Jump to content



Концерт "20 години Глория" - 30.09.2015 - Зала 1 НДК


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Също така в края на рекламата има някакви нови кадри - да не са от една от ТВ версиите, за които се беше писало тук?

Да :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно сега не й трябва тв версия, то по-добре едно слайдшоу да беше пуснала - същата работа щеше да свърши.

Иначе тромпетът хич не ми е любим инструмент, но айде - да изчакаме, без хейт. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре е рекламата, това накрая ми звучи като Гъмзата. Как върви продажбата на билетите, ако се пусне рекламата по някоя от националните, сигурно ще се ускори, въпреки че вярвам, че е окей.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубава реклама като кадри, но можеха да използват по-различно представяне като фрази. Ако това към края е от новите песни, чудесно - Глория има нужда от една нова песен с ъндърграунд звучене.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи можело все пак... Ето, направиха добра реклама и всички я похвалихме. Ако си изпипваше винаги нещата нямаше да сме недоволни и да ми вика "Само според Жоро моите проекти не са перфектни!"... Ами не, не е само според Жоро. 1000%20(20).gif

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи можело все пак... Ето, направиха добра реклама и всички я похвалихме. Ако си изпипваше винаги нещата нямаше да сме недоволни и да ми вика "Само според Жоро моите проекти не са перфектни!"... Ами не, не е само според Жоро. 1000%20(20).gif

 

Аз не съм я хвалил - няма стари песни, няма стари кадри и е качена в 480p. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не съм я хвалил - няма стари песни, няма стари кадри и е качена в 480p. :mf_surrender:

Има стари песни, иначе съм съгласен за кадрите, но... Вместо да повтарят кадри от "Обратно броене" да бяха сложили от някой по-стар клип.

 

А това, че е 480p не я прави лоша реклама. Не знам, защо са я качили така...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слайдшоуто няма как да се завърти по "Планета", така че не съм съгласен, че по-добре такова отколкото ТВ версия. Вярно е, че в днешно време се слуша музика главно от интернет, но все пак е добре да се върти и по телевизията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В една такава кратка реклама не може и не е желателно да се наблъсква всичко. Гледали са да наблегнат на кадри от последните клипове и концерт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В една такава кратка реклама не може и не е желателно да се наблъсква всичко. Гледали са да наблегнат на кадри от последните клипове и концерт.

Ясно е какво са искали, но както казах вместо пак да повтарят кадър от "Обратно броене" можеха да сложат от "До последната сълза" например. Но все тая и така е много яка рекламата!

 

ТВ версията на песента е смесица от "Обратно броене" и "Ако счупят всяка нота", хаха. Дано песента е яка.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано този хит прозвучи!

 

ДАНО!!! Аз също се надявам много и на "Бодигард"да бъде изпята, но ако не бъде ще го преглътна стига "100% жена" да чуем! Жестока песен !

Link to comment
Сподели в други сайтове

ДАНО!!! Аз също се надявам много и на "Бодигард"да бъде изпята, но ако не бъде ще го преглътна стига "100% жена" да чуем! Жестока песен !

Невероятно ще бъде докато пее Гло ''Виждаш в мен жена 100%'' да видим Митко Планетчо как се раздава в публиката.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Желанието ви за Стопроцентова жена потвърждава крещящата нужда от песен с ъндъграунд звучене като нея и втората версия на Дар от Бога. Такова нещо определено ще се завърти в клубовете и ако е заложила на подобна песен, само ще спечели. На концерта също две-три изпълнения с духова музика ще са трепач.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано най-накрая чуем цялата "На неверен да съм вярна". Дори не е нужно да й променят аранжимента, тя и днес звучи прекрасно, а 100 % жена е адски наложителна, ще вдигне залата, мн заряд има в нея :Vishenka_05:
Link to comment
Сподели в други сайтове

не разбирам, защо на концерт публиката трябва да става, певците да се натискат да ги вдигат - тва да не е секс. Говорим за изкуство и в случая за юбилеен концерт - ако аз имам такъв ще си изпея песните, дето са ми хубави, дето знам, че народа харесва, но не за да станат хората и да се кълчат. Тук е доста объркана представата на публиката за сносен концерт - милички това не е детска дискотека. Надявам се да има балади и "Бодигард" и хората да носят цветя, защото това е уважението от страна на публиката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

не разбирам, защо на концерт публиката трябва да става, певците да се натискат да ги вдигат - тва да не е секс. Говорим за изкуство и в случая за юбилеен концерт - ако аз имам такъв ще си изпея песните, дето са ми хубави, дето знам, че народа харесва, но не за да станат хората и да се кълчат. Тук е доста объркана представата на публиката за сносен концерт - милички това не е детска дискотека. Надявам се да има балади и "Бодигард" и хората да носят цветя, защото това е уважението от страна на публиката.

??? По принцип концертът в зала трябва да е с повече тежест, но не може да седим като на симпозиум. Стигат ни приспивните балади на Лили за тая работа. Нали знаеш какво става Лили като пусне "Без правила". Такъв ще е и ефектът с живите песни на Глория. Ако ще пее повече балади, поне да измисли въздействащ и различен начин за представянето им, иначе аз лично този път съм повече за песни като "Дива нощ". В тая зала трябва да се почувства празникът, а не все едно е траурно възпоменателно тържество.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И според мене е цигания, да се танцува по седалките.. :mf_surrender: Само веднъж бях на концерт в НДК и не съм си и помислял да се кълча на до седалките...за това е концерт, стоиш и гледаш и си припяваш....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...