Jump to content



За 13-ти път “Планета” ТВ раздава Годишни музикални награди


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Като знам, че само мангали ходят на тея концерти няма да се очудя да се сбъднат мечтите ми.. :Vishenka_05: Пе"али като Галин не се харесват много сред тях.. :Д

Toгава какво значение има, след като мангалите или ще освиркат българина, или ще аплодират другия.

Много взехте да се емотирате, за нещо вече раздадено. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви мангали ви гонят бре? :scratch: Нали нямало мангали в НДК за РД? Дори снимки и скрийн шотове ми пускахте тук, за да ме убеждавате? :whistling:

Явно са били мангали-вампири и не са се хващали на снимките... няма друго обяснение, при положение, че поне 1/3 от присъстващите по концерти са от ромски произход, а да не говорим каква нищожна част от тях са със закупени билети.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви мангали ви гонят бре? :scratch: Нали нямало мангали в НДК за РД? Дори снимки и скрийн шотове ми пускахте тук, за да ме убеждавате? :whistling:

 

Има и винаги е имало..Групите на тея концерти са основно три: мангали, гейове и малки дечица, които не могат да ходят по дискотеки..И ти на тези групи разчиташе като хвалеше изявите на любимката ти преди години,преди да я пенсионират от Пайнер...

 

 

Една позната беше писала в страницата на Галин, че има сигурна информация, че той ще бъде певец на годината и всичко е нагласено, сега коментара е изтри и тя е блокната да не може да пише там....Мисля, че всичко говори за нещата....Галин нагласено ще бъде певец, ясно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така ще е вече. Това е най-многобройната публика на Пайнер - хората, които нито албуми ще купуват, нито вход за нещо ще си платят.

Ще си останат с циганите накрая, пък нека Галена да обува обувки за 5 бона - какъв кяр... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви мангали ви гонят бре? :scratch: Нали нямало мангали в НДК за РД? Дори снимки и скрийн шотове ми пускахте тук, за да ме убеждавате? :whistling:

Втори балкон беше 98 % с мангали на РД, не знам от къде са ти давали СШ...от партера явно.

 

Има и винаги е имало..Групите на тея концерти са основно три: мангали, гейове и малки дечица, които не могат да ходят по дискотеки..И ти на тези групи разчиташе като хвалеше изявите на любимката ти преди години,преди да я пенсионират от Пайнер...

Една позната беше писала в страницата на Галин, че има сигурна информация, че той ще бъде певец на годината и всичко е нагласено, сега коментара е изтри и тя е блокната да не може да пише там....Мисля, че всичко говори за нещата....Галин нагласено ще бъде певец, ясно.

Фикрет Али Раза Мусака ще е певецът!

Галин може да вземе Идол :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Втори балкон беше 98 % с мангали на РД, не знам от къде са ти давали СШ...от партера явно.

 

Значи за този концерт купуваш за втори балкон и отиваш с камерката да ги снимаш мангалите, за да се убедим, че наистина ги пускат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам за балкони, много внимателно гледах концерта и на партера почти нямаше. Хората си бяха нормални българи, кат искате, 50 кадъра ще ви пост-на. Не знам какво удоволствие ви носи да преувеличавате за това?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам за балкони, много внимателно гледах концерта и на партера почти нямаше. Хората си бяха нормални българи, кат искате, 50 кадъра ще ви пост-на. Не знам какво удоволствие ви носи да преувеличавате за това?

 

Горе освен нас и още 7-8 човека всички други бяха цигани.90% поне :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам за балкони, много внимателно гледах концерта и на партера почти нямаше. Хората си бяха нормални българи, кат искате, 50 кадъра ще ви пост-на. Не знам какво удоволствие ви носи да преувеличавате за това?

Защо според теб камерата нито веднъж не показа балкона отблизо и за повече от 1 секунда, а операторът, който снимаше беше на скеле точно под балкона и идеално можеше да снима всичко.

На ниво 2 на партера (под балконите) обикновено също има доста мангали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е вие очаквате зуум на лицата им ли да направят?

Или си мислите, че са някакви дрипави и се отличават от 100 километра?!

Като не вярвате, идете да се убедите сами.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма да е лошо да си мериш приказките!

Не виждам какво лошо е казал. И в Шумен са били в циганската махала и в Сф родата им е в два цигански блока :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма да е лошо да си мериш приказките!

В този форум всеки може да изказва всякакво мнение, ти кой си да ме контролираш?

 

Мария що има само 1 номинация и то за Каза ли го, пак няма да вземе нищо сигурно..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Престанете вече ! ФИКИ НЕ Е ЦИГАНИН !!! :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:

 

Да, в момента с тази брада прилича на нещо между афганистански муджахидин и наследник на Бил Ладен от ИДИЛ. :whistling: Гледа ли го с жълтото сако в Благоевград? На цветнокож жлътко много му отива. А на бала си беше с червенко сако. Така у Видин се обличат братя Ангелови....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...