Jump to content



Концерт "20 години Глория" - 30.09.2015 - Зала 1 НДК


Препоръчани коментари

Много хубав и купонджийски си е бил концерта. Стига сте говорили глупости.

 

https://youtu.be/j62UbO-PGGc?t=109

 

Вижте какво става на "Влюбена в живота".

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Много хубав и купонджийски си е бил концерта. Стига сте говорили глупости.

 

https://youtu.be/j62UbO-PGGc?t=109

 

Вижте какво става на "Влюбена в живота".

Жалко, че не успя да присъстваш. Просто щеше адски много да ти хареса. Знаеш, че е друго в залата.

Дано не окепазят двд-то, но мисля, че този път ще е ок. Глория сега и на сборния концерт да пее Циганите - уникална е, много вдига хората.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жалко, че не успя да присъстваш. Просто щеше адски много да ти хареса. Знаеш, че е друго в залата.

Дано не окепазят двд-то, но мисля, че този път ще е ок. Глория сега и на сборния концерт да пее Циганите - уникална е, много вдига хората.

Не ми напомняй, още не мога да го преживея. И най - тъпото е, че ако бях натиснал щеше да стане, но викам да съм толерантен. Сега ще я видя на 1 ви как ще е. Поне това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако трябва да сме честни Ивана, колкото и да не ми е любима, може да направи такъв концерт и е правила. При също се получават нещата,Има гласа, златните песни, публиката...

 

От по-младите само Преслава може, но някак си тя самата не е накъсана да го направи.

Аз също мисля, че може и други зали, освен НДК. Има много варианти вече!

 

Истината е, че никой не очакваше тоя успех на Глория, както и концерта на Пайнер в Арена. Личи си, че не познавате чалгата....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако трябва да сме честни Ивана, колкото и да не ми е любима, може да направи такъв концерт и е правила. При също се получават нещата,Има гласа, златните песни, публиката...

 

От по-младите само Преслава може, но някак си тя самата не е накъсана да го направи.

Аз също мисля, че може и други зали, освен НДК. Има много варианти вече!

 

Истината е, че никой не очакваше тоя успех на Глория, както и концерта на Пайнер в Арена. Личи си, че не познавате чалгата....

Въпреки, че е тема за Глория, никой не казва, че Ивана, Азис или Преса не могат да направят концерт. Но Глория го прави в НДК, която до скоро беше най - престижната зала и както някой бе казал е мерилото за България къде се намираш. Лили Иванова пееше само в НДК до скоро. За какво повече говорим. И е факт, че Глория има 5 концерта в столицата, 4 от които са в НДК. И защо казвам София, защото точно там е най - трудно, хората са супер ангажирани, супер презадоволени и стандарта е в ПЪТИ по - висок от другите градчета. В България има един град и градчета, колкото и да не им е приятно на хората от другите градове (и на нас не ни е приятно, хората от София, не се притеснявайте).

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да не намесваме Лили Иванова, че ми е по антипатична и от Камелия!! :mf_surrender: Мразя клишетата, а Лили Иванова е едно клише за мен. Каквото е СУ за образованието например..;) Не обичам клишета и рамки...

 

По-мотивиращото в случая е, че Глория го прави във време в което няма големи хитове, пазара е друг..и тя еъпреки всичко успя.

 

Но има нещо друго, помните ли Рени как напълни зала 1 след Пайнер? Беше много съмнително тогава, все си мисля, че имаше статисти..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Но има нещо друго, помните ли Рени как напълни зала 1 след Пайнер? Беше много съмнително тогава, все си мисля, че имаше статисти..

 

Не, различно е. Рени обявяваше концерта - Рени и приятели. Освен това тя беше много голяма звезда от ранга на Анелия в момента, че и нагоре. И разбира се, половината сръбски изпълнители са там и пеят. Глория точно от това се пази. Тя си пълни залата сама, колкото толкова.

 

Сега й слушах албумите и с ръката на сърцето мога да кажа, че най - добрият й албум си остава "Носталгия", няма 1 слаба песен, няма 1 която да не е била поне хит и да не ми харесва. И за финал, Софийски Университет е много добро учебно заведение, най - доброто в България като цяло.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, различно е. Рени обявяваше концерта - Рени и приятели. Освен това тя беше много голяма звезда от ранга на Анелия в момента, че и нагоре. И разбира се, половината сръбски изпълнители са там и пеят. Глория точно от това се пази. Тя си пълни залата сама, колкото толкова.

 

Сега й слушах албумите и с ръката на сърцето мога да кажа, че най - добрият й албум си остава "Носталгия", няма 1 слаба песен, няма 1 която да не е била поне хит и да не ми харесва.

