Jump to content



Деси Слава или Камелия?


Деси Слава или Камелия?  

223 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Истината обаче е , че в живота успяват такива като Камелия, а не такива като Деси Слава. Кама типичен лош пример за чалга певица. Нагла, алчна, бездарна, залагаща на секс и скандали, хитра. Докато Деса е по-смотана, по-свита, адски пееща, но не толкова амбициозна и точно това и е лошото. А тази жена можеше да стане, дори световна певица.. За съжаление винаги такива като Камелия, Емануела и Андреа ще се уредят в живота, за разлика от Деси Слава и все пак печели моята подкрепа за това, че е една нормална, естествена и пееща жена. Само да беше по-умна и хитра, нямаше да има конкуренция!

 

Дори в живота ми ненавиждам жените тип Камелия..Това е най-лошото олицетворение за жена.;) Нагли, вулгарни, амбициозни..

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ябе я първо научи веднъж за винаги какво е буфосинхронада! Това е точно онова, което практикуват на Митака кокошките, Бездарнислава в това число и когато не беше там а сега още повече - по участия, че и по концерти - пускат си записа и отварят усти пред микрофоните да се правят че пеят!

 

Кама може да е сяква, да пее там колкото може, но поне го прави на живо. Деса като е толкова можеща, защо по участия е на плейбек? Защо в Стара загора на концерта не пя на живо? А на наградите?

 

Какъф пример за децата е Деса разпоретината, която от години си търси мъж, ма не може да задържи бикой до огромното си туловище? Начи има дете от първия срещнат в Щатите, който не го е примързяло да и обърне внимание, любовница на шефа й, разведена от някво богаташче, би шута на последния и там пак да клекне пред шефа си? това нали официалните й. А докато разни по повод и без и го порят, детето го е върлила на майка си да го гледа, аз сигурно се интересувам повече от благосъстоянието на малкия, Майки ли беше? Кама може и да не е успяла да си направи дете, ама за разлика от целия жанр се радва на дългогодишна и явно щастлива връзка с да не повярваш един и същи мъж.

 

В живота успяват моожещите! Чипровката може и да грачи, но е искала и е успяла! Няма нищо лошо в това да има човек амбиция! Била вулгарна, ама Деса с един "не су ми спешен" и "шефе, шефе, имаш много колям КУРаж" се изсра отгоре на всичките ск хубави и романтични песни! Камелия никога не е имала откровено вулгарни песни като тия двете горните! Показвала си срамотиите! И деса си ги показва, ама няма усета и умението да Камелия да си ги покаже както трябва и да извлече дивиденти от това за кариерата си на изпълнител, а не просто да си прави реклама на циците и путката, щото си търси богат спонсор!

 

Аз като казвах че за да станеш звезда, се иска повече от просто глас ... просто с глас има хиляди, с лопата да ги ринеш даже и унас. Иска се много повече. Иска се и яко бачкане. И поне малко акъл, пук било то и да си намериш някой с повече, който да върши тая работа вместо теб. А Деса няма акъл. Има при нея само един глас и неизчерпаемо количество мързел! Такива не успяват в живота!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Истината обаче е , че в живота успяват такива като Камелия, а не такива като Деси Слава. Кама типичен лош пример за чалга певица. Нагла, алчна, бездарна, залагаща на секс и скандали, хитра. Докато Деса е по-смотана, по-свита, адски пееща, но не толкова амбициозна и точно това и е лошото. А тази жена можеше да стане, дори световна певица.. За съжаление винаги такива като Камелия, Емануела и Андреа ще се уредят в живота, за разлика от Деси Слава и все пак печели моята подкрепа за това, че е една нормална, естествена и пееща жена. Само да беше по-умна и хитра, нямаше да има конкуренция!

 

Дори в живота ми ненавиждам жените тип Камелия..Това е най-лошото олицетворение за жена.;) Нагли, вулгарни, амбициозни..

 

В шоубизнеса само глас не е достатъчен и не е равен на успех! Необходими са и много амбиция и труд, интелект, който да спомогне направата на концепция (или поне наемане на точния екип за тая цел, в случая на Цура и Галя). Десислава е често хаотична и пуска напосоки, я уцели, я не... А и сама е признавала, че я помързява - захваща едно, остави го, после - друго.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ябе я първо научи веднъж за винаги какво е буфосинхронада! Това е точно онова, което практикуват на Митака кокошките, Бездарнислава в това число и когато не беше там а сега още повече - по участия, че и по концерти - пускат си записа и отварят усти пред микрофоните да се правят че пеят!

