Jump to content



Концерт "20 години Глория" - 30.09.2015 - Зала 1 НДК


Препоръчани коментари

Забравяш "Ненаситна". "Вярвам в любовта" не стана много популярна сякаш.

 

Имах предвид за този списък по-горе. Щом хората са гласували само за тези 3 песни от последните 6 години като достойни за концерт, нещо яко куца при протопримата. Не само, че куца, ами направо е с ампутиран крак.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

https://www.facebook.com/Gloria.Bulgaria/ph...e=1&theater

 

Невероятен плакат/постер/колаж или там както се нарича. Ще помоля за линк към версия с добро качество, макар и на лично, ако е възможно :) Глория май се посъвзе и почна да качва работи на фенове, които са с изключително качество. Може и да виждаме вече края на пейнт историите :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано на концерта прозвучат поне толкова хитове, колкото билбордове и постери се пуснаха. :mf_surrender:

През 2009 преди концерта имаше доста покани за интервюта, бая медии обиколи. За съжаление, колкото и да я изключваме от жанра, към който спада, отливът на интерес от страна на предавания и спонсори към фолка, рефлектира и върху нея. Може и да има друго виждане за рекламната си стратегия, но трябва да натисне малко газта. Потресен съм от отношението на Бети Методиева, дето й се води пиар и админ, не се правят нещата така - те си знаят за какво говорим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

През 2009 преди концерта имаше доста покани за интервюта, бая медии обиколи. За съжаление, колкото и да я изключваме от жанра, към който спада, отливът на интерес от страна на предавания и спонсори към фолка, рефлектира и върху нея. Може и да има друго виждане за рекламната си стратегия, но трябва да натисне малко газта. Потресен съм от отношението на Бети Методиева, дето й се води пиар и админ, не се правят нещата така - те си знаят за какво говорим.

Още е рано според мен. Концертът беше обявен доста по-рано. 15 години започна да се рекламира месец преди да се състои, а този - 4 месеца.

Планетчо да уреди интервю с Николай Колев в Евроком.

Link to comment
Сподели в други сайтове

През 2009 преди концерта имаше доста покани за интервюта, бая медии обиколи. За съжаление, колкото и да я изключваме от жанра, към който спада, отливът на интерес от страна на предавания и спонсори към фолка, рефлектира и върху нея. Може и да има друго виждане за рекламната си стратегия, но трябва да натисне малко газта. Потресен съм от отношението на Бети Методиева, дето й се води пиар и админ, не се правят нещата така - те си знаят за какво говорим.

 

Бети Методиева не е админ на страницата й, а също не е единственият ПР с който работи. Има няколко човека с които работи - екип са. Плюс това тепърва ще започва рекламната кампания за концерта. :)

И аз си държа на моето - повече песни от периода 1994 - 2002.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бети Методиева не е админ на страницата й, а също не е единственият ПР с който работи. Има няколко човека с които работи - екип са. Плюс това тепърва ще започва рекламната кампания за концерта. :)

И аз си държа на моето - повече песни от периода 1994 - 2002.

Админ е. Преди малко благоволи да ни отговори. Утре ще се чуем по телефона. Какъв екип, Миленски - ако ги познаваш, им кажи да си вършат работата по-адекватно, защото по всеобщи наблюдения не го правят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Админ е. Преди малко благоволи да ни отговори. Утре ще се чуем по телефона. Какъв екип, Миленски - ако ги познаваш, им кажи да си вършат работата по-адекватно, защото по всеобщи наблюдения не го правят.

 

Бетито Методиева може да предаде на админ - екипа на страницата на Глория(защото ги познава), но не е админ на страницата й...или поне до преди месец не беше...освен ако напоследък не е станала админ...както и да е..не ме засяга много..

