Jump to content


Online: Славена feat. DJ Maxy Dark – Ад на токчета


Препоръчани коментари

Ужасна е тази, във всеки един клип, освен в първия си "Разпродажба на мечти".

Това е заместителката на Екстра Нина, ама дори и тя не беше толкова противна.

Песни и клипове - всичко едно и също, а това звучи като някакво фолк латино от 1997.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Опитала се е да направи нещо различно отново. НО хич не ми харесва. :( На куплетите не се разбира какво пее?!? Припева наистина дразни със стоте повторения. Пореден клип без никаква идея и изглеждащ все едно е от преди 15 години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Опитала се е да направи нещо различно отново. НО хич не ми харесва. :( На куплетите не се разбира какво пее?!? Припева наистина дразни със стоте повторения. Пореден клип без никаква идея и изглеждащ все едно е от преди 15 години.
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Различна, неразлична, еднаква-копие или все едно какво.... НЕ ми допада! 10 000 пъти по-слаба от "Опасни играчки". Ми няма да я слушам! И клипът не ми харесва, освен включването й в хореографията - да продължава с това в клиповете си!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ей, в много готина посока върви Славена! Браво! "Опасни играчки" определено е тенденция, в която ще ми хареса да се развива фолка. Тази също ми харесва, само едни вокали не ми харесват.


Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...