 

Кама може да е сяква, да пее там колкото може, но поне го прави на живо. Деса като е толкова можеща, защо по участия е на плейбек? Защо в Стара загора на концерта не пя на живо? А на наградите?

 

Какъф пример за децата е Деса разпоретината, която от години си търси мъж, ма не може да задържи бикой до огромното си туловище? Начи има дете от първия срещнат в Щатите, който не го е примързяло да и обърне внимание, любовница на шефа й, разведена от някво богаташче, би шута на последния и там пак да клекне пред шефа си? това нали официалните й. А докато разни по повод и без и го порят, детето го е върлила на майка си да го гледа, аз сигурно се интересувам повече от благосъстоянието на малкия, Майки ли беше? Кама може и да не е успяла да си направи дете, ама за разлика от целия жанр се радва на дългогодишна и явно щастлива връзка с да не повярваш един и същи мъж.

 

В живота успяват моожещите! Чипровката може и да грачи, но е искала и е успяла! Няма нищо лошо в това да има човек амбиция! Била вулгарна, ама Деса с един "не су ми спешен" и "шефе, шефе, имаш много колям КУРаж" се изсра отгоре на всичките ск хубави и романтични песни! Камелия никога не е имала откровено вулгарни песни като тия двете горните! Показвала си срамотиите! И деса си ги показва, ама няма усета и умението да Камелия да си ги покаже както трябва и да извлече дивиденти от това за кариерата си на изпълнител, а не просто да си прави реклама на циците и путката, щото си търси богат спонсор!

 

Аз като казвах че за да станеш звезда, се иска повече от просто глас ... просто с глас има хиляди, с лопата да ги ринеш даже и унас. Иска се много повече. Иска се и яко бачкане. И поне малко акъл, пук било то и да си намериш някой с повече, който да върши тая работа вместо теб. А Деса няма акъл. Има при нея само един глас и неизчерпаемо количество мързел! Такива не успяват в живота!

 

Видинският потънал кораб ли си или оново youtobe ? :whistling: Или Цветинчо вече се е регнал и е прописал. Все пак и без това бездейства и безпричинно се нарича "мениджър" :1000 (29):

 

Всъщност, каква точно заслуга има Цветин в кариерата на Кама?

 

Отстрани Камчия изглежда като героинята на Есил Дюран в "Хей момиче".

 

А КАмелия няма ли да пуска следващата боза? Аз ви казах, че тя си пусна най-силната песен - "Неповторим" и сега като обезумяла търси нови неща, затова се отказа да издава албум. 3 песни обяви, че ще пуска и нито една не излезна... защо? Май нещо осъзна, че са слаби?

 

Много тъжна история.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ааа Меле без такива работи! Камелия има заснети пет клипа, албум, книга и подготвя самост. концерт..Не я обвинявайте, че нищо не прави! :baaasmiley:

 

И разбира се аз бях убеден, че нищо няма да пусне, нито албум, нито сингли. Със сигурност има записани песни, защото години беше без песен, но съм убеден, че са слаби. Неповторим е била най-силната и сега се чуди какво да пусне, защото е още по-слабо..

 

А фотосесиите, които пусна през седмица пък са толкова аматьорски, че.....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оф , аман и трите дежурни хейтъра на Кама , я нищят всеки ден кво ще пусне . Вие повече от феновете сте притеснени за кариерата и ?!?! И да пусне и да не пусне боза , Кама си е Кама .... не го ли разбрахте . Не гледахте ли изявите и от турнето , днеска някой го беше публикувал - и се вижда как и от слаби песни като Кажи ми как , прави фурор. А Десо , кога ще го видим на такова турне с 30 минутен микс и бисове на поразия - никога ! Изпусна си шанса , безвратата кобила :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето ви я Деса пред публика, по-голяма от на турнетата...

 

 

 

А тези дни се сетих, че тя беше поканена и на големите румънски Media Awards да пее най-големите си поп хитове пред гледайте колко народ... Интересен факт е, че още там е била с облекло като от наградите... :3fdb8960598fa63e:

 

 

 

Да не забравяме и MAD концерта...

