Jump to content



За 13-ти път “Планета” ТВ раздава Годишни музикални награди


Препоръчани коментари

Имал сведения, бре бре! :whistling:

10 пъти казах, че Кокаин е бесен от този факт ама никой не ме отрази :1000 (29):

Но в Пайнер всичко е непредсказуемо...даже Хариета отлепя и залепя плочките върху статуетките минути преди церемонията...до последно :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

10 пъти казах, че Кокаин е бесен от този факт ама никой не ме отрази :1000 (29):

Но в Пайнер всичко е непредсказуемо...даже Хариета отлепя и залепя плочките върху статуетките минути преди церемонията...до последно :1000 (29):

 

Аха, значи Кокаин ти пее, като Камелия на мен.... според местните раманянски легенди и само в Павликени никой нема мерак да осведомява? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аха, значи Кокаин ти пее, като Камелия на мен.... според местните раманянски легенди и само в Павликени никой нема мерак да осведомява? :1000 (29):

хахахахах голям фен си на Мелето...не, това е изпято от друго място, Кокаин сега ще пее как дава път на младите, той вече го пропя де :girl_cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

хахахахах голям фен си на Мелето...не, това е изпято от друго място, Кокаин сега ще пее как дава път на младите, той вече го пропя де :girl_cry2:

 

Единия трол Гламандурата се изпари. Мелето се изпарява през април. А с наглото Фрийгълче ще се занимая тепърва. Кокаина няма какво да пропява. Догодина така ще запеят и такива като Преса. Само да натиснат малко младичките в Пайнер и гледай какъв вой ще настане, че тоя на "андрониковите" няма да го броим за такъв дори.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Единия трол Гламандурата се изпари. Мелето се изпарява през април. А с наглото Фрийгълче ще се занимая тепърва. Кокаина няма какво да пропява. Догодина така ще запеят и такива като Преса. Само да натиснат малко младичките в Пайнер и гледай какъв вой ще настане, че тоя на "андрониковите" няма да го броим за такъв дори.

Те тея нови от кога ги натискат, па нищо не става? Фики и Галин ок, лисваше мъжко присъствие, но никоя от младите жени няма как да се забележи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Единия трол Гламандурата се изпари. Мелето се изпарява през април. А с наглото Фрийгълче ще се занимая тепърва. Кокаина няма какво да пропява. Догодина така ще запеят и такива като Преса. Само да натиснат малко младичките в Пайнер и гледай какъв вой ще настане, че тоя на "андрониковите" няма да го броим за такъв дори.

Ти Преслава я отписваш от 2008-ма, е, тя по гръб не е паднала досега.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те тея нови от кога ги натискат, па нищо не става? Фики и Галин ок, лисваше мъжко присъствие, но никоя от младите жени няма как да се забележи.

 

Всяка, която Пайнер поискат да се забележи става моментално забележима. Въпросът е дали искат да го направят нагло и брутално като с Преслава и Ивана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всяка, която Пайнер поискат да се забележи става моментално забележима. Въпросът е дали искат да го направят нагло и брутално като с Преслава и Ивана.

Фокси, приеми го вече че в близките години няма да стане това. Още има живот в Преслава и ще я изцедят като лимон до последната капка, че чак тогава ще налагат някоя друга. Теди Александрова ако някой я наложи за нещо ще стане по-противна и от Азис на хората.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всяка, която Пайнер поискат да се забележи става моментално забележима. Въпросът е дали искат да го направят нагло и брутално като с Преслава и Ивана.

 

 

Фокси коя година под ред пишеш, че Преслава залязва???? :mf_surrender: :mf_surrender: 7-8 години ще станат вече и всяка година пишеш, че и е последна..а всяка нейна песен предизвиква истерия.. :mf_surrender: Преслава е масовата любимка в чалгата и с Кама да се пръснете все така ще е. Нали гледа турнето, кой чакат най-много и как зверски крещи публиката "Преслава" и "Лъжа е", нали гледа концерта на "Мойто слабо място". Преслава е мнооооого далече от залеза.

Вече фактора за успех е един-ДОБРА ПЕСЕН! Няма ротации, няма налагане.Песента ти се качва в интернет и ако е ХИТ е ХИТ! Ако е боклук е боклук...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси коя година под ред пишеш, че Преслава залязва???? :mf_surrender: :mf_surrender: 7-8 години ще станат вече и всяка година пишеш, че и е последна..а всяка нейна песен предизвиква истерия.. :mf_surrender: Преслава е масовата любимка в чалгата и с Кама да се пръснете все така ще е. Нали гледа турнето, кой чакат най-много и как зверски крещи публиката "Преслава" и "Лъжа е", нали гледа концерта на "Мойто слабо място". Преслава е мнооооого далече от залеза.

Вече фактора за успех е един-ДОБРА ПЕСЕН! Няма ротации, няма налагане.Песента ти се качва в интернет и ако е ХИТ е ХИТ! Ако е боклук е боклук...

