Jump to content



Online: Кристиана ft. Фики - Мой докрай


Препоръчани коментари

Много ме кефи целия проект. Модерен и изпипан. Готин текст, свежо видео. След Диги дай, дай, това е втората песен на Кристиана която ми харесва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 54
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Хахах, че ако баща ми е пилот, значи ли, че аз мога да летя? :mf_surrender:

 

http://vbox7.com/play:9a4413efc4 Ето ви живо пеене на Кристиана, потрес!!

:roll1: :roll1: :roll1:

И двамата са толкова фалшиви, просто не знам с какво самочувствие са застанали да пеят, да не говорим, че Криса постоянно натискаше съседните клавиши на пианото. :bx:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яка е. Интересно се е получила смесицата на съвсем различни стилове на пеене от двамата. Текстът звучи хитов. Както обикновено, не ми харесва гласът на Кристиана. Освен това защо си е сложила силикон и в устните?! Преди беше толкова яка, но точно на границата на прекаленото... е, вече е там. :mf_surrender:

Танците са макс :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютна боза!

Пуснах я заради ft. Фики и след първите 20тина секунди превъртях до неговото включване - препратката към "Горе-долу" е зарибена, но като цяло "песента" е пълен боклук. За коша!

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента на първо слушане напомня на "Сметката", в припева. Но доста по-посредствен вариант. :D Проектът се е получил, като цяло. Комерсиално звучене. Вокалите са на ромски, отново. :D

 

Клипът е Ок. Кристиана е най-добрата танцьорка сред изпълнителите, може би. А движенията с ръцете, в хореографията (подобно на "Shake it off"), са ефектни. Справила се е. Включването на Фики ме разсмя, в забавния смисъл. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фики, както и очаквах е сложен за "примамка" на гледания. Напълно излишен както беше в "Страх ме е", както и Преса беше излишна в "Горе-Долу", както и Гальо беше излишен във "Все си ти" и "Твоите думи". Това явно ще е новата тенденция в Пайнер - тактика за примамване на така жадуваните и бленувани гледания.

Кристианчето е в една от най-изгодните позиции, които попфолка познава - жена на добре платения и хитов Оцко - няма кой да й откаже featuring, защото се надяват на хит от Оцко. Няма кой да й откаже хубав клип, защото Оцко плаща (а и ще направи потенциален хит за Ани Хоанг). Плюс това наистина е артистична, не е скована, танците понякога са в повече, но тук всичко изглежда примерено - ако поработи с хореограф ще постигне по-добри резултати и координация, но както казахте - не е зле като Андруша например.

Но отново ужасна компютърна обработка на гласа и мега простоват припев, това "Дай,дай" е толкова old school, че думи нямам. "Кучките" и те са вкарани за провокация, както бяха "Боклуците" на Яница. Като цяло нищо ново под слънцето. На мен много повече ми допадат двете версии на "Нищо друго" и си ги слушам доста. Там имаше и силни кадри и ефекти във видеата, но нещо не останаха оценени. Има шанс за успех това момиче благодарение на посочените плюсове по-горе, но трябва още да работи по сценичното поведение и най-вече да залага на различни песни и звучене, което например Оцко прави с Джена, но явно не мога да направи за жена си. Дано успее, не ми е симпатична, но и не ми е противна както виетнамчето, така че - да почва нова песен да прави.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютна боза!

Пуснах я заради ft. Фики и след първите 20тина секунди превъртях до неговото включване - препратката към "Горе-долу" е зарибена, но като цяло "песента" е пълен боклук. За коша!

 

И аз така, превъртях за да чуя включването на Фики, което ми хареса. Може би ако тази песен беше изпята от друга изпълнителка щеше да е по-добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Язък за напъните, с тоя обработен глас осира всичко. В първите песни с Дебора звучеше по-добре... Покрай Фики ще се забележи, но малко.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страшно силна песен -това го виждам хит . Мене лично много ме изкефи . Клипа и може би е най-добре направения и до сега .... Кристияна изглежда много добре след някой друга интервенция :Д

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фики, както и очаквах е сложен за "примамка" на гледания. Напълно излишен както беше в "Страх ме е", както и Преса беше излишна в "Горе-Долу", както и Гальо беше излишен във "Все си ти" и "Твоите думи". Това явно ще е новата тенденция в Пайнер - тактика за примамване на така жадуваните и бленувани гледания.

Кристианчето е в една от най-изгодните позиции, които попфолка познава - жена на добре платения и хитов Оцко - няма кой да й откаже featuring, защото се надяват на хит от Оцко. Няма кой да й откаже хубав клип, защото Оцко плаща (а и ще направи потенциален хит за Ани Хоанг). Плюс това наистина е артистична, не е скована, танците понякога са в повече, но тук всичко изглежда примерено - ако поработи с хореограф ще постигне по-добри резултати и координация, но както казахте - не е зле като Андруша например.

Но отново ужасна компютърна обработка на гласа и мега простоват припев, това "Дай,дай" е толкова old school, че думи нямам. "Кучките" и те са вкарани за провокация, както бяха "Боклуците" на Яница. Като цяло нищо ново под слънцето. На мен много повече ми допадат двете версии на "Нищо друго" и си ги слушам доста. Там имаше и силни кадри и ефекти във видеата, но нещо не останаха оценени. Има шанс за успех това момиче благодарение на посочените плюсове по-горе, но трябва още да работи по сценичното поведение и най-вече да залага на различни песни и звучене, което например Оцко прави с Джена, но явно не мога да направи за жена си. Дано успее, не ми е симпатична, но и не ми е противна както виетнамчето, така че - да почва нова песен да прави.

 

Точно пък участието на Фики и Преслава в песните, които си посочил е толкова запомнящо се, че без тях изобщо няма да е същото. Масово партията на Преслава в "Горе-долу" е най-харесваната част от песента, в "Страх ме е" пък е толкова цветно и внася такава емоция.

Иначе тази песен е зле, Кристиана като глас е под Ани Хоанг дори и Фики няма да помогне. Иначе интересна препратка към "Горе-долу", която и без реклама вече ще удари 10 млн гледания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много готина песен, и хубав клип.

Бездарно е момичето, но поне се старае или по-скоро Оцко й дава яки хитове..... и все пак ми е симпатична определено!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...