 

 

 

Но както винаги, човек и да ви дава доказателства не ви е достатъчно, а? Щом не е пяла на турнетата на Планета, не важи, дори и на Грамитата да е била... :roll1:

 

Хайде сега феновете на Камелия да постнат видео кога тя е пяла пред толкова хора извън България? :3fdb8960598fa63e: Аз за други такива изпълнителки като Десислава не се сещам, освен Рени, която 2000-2003 беше нещо страшно в Сърбия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За изпълнението от Рожен ми е много интересно, как тихо мълком се замълча и никой, нищо не каза, а на концерта на Пайнер, че изпяла 2 реда на плейбек с другите патки я направиха на 2 стотинки...Къде е сега Фокса да коментира живото изпълнение на песните в Рожен пред многохилядна публика??? Защо си замълча така>> :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя глас, че няма е ясно, но няма и друго кой знае какво. Колкото и да е висока, секси и с готино тяло си няма вкус женицата как да се облече. Вземи едни концерти където се гласеше като клоун, почти не мога да се сетя за момент в който е била стилна. На моменти чак опитите за оригиналост бяха смешни и жалки, като например концерта на който излезе с рокля с цветовете на знамето....

А Деса при завръшането си излезе на концерта и просто пя... и показа какво може и за какво е там, за да ПЕЕ!

И двете през годините си имат своите хитове, но Камелия разчиташе на няколко такива за да направи фурор по концерти и турнета. На Деса спокойно мога да изброя много по-качествени и силни песни през годините. И да след Пайнер имаше много хубави песни.

 

Ох, първо ще започна с това, че както винаги, ние сме си емоционални и първични. Този спор се е превърнал в нещо като кауза за която и двете страни се борят със зъби и нокти.

 

Единственото нещо за което не съм съгласен напълно с теб Стеле е, че качеството в случая може да се разглежда като въпрос на вкус. Отделно, ДесиСлава като цяло е по продуктивна от Камелия. И другото нещо, мисля, че беше споменала "Неповторим", клипа е ограничен и затова не събира гледания, иначе можеше и да е чукнал милион.

 

По темата, много трудно ми беше, но гласувах за Камелия. Просто изостава в анкетата доста и сега е наред да й се сипва сосно. Аз самият харесвам и двете, имат си и негативните страни разбира се. Но ако това е начин човек да се научи да се аргументира или изразходва негативната си енергия, давайте смело напред;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахах кой каза , че Камс била с по малко участия от Деса , току що обявии последното и участие на 31 ... И кво излиза Деса и тоя месец с по-малко участия !!!

 

Хм освен тебе и Фокси, никой друг не пише за бройки участия...Сами сте в тоя спор..:Д Хората ви говорят за гласове, стил, песни, сцени-те двамата си знаят, че имала участия и толкова......Като пак ще напомня, че циганина Джордан преди дни каза че има по 5 всеки месец..;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, наистина, стига вече с тези участия... Те показват какво е изградила навремето и как това й помага да изкарва пари и до днес, но не я прави толкова актуална, колкото си мислите. Виж, ако правеше по 1-2 големи концерта на година като Лили Иванова и Веселин Маринов, тогава щеше да е друго. Слави разбива в Арена Армеец и на стадиона Васил Левски, а не в Плаза и Котън, нали?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахах кой каза , че Камс била с по малко участия от Деса , току що обявии последното и участие на 31 ... И кво излиза Деса и тоя месец с по-малко участия !!!

 

Аз да ти се присмея от все сърце. Вие с Фокса за балами вземате всички ми се струва. Вече ви знаем с Фокса, че не ви се отдава смятането, ама... Отвори форума на Сигнал и гледай...

 

Кама - 6

Деса - 8

 

:mf_surrender: :mf_surrender:

 

Питам ти кого мислиш ще заблудиш с тоя фалшив тон.

 

Разбрахме, че сте на хонорар в Камс продакшън, ама поне говорете логични и доказани неща.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

ХАХААХ аз никога не се бях интересувал от участията, наистина ли Камелия има само 6 участия и то с помощта на Пайнер в най-оборотния за чалгата период????!!!!! :mf_surrender: :mf_surrender:

Повече да не съм чул да се говори колко много участия имала Камелия!!!! Това беше последната разбира илюзия...

