Jump to content



13 годишни награди на Телевизия Планета - преки коментари


Препоръчани коментари

  • Отговори 2,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Другите 2 статуетки на Фики са в кофата ако се чудите! :1000 (29): :1000 (10):

 

Той не хвърля в кофата нищо, научен е да си плюе дъвките по улиците. :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Той не хвърля в кофата нищо, научен е да си плюе дъвките по улиците. :1000 (19):

Ти сякаш не го правиш.Хващате се за най-евтините и малките неща.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека да не прекрачваме границите, за да защитаваме изпълнителите. И на мен ми се е случвало да го правя, но от доста време насам дъвка плюя или в хартийката и тогава я изхвърлям, а на пътя изобщо не го правя, защото знам, че има животинки като гълъбите, които ги мислят за ядене.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти сякаш не го правиш.Хващате се за най-евтините и малките неща.

 

Тва е малко нещо? Тва е доста голямо нещо, нарича се селяния.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аман от псевдо моралисти,които си плюят дъвките винаги в контейнер за битови отпадъци.......

 

:dizzy:

 

АБЕ, Трифоне. Точно за тва не върви да го казваш, защото наистина има хора, които спазват това. Псевдоморализъм било. АЙДЕ, ПЛЮЙТЕ ГИ ТИЯ ДЪВКИ. Те са подходяща храна за животните и се разграждат бързо, а ако ги настъпеш, нищо не се случва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изгледох концерта и заключението ми е, че Преслава е номер 1, никакви Галени, Анелии, каквито тук се опитвате да натрапите.Преслава ги сложи всички в малкия си джоб с пеене, визия, харизма, присъствие, за нея се викаше най силно.Браво на нея за двете напълно заслужени награди.

Джена също се представи на ниво, но визията й беше повече от комична.

Новата песен на Десислава е готина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изгледох концерта и заключението ми е, че Преслава е номер 1, никакми Галени, Анелии, каквито тук се опитвате да натряпите.Преслава ги сложи всички в малкия си джоб с пеене, визия, харизма, присъствие, за нея се викаше най силно.Браво на нея за двете напълно заслужени награди.

Джена също се представи на ниво, но визията й беше повече от комична.

Новата песен на Десислава е готина.

Андреа ги разби всички. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аман от псевдо моралисти,които си плюят дъвките винаги в контейнер за битови отпадъци.......

 

:dizzy:

 

Гледай си работата, дори ако няма кош около мен си я слагам в салфетка и я изхвърлям после, ама то си е въпрос на възпитание, вижда се какво е твоето. Това, че вие сте такива, не значи, че всички са като вас.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти сякаш не го правиш.Хващате се за най-евтините и малките неща.

Ами не, не го правя определено!

Особено откакто ми казаха, че всякакви птички и гълъби ги мислят за храна, а като им се залепи за човката и умират.

Кво съдите по себе си вечно, разбира се, че има хора, които не си изхрърлят нищо ей така.

Бахти простотията е в тази държава. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така пише в Уикенд.Изпълнителките са Глория,Кристияна,Мария,Гергана,Кали и още една.

Не.

 

IMG_20150228_001745.jpg

 

Ти в кофата ли си хвърляш дъвката като си навън? :)

 

Аз да :)

 

Андреа ги разби всички. :3fdb8960598fa63e:

 

Натри носа на всички отворковци от форума, които твърдяха, че Най-добрата бързо се била забравила и не била хит :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Другите 2 статуетки на Фики са в кофата ако се чудите! :1000 (29): :1000 (10):

 

Не знам защо се коментират такива неща. Някой хора тук са доста настръхнали срещу Фики. Почна се още от фалшивата фактура. Сега пък снимката с наградата, ами докажете, че не е монтаж? Аз лично не мога да видя дали е неговата и точно коя е. И така да е това световен проблем ли е?

