Jump to content



Online: Денис - Вече мога


Препоръчани коментари

  • Отговори 25
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Най-активни дни

Топ коментиращи в тази тема

Абсолютна пародия е това момче. Не знам на колко години е, но има излъчване на дете. Не мога да го приема несериозно и за какво се бори изобщо, само той си знае..:(

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предната беше по-добра. Наистина и Оцко не може да му помогне, трагична песен и трагично видео! Денис, момче, откажи се.

Всъщност това нещо излиза в един ден с уникалното парче на Александра! Срамота е!!!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изглежда свястно момче, но гласа му, визията, няма нищо характерно и запомнящо се. Не знам как би могъл да има някакъв успех, просто не се отличава с нищо. Като визия малко са го пооправили, че на какво приличаше, когато го избраха на кастингите..леле, майко! :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

мъжката Мира ще има успех, само ако презапише песните на женската Мира 1000%20(19).gif "Летвата" и "Хей, малката" ще го изтрелят до Галин и Фикрет 1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

мъжката Мира ще има успех, само ако презапише песните на женската Мира 1000%20(19).gif "Летвата" и "Хей, малката" ще го изтрелят до Галин и Фикрет 1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif

АХАХАХХАХА МЪЖКАТА МИРААА >>> :Д:Д:Д: хахах толкова време се чудех на кой ми прилича като глас... :1000 (29): хахаха

Link to comment
Сподели в други сайтове

На някои места "БДЖ" е пикселизирано, на други - не. :mf_surrender:

 

Иначе язък за тренировките във фитнеса, продължава да прилича на дечко. Не от всяка ДПС издънка става певец.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми харесва! ;d

 

И видеото е добро за него, личи си старанието му - промяна във визията, танци, движения а у. Вече стои по-добре пред камера. Предният му проект също е ок.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изглежда свястно момче, но гласа му, визията, няма нищо характерно и запомнящо се. Не знам как би могъл да има някакъв успех, просто не се отличава с нищо. Като визия малко са го пооправили, че на какво приличаше, когато го избраха на кастингите..леле, майко! :mf_surrender:

Всеки има право на мнение, но това е просто смехотворно. Във гласа и визията му няма нищо характерно и запомнящо се. Ти определението на думата характерно знаеш ли я? Точно визията и гласът му са супер характерни, супер различни за фолка. Прилича на катерица и пее като катерица. Мисли малко преди да даваш коментари, че повечето са ти такива, изсмукани от пръстите ти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всеки има право на мнение, но това е просто смехотворно. Във гласа и визията му няма нищо характерно и запомнящо се. Ти определението на думата характерно знаеш ли я? Точно визията и гласът му са супер характерни, супер различни за фолка. Прилича на катерица и пее като катерица. Мисли малко преди да даваш коментари, че повечето са ти такива, изсмукани от пръстите ти.

Нищо характерно и запомнящо се, което да му донесе успех!!!!! Това, че приличал на катерица и пеел като катерица няма да му донесе успех? :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато не ти е писано да станеш известен, нямаш харизма и индивидуалност - по-добре се откажи, недей досажда със себе си и недей си харчи парите.

Вижда се старанието му да е на високо ниво, да покаже ново и интересно, да покаже танци - но резултата е плачевен, чак седи мега изкуствено пред камерата. Да не говорим за ужасното диалектно пеене и фразиране и това "ЧАуЛ" в припева. И тия дживения тип Галин са нещо ново за него - това че при онзи се получава, не е гаранция и при теб че ще стане, Spiderman! :D

 

Не е циганин, а резак

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...