 

Та тя има средно по 1 участие на седмица... :gun_bandana: :mf_surrender: Джордан има толкова..:Д

Link to comment
Сподели в други сайтове

ХАХААХ аз никога не се бях интересувал от участията, наистина ли Камелия има само 6 участия и то с помощта на Пайнер в най-оборотния за чалгата период????!!!!! :mf_surrender: :mf_surrender:

Повече да не съм чул да се говори колко много участия имала Камелия!!!! Това беше последната разбира илюзия...

 

Та тя има средно по 1 участие на седмица... :gun_bandana: :mf_surrender: Джордан има толкова..:Д

 

Е как... средно по 6 ги прави на месец. Видинският нали се хваща с мен на бас, че щяла да има 10 плюс без ПАЙНЕР. И когато накрая мина 6 месечния ни облог и стана време за резултати, започна да лансира идеята, че Кама имала 8-9 участия, само че почти винаги 2-4 от тях са благодарение на ПАЙНЕР.

 

Облогът беше някой от двама ни да напусне форума... да виждаш видинският наглец да напусна? Да си признае невежата ГРЕШНА прогноза?

 

И Сашо му приглася с неверни факти, заблуждава и си мисли, че някой в тоя форум му вярва.

 

Тук има 4 камелийни трола - Фокса, Сашо, Хоти и youtobe. На този етап, чета само Сашо, другите съм им блокирал постчетата. Все пак един от групата трябва да го следя, щото те са като свински черва... тръгва от Цветин и минава по веригата от 4 фена... като третият е преходен - ту го има, ту го няма.

 

От време на време Иванхое се мъчи да лансира чипровската и толкоз. Това е диаспората на КАма в тоя форум. ЗАтова явно новата тактика е да регват нови профили и да ги развиват. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама сте много нагли 2мата фена на Безвратислава. Ся тамън беше ни поомръзнало и вместо да оставите нещата намира, решихте че можете да си разигравате коня както ви харесва. Е, ама няма да стане.

 

За участия не грачите ВЕЧЕ, щото видяхте че резултата не е в полза на разпоретината. И съответно вече не ви изнася. Щото докато Камс има някакви участия, Десата има по-малко и изкарва помалко мангизи, щото хонорара и е по-малък, снася на Митьо и трябва да си плаща бездарните опити за нова продукция.

 

На вас ви дай само - не можела да пее, грачела, незнамсикво и все такъв булшит, който го повтаряте само вие два-тримата вече трола на табуретката. И най-малките деца не ви вярват вече на глупостите!. Камелия всъщност МОЖЕ да пее, вярно, няма гласа на Деса, ама и самата Деса не може да пее като навремето. Чипровската поне каквото е имала си го е съхранила. Ко ми пускате клипчета? На всички тия клипове все едно слушам заклана кокошка да пее. Тя затова ли по участия кара на плейбек и не се хаби? Деса нещо има нужда да спре да пее ИЗОБЩО и ако има нещо оцеляло от гласа да си го спасява.

 

А и като стана дума за събора, що да коментираме безвратата? Тя е била пълнеж, там някъде между 7000 душа участващи на мероприятието танцори, манцори, и тн. А не примерно КОСМИЧЕСКИЯ глас на Валя Балканска, нещо, което (за разлика от табуретката) си струва и гледането, и слушането, и обсъждането?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама сте много нагли 2мата фена на Безвратислава. Ся тамън беше ни поомръзнало и вместо да оставите нещата намира, решихте че можете да си разигравате коня както ви харесва. Е, ама няма да стане.

 

За участия не грачите ВЕЧЕ, щото видяхте че резултата не е в полза на разпоретината. И съответно вече не ви изнася. Щото докато Камс има някакви участия, Десата има по-малко и изкарва помалко мангизи, щото хонорара и е по-малък, снася на Митьо и трябва да си плаща бездарните опити за нова продукция.

 

На вас ви дай само - не можела да пее, грачела, незнамсикво и все такъв булшит, който го повтаряте само вие два-тримата вече трола на табуретката. И най-малките деца не ви вярват вече на глупостите!. Камелия всъщност МОЖЕ да пее, вярно, няма гласа на Деса, ама и самата Деса не може да пее като навремето. Чипровската поне каквото е имала си го е съхранила. Ко ми пускате клипчета? На всички тия клипове все едно слушам заклана кокошка да пее. Тя затова ли по участия кара на плейбек и не се хаби? Деса нещо има нужда да спре да пее ИЗОБЩО и ако има нещо оцеляло от гласа да си го спасява.