Тя е ПР на Глория, но преди имаше още двама с нея. Какво мислиш че не се прави адекватно?! :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бетито Методиева може да предаде на админ - екипа на страницата на Глория(защото ги познава), но не е админ на страницата й...или поне до преди месец не беше...освен ако напоследък не е станала админ...както и да е..не ме засяга много..

Тя е ПР на Глория, но преди имаше още двама с нея. Какво мислиш че не се прави адекватно?! :)

Нищо, всичко е на 6. "Пиарите" са грамотни, страницата има 500 000 лайка, активността е голяма, публикациите са интересни, колажите са на ниво, диалогът на Глория с феновете е завиден, допитването е забележително, четат всички съобщения редовно и отговарят, не се заяждат изобщо и не трият коментари.

Следвам Журналистика. Позволи ми да бъда по-запознат от "пиарите" на Глория с този вид дейност и с кариерата й. А ако им плаща за "дейността", както и за удивителната поддръжка на канала и сайта си, пълни с грешки и липси на актуализации, много ще да е в час. Погледни какво съм написал на предните страници за този мой приятел журналист, когото така и нито Глория, нито Методиева отразиха, а доста по-влиятелни хора му дават интервю. Ти говориш, екип имала... Как беше - Gloriateam :D . Забележителни постижения имат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук има хора с тайни агенти и информатори, аз не знам.

Ако си пиеш редовно хапчетата и не буйстваш, ще разбереш :gun_bandana:

Може и за концерта да са - за видеостените :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо, всичко е на 6. "Пиарите" са грамотни, страницата има 500 000 лайка, активността е голяма, публикациите са интересни, колажите са на ниво, диалогът на Глория с феновете е завиден, допитването е забележително, четат всички съобщения редовно и отговарят, не се заяждат изобщо и не трият коментари.

Следвам Журналистика. Позволи ми да бъда по-запознат от "пиарите" на Глория с този вид дейност и с кариерата й. А ако им плаща за "дейността", както и за удивителната поддръжка на канала и сайта си, пълни с грешки и липси на актуализации, много ще да е в час. Погледни какво съм написал на предните страници за този мой приятел журналист, когото така и нито Глория, нито Методиева отразиха, а доста по-влиятелни хора му дават интервю. Ти говориш, екип имала... Как беше - Gloriateam :D . Забележителни постижения имат.

 

Какви пубжликации трябва да има при положение че Глория умишлено е натиснала "спирачката" на кариерата си и съответно умишлено до този момент избягваше интервюта?! Още повече как ПРще каже на Глория как да отговаря и какво да пише?! Не знам за изпълнител който да отговаря на всички съобщения в кутията си...

За заяждането съм съгласен, за колажите също...не мисля че ПР се занимава главно с фейсбука, но не съм наясно де..

Не мисля че някой от тука е по-запознат с кариерата на Глория от самата нея..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо, всичко е на 6. "Пиарите" са грамотни, страницата има 500 000 лайка, активността е голяма, публикациите са интересни, колажите са на ниво, диалогът на Глория с феновете е завиден, допитването е забележително, четат всички съобщения редовно и отговарят, не се заяждат изобщо и не трият коментари.

Следвам Журналистика. Позволи ми да бъда по-запознат от "пиарите" на Глория с този вид дейност и с кариерата й. А ако им плаща за "дейността", както и за удивителната поддръжка на канала и сайта си, пълни с грешки и липси на актуализации, много ще да е в час. Погледни какво съм написал на предните страници за този мой приятел журналист, когото така и нито Глория, нито Методиева отразиха, а доста по-влиятелни хора му дават интервю. Ти говориш, екип имала... Как беше - Gloriateam :D . Забележителни постижения имат.

+111

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви пубжликации трябва да има при положение че Глория умишлено е натиснала "спирачката" на кариерата си и съответно умишлено до този момент избягваше интервюта?! Още повече как ПРще каже на Глория как да отговаря и какво да пише?! Не знам за изпълнител който да отговаря на всички съобщения в кутията си...

