Jump to content



Концерт "20 години Глория" - 30.09.2015 - Зала 1 НДК


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Глория разтягана ли е на тези картички?Много ми е продълговата някаква... :1000 (29): Нямам търпение за концерта.Не съм бил на предния и, но знам, че ще ми хареса и то най-вече заради песните.Глорчето има страхотна дискография."Крепост" сигурно ще звучи брутално с бенд. :jump:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото залата е вече почти продадена и интереса е огромен. Днес докато бях в Билетния на Ндк преди мен жената купи 8 билета, а тази след мен 7. Аз в случая само два чак се почуствах неудобно. Съвпадение или случайност всички на опашката бяхме за билети за концерта. Малко не съм доволен от местата, който взех, но така е като спя и решавам днес да ходя да купувам. То почти няма вече кой знае какъв избор за места. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото залата е вече почти продадена и интереса е огромен. Днес докато бях в Билетния на Ндк преди мен жената купи 8 билета, а тази след мен 7. Аз в случая само два чак се почуствах неудобно. Съвпадение или случайност всички на опашката бяхме за билети за концерта. Малко не съм доволен от местата, който взех, но така е като спя и решавам днес да ходя да купувам. То почти няма вече кой знае какъв избор за места. ;)

Звучи прекалено хубаво, за да е истина...продават се двата централни блока основно и страничните два от тях на първи партер...балконите и втори партер едва ли са започнали да се купуват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Плюйте колкото искате, изсмуквайте си от пръстите всякакви глупости. Нищо не променяте. Глория единствената ли е със самостоятелен концерт в Зала 1? - Единствената е. Има ли голям интерес към концерта? - Има.

 

 

:1000 (33):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Звучи прекалено хубаво, за да е истина...продават се двата централни блока основно и страничните два от тях на първи партер...балконите и втори партер едва ли са започнали да се купуват.

 

Мълчи ти, много знаеш - с това темпо на продаване на билетите като топъл хляб, май ще го местим концерта в Арената.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е, прав си. Но понякога се нервирам като се пишат глупости и не се сдържам да не си изкажа мнението. :D Иначе негативизмът й вече си го навлякох, но както казва тя "сега какво, да плачем ли?!" :D

 

Стеф, заеби. Лично на мен ми е през оная работа кой какво е казал и мисли.

Според мен хич не му мисли много, ами щом нещо ти дойде отвътре като критика - давай, пиши си спокойно. Ако постепенно вземат и други така да правят, може и да има някаква промяна (малко верояно, но въпреки това... Хахах :D). Че аман от фанатизирани фенове, дето за всяка крачка на дадения изпълнител се надпреварват да казат колко значима е тя...

Link to comment
Сподели в други сайтове

В смисъл, че му го написах днес в месинджъра и се прави на орГИнален тука. :gun_bandana: Плагиати десови. :1000 (29):

Някой пък те е отразил :gun_bandana:

 

Глория снима няколко клипа (може и ТВ версии накрая да се окажат хахаха), явно скоро и преди концерта ще пусне сингли.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На заглавната страница сме :Vishenka_05:

 

slay.jpg

 

Онлайн ако купиш и платиш веднага ли ти пращат билетите за скан?

Единствено в момента ме спира това, че съм сам и почти съм навил другарче :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

На заглавната страница сме :Vishenka_05:

 

slay.jpg

 

Онлайн ако купиш и платиш веднага ли ти пращат билетите за скан?

Единствено в момента ме спира това, че съм сам и почти съм навил другарче :D

Може да ти ги изпратят и разпечатани по куриер. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Официален и се е налагало да взима снимката с надписите и да трие от нея? Глория не му е дала даже една снимка? Така ли да разбираме? :mf_surrender:

Иначе е къде къде по-сносен, освен сянката на микрофона, не го критикувам, това да триеш надписи от човек си е еб*ло майката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Официален и се е налагало да взима снимката с надписите и да трие от нея? Глория не му е дала даже една снимка? Така ли да разбираме? :mf_surrender:

И аз това се зачудих...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...