 

А и като стана дума за събора, що да коментираме безвратата? Тя е била пълнеж, там някъде между 7000 душа участващи на мероприятието танцори, манцори, и тн. А не примерно КОСМИЧЕСКИЯ глас на Валя Балканска, нещо, което (за разлика от табуретката) си струва и гледането, и слушането, и обсъждането?

 

 

1. Точно така, не е в полза на Кама. Темите в Сигнал, където се вписват участията показват, че Кама има 6, Деса - 8. На теб ли да вярваме, Цветине?

2. Айде бе... да се обзаложим, че Кама не взема повече от 4 бона. Тя иначе участия ще има по 2 на месец, не 6. А всъщност, участията на Кама ги прехвърлиха на Деса. Отдавна говоря затова, че в ПАЙНЕР приоритетно си бута много ангажименти към конкретни изпълнители.

3. Сега ще те помоля да си пуснеш песен на Кама от 1999-та, 2002та и 2010... и 2015... гласът й да не би да е същият?

 

Табуретки, разпоретини... Цвети(а)не, ясен си!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е как... средно по 6 ги прави на месец. Видинският нали се хваща с мен на бас, че щяла да има 10 плюс без ПАЙНЕР. И когато накрая мина 6 месечния ни облог и стана време за резултати, започна да лансира идеята, че Кама имала 8-9 участия, само че почти винаги 2-4 от тях са благодарение на ПАЙНЕР.

 

Ти земи се скрий с тия "2-4 били уредени от Пайнер". Ако са ги "уредили" от Пайнер, защо са искали Камчия, а не някоя друга от каталога, и защо Пайнер не са пробутали някоя от тези, които са на договор при тях, а са взели пари за някой, който дори не е част от компанията? Понанатам (понежи съм ти чел сичките простотии в оная тема точно за участията) Що да ги броим отделно? Камелия отишла ли е? Отишла е. Пяла ли е? Пяла е. Това означава че вечерта не и е била свободна да уреди другаде участие. Значи участието си е участие, бройката си е една. Що не ги била отказала? Ъм да не е луда? Да не и е изпила кукувица ъкъла? Може да са ги уредили от Пайнер, ма тя все пак е професионалист. Естествено, че ще ги изпълни участията, нищо че е на няква загуба. Пък и що да си тръшка вратата, те не са я ангажирали безкрайно чрез Димитровградския "монополист" и после ще си я викат направо.

 

Изобщо всичките ти аргументи са на ниво 1ви клас. Що - щото така ми изнася. Фокса се беше изхвърлил с 10 или повече, ама и ти си като фурнаджийска лопата - първо каза 2, после 3, и някъде към края 3-5 на Камейсъна, а те излязоха 8.

 

И още нещо по твойта любима тема за участията - очевидно има свиване на пазара. Всички имат по-малко участия за първата половина на годината спрямо предни, то се забелязва и с просто око. Та Камелията може и да и се искало да прави по 10 и повече, но реалността се оказала съвсем различна, щото търсенето не е просто до липса на търсене на Камелия със или без Пайнер, а до липса на търсене на ВСИЧКИ във или извън фирмата на инженера.

Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Точно така, не е в полза на Кама. Темите в Сигнал, където се вписват участията показват, че Кама има 6, Деса - 8. На теб ли да вярваме, Цветине?

2. Айде бе... да се обзаложим, че Кама не взема повече от 4 бона. Тя иначе участия ще има по 2 на месец, не 6. А всъщност, участията на Кама ги прехвърлиха на Деса. Отдавна говоря затова, че в ПАЙНЕР приоритетно си бута много ангажименти към конкретни изпълнители.

3. Сега ще те помоля да си пуснеш песен на Кама от 1999-та, 2002та и 2010... и 2015... гласът й да не би да е същият?

 

Табуретки, разпоретини... Цвети(а)не, ясен си!

 

1) Линк ор ит дидн'т хепън. Цитираните цифри в оная тема за участията бяха 48 на 47 за Кама до 1ви тоя месец. Което са 8 участия на месец. Що ги броим сичките вече ти отговорих.

 

2) Айде. Аз ли ще се обадя по телефона, или ти, или и двамата поотделно да сравняваме цифри?

 

3) Пуснах си. Същата работа. Нали не е нещо феноменално, но за нейните песни си е идеален и е съумяла да го съхрани през годините. За разлика от колежки, които напоследък са станали безврати, например.

