, все неща които сме гледали 1000 пъти....

Link to comment
Сподели в други сайтове

И двете песни са на високо ниво но гласувах за Деса. По-новаторски саунд,по-добро изпяване, по-интересно видео (ефекта с водата ме спечели). Камелия е с по-познат и комерсиален запис, много ниско е вокала, клипове с подобна стилистика е правила.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми допадат такива сравнения. Гласувах, но тъй като е анкета няма да кажа за кого, но ще отбележа, че и двата проекта са чудесни.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Излишно се напрягат припозналите се в подписа ми. Кама ще направи от "Неповторим" супер хит, а Деса ще заебе "Не го прави".

 

ХАХА, като гледам как никой от фейсбук приятели те ми не си я е споделил и интереса към песента, дори във форума мина за няма и 24 часа...ще е и хит, колкото "Престъпно е " :mf_surrender:а на Деса още се коментира, след 2 месеца... За тебе всяка боза на Камелия е хит, знаеме..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кама никога не изпуска такива възможности, за разлика от Деса. Запомнете това добре. Днес хитове рядко се случват и изкуството е като попаднеш на такъв да не се правиш на отворен само на думи, а да го наложиш. Пълна заблуда е, че това ще го свърши Планета, Пайнер или интернет платформи, а не изпълнителят по участия и концерти.

 

п.п. INP, ако драсна клечка, ще изгориш като факла. Толкова си се опикал с газ, бензин и петрол...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гласувах за двете в частта като ПЕСЕН, понеже Деса звучи иновативно, Кама някак комерсиално и не мога да кажа, че едната е по-лоша или по-добра от другата. Текстовете и на двете не ме кефят.

Като клип - Деса. Доста по-добро качество и не е претоплена манджа, поне за нашия пазар. А садо-мазо елементите при Кама ги имаше и при Алисия, Емануела мисля също имаше такъв клип.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кама никога не изпуска такива възможности, за разлика от Деса. Запомнете това добре. Днес хитове рядко се случват и изкуството е като попаднеш на такъв да не се правиш на отворен само на думи, а да го наложиш. Пълна заблуда е, че това ще го свърши Планета, Пайнер или интернет платформи, а не изпълнителят по участия и концерти.

 

п.п. INP, ако драсна клечка, ще изгориш като факла. Толкова си се опикал с газ, бензин и петрол...

 

Човек, все тая ми е :mf_surrender: Да е жива и здрава, да и става хит, ама въпроса е, че няма да стане, защото не се отличава с абсолютно нищо. 1000 такива клипове и песни сме гледали :mf_surrender: Нито текста грабва, нито музиката, песен тип Юнона...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гласувах два пъти за Камелия. Няма смисъл да изреждам защо, ще стане дълго!

На Деса песента не е лоша, но не ме влече да я слушам. И клипът е краден от мой любим и така...

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И двата проекта ми харесват и са един вид като "ново начало" за Камелия и Десислава.Пожелавам успех и на двете, защото са качествени изпълнители, а нови такива почти нямаме.Предпочитам да гледам и слушам тях пред куп други.Анкетата за мен е излишна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Влязох тук и очаквах Кама да мачка Деса, а то ... :blink:

Не мога да си го обясня - за "Неповторим" почти няма лош коментар, докато от "Не го прави" май не останахте толкова впечатлени...

Аз няма да гласувам, понеже и двете песни ми харесват, както и клиповете към тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...