Как ще да няма, тъкмо вчера го слушах. Онзи ужас "Рак и скорпион" е сигурно най-слабата песен на Глория изобщо. "Докторе на помощ" също си е сравнително слаба. "Живея, няма време" и "Праволинеен мъж" са си средна работа. Като цяло освен трите мегахита от албума + "Роден за грешки", "Сто пъти" (които си е гепнала от Цеца) и евентуално и "Протегни ръце, вземи ме", другото може да се забрави.

 

За сметка на това в "Илюзия" слаба песен няма. В "Стопроцентова жена" пък само "Съвършени хора няма" не става. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как ще да няма, тъкмо вчера го слушах. Онзи ужас "Рак и скорпион" е сигурно най-слабата песен на Глория изобщо. "Докторе на помощ" също си е сравнително слаба. "Живея, няма време" и "Праволинеен мъж" са си средна работа. Като цяло освен трите мегахита от албума + "Роден за грешки", "Сто пъти" (които си е гепнала от Цеца) и евентуално и "Протегни ръце, вземи ме", другото може да се забрави.

 

За сметка на това в "Илюзия" слаба песен няма. В "Стопроцентова жена" пък само "Съвършени хора няма" не става. :Vishenka_05:

Ами въпрос на вкус е. Аз да речем много харесвам "Праволинеен мъж" и "Живея няма време". Кво имаше в "100% жена" ? Тая песничка може да си я възроди много лесно Глория, стига само да поиска. В "Илюзия" има две които никак не ме кефят, затова не го слушам много. Иначе има май повече хитове от там "Любовен дъжд", "Ледена кралица" и "Жените са цветя".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами въпрос на вкус е. Аз да речем много харесвам "Праволинеен мъж" и "Живея няма време". Кво имаше в "100% жена" ? Тая песничка може да си я възроди много лесно Глория, стига само да поиска. В "Илюзия" има две които никак не ме кефят, затова не го слушам много. Иначе има май повече хитове от там "Любовен дъжд", "Ледена кралица" и "Жените са цветя".

Е как какво - "Стопроцентова жена" е невероятна песен, оттам се почва с уникалните "Погрешен адрес", "Скъпи, купи ми нещо", "Луда скорост" и "Бодигард", както и "Вика моята душа" и "Не мога без тебе", които са много стойностни. На заден план остават "Досаден ден", която е хубава, но просто приликата с "Неваляла" е твърде натрапчива за вкуса ми, "Изоставени момичета" и "Без мъже не се живее", които са приятни пълнежчета. И остава само "Съвършени хора няма", която си е meh.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е как какво - "Стопроцентова жена" е невероятна песен, оттам се почва с уникалните "Погрешен адрес", "Скъпи, купи ми нещо", "Луда скорост" и "Бодигард", както и "Вика моята душа" и "Не мога без тебе", които са много стойностни. На заден план остават "Досаден ден", която е хубава, но просто приликата с "Неваляла" е твърде натрапчива за вкуса ми, "Изоставени момичета" и "Без мъже не се живее", които са приятни пълнежчета. И остава само "Съвършени хора няма", която си е meh.

Яки са да. Не знам, аз по - новите албуми по не ги харесвам. Тя от този албум е изпълнила само заглавната песен на концерта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как ще да няма, тъкмо вчера го слушах. Онзи ужас "Рак и скорпион" е сигурно най-слабата песен на Глория изобщо. "Докторе на помощ" също си е сравнително слаба. "Живея, няма време" и "Праволинеен мъж" са си средна работа. Като цяло освен трите мегахита от албума + "Роден за грешки", "Сто пъти" (които си е гепнала от Цеца) и евентуално и "Протегни ръце, вземи ме", другото може да се забрави.

 

За сметка на това в "Илюзия" слаба песен няма. В "Стопроцентова жена" пък само "Съвършени хора няма" не става. :Vishenka_05:

Не мога да се съглася тук, защото "Очи като звезди" и "До утре", която е на Митко Щерев, са уникални попадения в този албум, макар и да не са станали хитове. Винаги е правила интересни и различни песни. Някои може да не са били с хитов заряд, но не са били откровени простотии.

Като цяло всеки си има различен любим албум, на мен ми е 12 диаманта. Похвално е, че след толкова години се говори за тези албуми и песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Въобще не слагайте името на Глория до това на Ивана, Преслава и т.н. Няма място за сравнение. Първата е мега успяла в бг музиката, призната от всякакви медии, фенове. Рекордни тиражи, сравнително активна концертна дейност. Ивана и сие като са певици, да почнат да правят музикални кариери. Певица без самостоятелни концерти няма кариера. Какво е това нещо сборни концерти на Пайнер?!Ама за какъв чеп са ви тези сборни концерти, кой го прави по света и на балканите и какво мерило е това?! Глория от 1994 има самостоятелни концерти , а Ивана примерно какво има като кариера, един провален самостоятелен станал сборен, и едно турне с Индира при някаква средна посещаемост. Къде са концертите в залите...с билетите...с феновете?Къде са песните за голяма сцена..нали са певици..нали са голямата работа?!Хайде Ивана има такива песни, има публика но явно не смее все още, ами другите?! Другите си пеят пиянските хитове по клубовете и като са вложили 50 бона си мислят че са най...по-голяма работа от Глория не са.