За заяждането съм съгласен, за колажите също...не мисля че ПР се занимава главно с фейсбука, но не съм наясно де..

Не мисля че някой от тука е по-запознат с кариерата на Глория от самата нея..

Аз затова те попитах кой стои зад всичко това - трябва да им има имената, телефони за контакти, нали са ПР и Връзки с обществеността. Отговарят за кариерата на даден изпълнител. Като гледам, спокойно може и сама да си поддържа страницата във вида, в който е. ПР не трябва да й казва какво да прави, той просто е връзката й с медиите и да й предава информация, след като за нея самата явно е недостойно да общува пряко с хората, от които зависи кариерата й. На определени хора съобщенията се отварят и четат, понякога и се отговаря, но не се знае от кого, на някои други се трият коментари, биват блокирани за едното нищо. Каналът в тубата също е зле - грешки, липсващи песни. Както и да е. За да не бъдем набедени, че сме с много претенции и се натискаме, където не ни е мястото, спираме и просто ще гледаме сеира отстрани.

И още нещо - нека си почива, щом е решила, но да наеме осъзнати хора, които през това време да съживят интереса към страницата, защото дори лични нейни приближени, да не казвам имена, забелязват, че страницата й не върви, само тя си затваря очите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз затова те попитах кой стои зад всичко това - трябва да им има имената, телефони за контакти, нали са ПР и Връзки с обществеността. Отговарят за кариерата на даден изпълнител. Като гледам, спокойно може и сама да си поддържа страницата във вида, в който е. ПР не трябва да й казва какво да прави, той просто е връзката й с медиите и да й предава информация, след като за нея самата явно е недостойно да общува пряко с хората, от които зависи кариерата й. На определени хора съобщенията се отварят и четат, понякога и се отговаря, но не се знае от кого, на някои други се трият коментари, биват блокирани за едното нищо. Каналът в тубата също е зле - грешки, липсващи песни. Както и да е. За да не бъдем набедени, че сме с много претенции и се натискаме, където не ни е мястото, спираме и просто ще гледаме сеира отстрани.

И още нещо - нека си почива, щом е решила, но да наеме осъзнати хора, които през това време да съживят интереса към страницата, защото дори лични нейни приближени, да не казвам имена, забелязват, че страницата й не върви, само тя си затваря очите.

 

Ами те отговарят за кариерата на даден изпълнител пред самият изпълнител, а не пред теб или мен :) За какво са ти телефони и като цяло какво трябват да правят в сайта или фейса на Глория или която и да е?! Има си телефон за участия и толкова. ПР е връзката й с медиите и мисля че когато има нещо ново всичко се разпространява където трябва. Тепърва и за концерта ще се случват нещата.

Никой не е казал че Глория е искала да си почива. Стига се вглъбява толкова де... :) :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Глория плакатът е разлепен из София-та, но едвам се забелязва сред шарените на Брит флойд, Роксет, Уайт снейк и тези на Цеца и Брена, които са най-цветните, някак си се губи.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-вероятно плакатите са разлепени единствено из центъра... може би трябваше да ги остави за по-късно.. те до 2-3 дни ще са покрити с други.

Трябва реклама по радиа и интервюта по телевизии.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-вероятно плакатите са разлепени единствено из центъра... може би трябваше да ги остави за по-късно.. те до 2-3 дни ще са покрити с други.

Трябва реклама по радиа и интервюта по телевизии.

 

Периодично ги лепят попринцип, след 3-4 седмици пак ще лепят и после пак.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото на афишите името й е на латиница? Изглежда кифленско. Глоро, никога няма да си сръбска певица, колкото и смешна да е мечтата ти.

 

А защо да не е!? На много Бг изпълнители имената на афишите за техни концерти са на латиница! Има доста по-важни и интересни неща, които можеш да обсъждаш относно концерта на Глория, това от пръстите ли си го изсмука!?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...