 

Ще те разочаровам, ма не съм нито фокса, нито цветин, нито техен човек.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ам само да попитам, нали "новия потребител" не беше фен на Камелия и тя му била към края на списъка?? АХХХХХХХААА ФОКСИ, СПРЕТЕ ДА СE ИЗЛАГАТЕ, НАИСТИНА!!! С нови никове, няма да я заобичаме, само ви се смеем още повече!!Това с новия ник наистина е голям резил..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето ви я Деса пред публика, по-голяма от на турнетата...

 

Която публика е отишла за да гледа точно и само Деса, нали, тя не е била просто поредната от 7000 изпълнителя и други, които са били там, не е част от масовката ... А на безвратата трябва да и се забрани с държавен вестник да пее народно, как не си е тръгнал народа незнам, сигурно едвам са я изтърпели, с тоя вой ... Ма то си всичко по реакцията на публиката - никак не я отразяват

 

SG - А тези дни се сетих, че тя беше поканена и на големите румънски Media Awards да пее най-големите си поп хитове пред гледайте колко народ... Интересен факт е, че още там е била с облекло като от наградите... :3fdb8960598fa63e:

 

 

Пак същата работа. Деса си прави буфосинхронадата (специално за ИНП - това е друг, по-софистициран и точен начин да се каже плейбек), публиката много, ама кибичи там и се чуди коя е пък тая изобщо и чий го търси тука въобще, къде са наште хора? Впрочем тия измислени награди не съм ги чувал, so it didn't happen? Alles klar?

 

SG - Да не забравяме и MAD концерта...

 

 

Ама като гледам е най-добре да го забравим. Особено аз, дето сам се прекарах да го чуя, искам си 3 минути и кусур от живота обратно! (щото толкова изтърпях, честно казано). Тука Десата се е преебала да пее на живо, и то английски и то едната песен на Дафи ли беше че не помня? Ми да, песента не е за нея, нито пък за гръцкия гей, ама не коментираме него, с английския се справя по-зле от въпросния грък, който не коментираме, а той е масивно зле; а живото пеене изобщо няма да го коментирам, щото май ще е новия саундрак към следващите ми кошмари. Реакцията на публиката е още по-никаква, тоя гръцкия гей не е ли бил поне някъф известен, барем на него да се радват и да викат, да се метнем че се кефят на Деса, а то даже него не отразяват?

 

SG - Но както винаги, човек и да ви дава доказателства не ви е достатъчно, а? Щом не е пяла на турнетата на Планета, не важи, дори и на Грамитата да е била... :roll1:

 

Деса би могла да бъде на Грамитата само и единствено като зрител. Камелия също, ама тя не се вре там, където не и е мястото. Докато Деса е достатъчно тъпа офца, да го направи.

 

SG - Хайде сега феновете на Камелия да постнат видео кога тя е пяла пред толкова хора извън България? :3fdb8960598fa63e: Аз за други такива изпълнителки като Десислава не се сещам, освен Рени, която 2000-2003 беше нещо страшно в Сърбия.

 

Нямам спомен някога Камчия да е претендирал за успехи зад граница (освен в щатите пред бг общността. Брои ли се? Видеота тряя да има колкото искаш) за разлика от Безвратислава, която имаше английски, испански, китайски, африкански и кви ли не чусдестранни албуми, които си ги слуша само тя, щото не излязоха от главата й, освен под формата на приказки, викаха я като пълнеж на сръбски, турски, румънски, гръцки, цигански и какви ли не още никому неизвесни награди, концерти и тем подобни, ама никой никъде не я отрази, та така. Правите и мечешка услуга като цитирате клипчета и прояви, за които тя самата иска да забрави че изобщо е била там. Изобщо сичката Десова работа е така - приказки много, за работата я мързи и сичко си остава дотам - на приказките и да и вярват и порасналите малките дечица, щото друг не се вълнува от нея. По новите дечица си харесаха добричката наркоманка, а сега най-новите - сигурно Яница. То е показателно че по новата песен на новоизгряващата ИМПЕРАтрица на чалгата Яница имаше 10 страници спам в Скандалите, а за тази на Деса - около 2 реда. Междудругото, аз затова мисля и че концерта ще си остане дотам - само на приказки. Щото тряя да го бачка това нещо организацията, тряят и кинти, а Деса я мързи и кинти няма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...