 

Певици с по 10-15 годишна "кариера" един голям концерт нямат, един път не събраха част от уж феновете си, а иначе претенции бол...по събори пяли пред 5-6-10 хиляди души,по площади пяли... ами викни тея 5-6-10 хиляди души да си платят вход и да дойдат да те гледат...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аааа не!! Да не се изхвърляме! Да, концерта беше супер, похвалихме я, но май се прекалява! Това не опрощава последните бози на Глория с еднаква музика и плачевен текст!! Концерта го правят старите песни, не новите! Едва ли някой е отидъш да слуша "Прегърни ме", "Хриле" и т,н :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аааа не!! Да не се изхвърляме! Да, концерта беше супер, похвалихме я, но май се прекалява! Това не опрощава последните бози на Глория с еднаква музика и плачевен текст!! Концерта го правят старите песни, не новите! Едва ли някой е отидъш да слуша "Прегърни ме", "Хриле" и т,н :mf_surrender:

Със сигурност хората обичат повече старите песни, но "Прегърни ме", например, е страхотна песен, ако беше заложила на нея щеше да е тотален хит. "Изсвирете нещо ударно" също се прие мега добре. Това са супер добри песни, особено на фона на днешната чалга.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аааа не!! Да не се изхвърляме! Да, концерта беше супер, похвалихме я, но май се прекалява! Това не опрощава последните бози на Глория с еднаква музика и плачевен текст!! Концерта го правят старите песни, не новите! Едва ли някой е отидъш да слуша "Прегърни ме", "Хриле" и т,н :mf_surrender:

Не беше в програмата хахаха, но накрая някакъв е викал за нея :3fdb8960598fa63e:

А относно Ивана - всички помним как уж самостоятелният й концерт едно време се оказа сборен и пак не събра никой...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пак да си попитам, втори път, защото не ми се отговори - пусната ли бе реклама за концерта на Ивана в НДК, бяха ли разлепени плакати из София, билбордове, други рекламни материали или единственото споменаване за този концерт беше във Фолкмаратон, когато подари някакви дрехи на една от големите фенки?

Проблема е, че когато искаш нещо такова си плащаш. Ивана го разбра по кофти начин няколко пъти, Глория също. Не е готино, не е правилно, не е дори морално, но е така. Техният продуцент не влага в тях. Глория сама си плати за тези неща, няма как. И тя между другото мина с единият фолкмаратон, иначе имаше 1 / 2 плаката за концерта на Ивана. Но масови реклами няма, то и сега за на Глория нямаше чак толкова, защото нямат достатъчно излишни пари.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уникална е тази жена. И за миг не съм се съмнявал, че концертът ще е на ниво и че Глория ще пожъне успехът, който и се полага. Желязно пеене на живо, страхотен подбор на песни, пълна зала - какво повече е нужно. Най-накрая и за поп-фолка се заговори с хубаво и то благодарение отново на нея. Примата е една и всеки почитател на тази музика трябва да оценява нещата, които прави и е направила Глория за поп-фолка. Ето, че и без смешен ПР, комерсиални бози, потъпкване на собствените си принципи и загърбване на ИЗКУСТВОТО да правиш музика, която ти доставя вътрешно удовлетворение, нещата се получават и оценяват. "Ангел с дяволска душа" и "Щастието е магия" звучат убийствено с бенд. Нямам търпение да изгледам целият концерт. Поклон, Глория!

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Носталгия обаче, има накакъв плейбек..въпреки бенда, чувам нещо което не са само вокали на вокалистките...Тя песента си е трудно и сигурно е нормално...Песента звучи 1:1 с оригинал и се различава от другите песни..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина добър концерт е било! Няма да споменавам други имена,защото Гло няма равна от чалгата в тази област (изкл. Слави) - няма друга, която си е възпитала публиката не просто да слуша песните й, но и да оценява нейния труд, да ходи и да купува билети и т.н. И то не веднъж,а вече 4 пъти в различни периоди от музикалната й биография.

 

Дано наистина се опита поне топ 5 концерти да направи из страната - ако подбере големи градове като Пловдив,Варна, Бургас, та дори и Русе - може да събере публика и дори да си позволи бенда на Дани Милев да е с нея.

 

Нямам търпение за декември когато заедно с Ивана, Преслава, Галин и Дали ще пеят в Лондон и то в зала,а не в тъпите кръчми. Предполагам Гло ще е на финала с Носталгия и вечните си хитове! От 2оо4 не съм бил на нейн концерт/участие...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...