 

Гледах много неща от Преслава, включително и час и половина плейбек "представление" с НУЛЕВ прием на панаира при нас и преди дни същото от клуб в София. Ако искаш и ти да се увериш в това, че Преса е само един изкуствено наложен балон моля, заповядай в канала ми в тубата и ти желая приятно гледане. ЦЪК По-нагоре в плейлистата има и друга небедена за звезда като Емануела и невероятният Тони Стораро, пред който тия ментаци не струват пукнат грош. :1000 (19):

 

п.п. Сега забелязах, че са ми спрели звука на песни на Преса и Джена. Вероятно се сещате защо.... :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пайнер имат спешна нужда от нови женски имена. Теда и Рокса ок, но те предимно залагат на кючеци и са циганки, които малко или много им е недостатък в очите на публиката. Ще се изчерпят бързо, ми се струва. Мисля, че Пайнера ще развие Крисия като противовес на тях двете - с умерена визия и добри песни. Но предполагам 2015 ще е по-скоро Джена и чак 2016 ще почне това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пайнер имат спешна нужда от нови женски имена. Теда и Рокса ок, но те предимно залагат на кючеци и са циганки, които малко или много им е недостатък в очите на публиката. Ще се изчерпят бързо, ми се струва. Мисля, че Пайнера ще развие Крисия като противовес на тях двете - с умерена визия и добри песни. Но предполагам 2015 ще е по-скоро Джена и чак 2016 ще почне това.

 

Теди Александрова вече е набрала скорост. Тя и Роксана могат да пеят, тия Ани Хоанг и Кристиана обаче са бая неадекватни. А тая Крисия, то просто като каже някой Крисия и се сещате за Крисия, а не за Крисия. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Теди Александрова вече е набрала скорост. Тя и Роксана могат да пеят, тия Ани Хоанг и Кристиана обаче са бая неадекватни. А тая Крисия, то просто като каже някой Крисия и се сещате за Крисия, а не за Крисия. :1000 (29):

Абсолютно, страшна глупост е да й лепнат този псевдоним, че чак и с друга фамилия. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Теди Александрова вече е набрала скорост. Тя и Роксана могат да пеят, тия Ани Хоанг и Кристиана обаче са бая неадекватни. А тая Крисия, то просто като каже някой Крисия и се сещате за Крисия, а не за Крисия. :1000 (29):

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Абсолютно. В първата й песен беше Криси, сега пък Крисия... при положение, че знаеха, че вече има една Крисия. :mf_surrender: Аз точно за това си мисля, че са сложили Дебюта, за да я побутнат нея, че от новите само тя, Роксана и Теда стават за нещо.

Мария Петрова също беше обещаваща, ама там нямам идея какво се случи.

Надя Казакова за какво им беше да я взимат в Пайнер не знам, в девета глуха е.

Ваня също може да я налагат, едва ли са я взели във фирмата да запълва бройка.

Кристиана и АНи Хаонг са толкова потресаващи, нямам думи. Особено първата и като говори е фалшива, не ми се мисли като/ако си отвори устата да пее. Но пък прави страшни песни, това не може да й се отрече.

Денис също прави някакви опити с тия Оцкови песни, ще го видим.

Като цяло не е да няма имена, просто не ги налагат. Ето, сега има и конкурс за нови таланти... Уж казват, че е хубаво да има нови имена, ама те като не ги налагат изобщо какъв е смисъла от тях?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честно казано предпочитам Ани Хоанг повече от Роксана и Теди Александрова. Първата може да е най-бездарната певица, но поне прави готини песнички, докато другите две мангалки само смъкват нивото на поп фолка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво драматизирате бре? Ще дойде ден, в който истинската звезда ще се появи и за точно 5 минути на сцена, всички зад кулисите ще потънат в скръб.

Link to comment
Сподели в други сайтове

и коя е тази звезда... :girl_witch:

 

Няма да е Деса, ако това ти е романтичната мисъл. Ще е 20 години по-млада, харизматична и адекватна за секс-кукла на новото поколение и неговите интереси.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не Деса не ми е било мисълта.Все се чудиш как да се зачекнеш с нея.

Гледай си Камейсъна ,ходи тук от тема в тема и я набърквай,че навън са я забравили поне тук да я говорим ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Теди Александрова последните ѝ неща са просташки, но може да пее и е обект на сексуалните ми желания, аз съм за нея. :1000 (29): Има супер тяло и е готина!

 

Добре дошъл в клуба! ;ддд

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Впрочем, добре звучи... Галин идол, Фики ПЕВЕЦ, Галка певица, песен за Джена... прогрес за Александрова.

Обаче, предвид присъствието на Фики в ДЕБЮТ... просто не вярвам да го заредят с ДЕБЮТ и ПЕВЕЦ едновременно. Все пак за всеки по нещо. :mf_surrender:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...