За какви неща се хващате само.... Наистина сякаш всички ние сме идеални, но нали не сме публични личности на нас ни е позволено.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам защо се коментират такива неща. Някой хора тук са доста настръхнали срещу Фики. Почна се още от фалшивата фактура. Сега пък снимката с наградата, ами докажете, че не е монтаж? Аз лично не мога да видя дали е неговата и точно коя е. И така да е това световен проблем ли е?

За какви неща се хващате само.... Наистина сякаш всички ние сме идеални, но нали не сме публични личности на нас ни е позволено.

 

Стеле, някой от нас ли взе статуетката на Фикрет и я остави до кофата за боклук така, както отопляващите се на твърдо гориво изсипват пепелта до кофите за смет, за да не би неизгорели въглища да подпалят големите кофи на улицата или самият той го е направил? Виждам, че гледката не е приятна на никой, но статуетката е на Пайнер, това е коридора на НДК, а кошчето за смет е сложено там, за да се слага боклук в него и около него, а не награди. Нали така? И ако се абстрахираме от това, чия е статуетката, самият акт и факта, че около това място няма хора, освен фотографа говори за отношението на изпълнителите на Пайнер към признанието, което фирмата им подарява. Извинявам се, но има хиляди места, където да се остави статуетка, когато на някой му се налага да иде до тоалетната, да изпуши цигара извън НДК или нещо подобно, но това е последното възможно, защото изводите, които си правим днес никак не са приятни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каквото и да си говорим, да оставиш наградата си до кошчето за боклук Е проблем. Ето това вече е чалга, грозно и неуважително за публиката е. Дори и за секунди да е оставена, снимката е направена и проблема е на лице. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стеле, някой от нас ли взе статуетката на Фикрет и я остави до кофата за боклук така, както отопляващите се на твърдо гориво изсипват пепелта до кофите за смет, за да не би неизгорели въглища да подпалят големите кофи на улицата или самият той го е направил? Виждам, че гледката не е приятна на никой, но статуетката е на Пайнер, това е коридора на НДК, а кошчето за смет е сложено там, за да се слага боклук в него и около него, а не награди. Нали така? И ако се абстрахираме от това, чия е статуетката, самият акт и факта, че около това място няма хора, освен фотографа говори за отношението на изпълнителите на Пайнер към признанието, което фирмата им подарява. Извинявам се, но има хиляди места, където да се остави статуетка, когато на някой му се налага да иде до тоалетната, да изпуши цигара извън НДК или нещо подобно, но това е последното възможно, защото изводите, които си правим днес никак не са приятни.

Докажете, че това е статуетката на Фикрет, аз мога да кажа, че това е статуетката на Галена за идол или на Преслава за певица или на който и да е друг.. без доказателство всеки може да си смуче от пръстите каквото поиска.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа си представи песента много добре, но лявата й гърда беше доста палава! :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Докажете, че това е статуетката на Фикрет, аз мога да кажа, че това е статуетката на Галена за идол или на Преслава за певица или на който и да е друг.. без доказателство всеки може да си смуче от пръстите каквото поиска.

 

Това се опитвам да кажа и аз... Докато не знаем точно чия е говорим празни приказки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно Glamdring никога не говори празни приказки, камо ли пък като не е сигурен в нещо. Сега говорих с него и ми обясни, че Фики си е оставил там статуетката за малко, за да се снима с някой и после се е върнал и си я взел. Това е цялата работа. Снимката е пратена от човек, който е бил там и е бил свидетел.
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Вие пък луди ли сте маниакът за награди Фикрет да си изхвърли някоя от тях? :mf_surrender: :mf_surrender:

Значи, беше в пъти по-добър от Галин оная вечер, пя перфектно, сц. поведение - десятка. Оттам нататък е толкова прост и невъзпитан, че е срамно да е звезда - плюе дъвки, паркира на забранени места... изцепка след изцепка. А защо му е жълт автомобилът? За да се фука...


Защо има анаболни мускули - за да привлича внимание.

Личи отдалеч, че е комплексиран.

Но фактите са такива, че явно това се харчи и харесва.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...