Jump to content



За 13-ти път “Планета” ТВ раздава Годишни музикални награди


Препоръчани коментари

Ако на теб това ти прави впечатление от целия клип, добре. За мен клипът е качествено направен и заслужава добра оценка.

 

Клип е едно, артистичност в него - друго. Може и в мизерна тв версия да проявиш артистичност.

А клипът е краден. Самата Андреа много понижи нивото на клиповете си, не може да се мери с нейни предишни.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ако на теб това ти прави впечатление от целия клип, добре. За мен клипът е качествено направен и заслужава добра оценка.

 

Андреа, ти ли си? :dontgetit:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво значение има, че клипът е краден. Свършила ли си е добре работата - Да. Направила ли е успешна песен с добър клип - Да. В клипа Андреа проявява достатъчно артистизъм, за да бъде наградена. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе вие не го приемате много насериозно, но "Най-добрата" наистина може да вземе артистично, колкото Андреа да има награда, естествено.

 

По-добре нищо да не взима тази година, стига утешителни. Тая година да се стегне и да направи нещо на ниво, пак ще я оценят. Тя умее да се бута. Но приоритетни са други хора вече, сякаш ;)

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всеки втори е с информация за всичко случващо се в Пайнер, всеки знае кой на кого е приоритет и в крайна сметка доста често прогнозите Ви не се сбъдват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А защо не е ли артистично присъствието и в клипа ? Ама какво да се говори с хора които определиха Галена за артистична в "Хавана тропикана" като миячка на коли.

 

Ами по-артистична е. Със сигурност поне я виждаме в по-различна светлина. Друг въпрос е, че Галена е по-артистична по принцип и повече заслужава.

Аз в тая категория съм за Илиян и Сияница. :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всеки втори е с информация за всичко случващо се в Пайнер, всеки знае кой на кого е приоритет и в крайна сметка доста често прогнозите Ви не се сбъдват.

 

Що, какво ще си купиш тоя път, драга?

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами по-артистична е. Със сигурност поне я виждаме в по-различна светлина. Друг въпрос е, че Галена е по-артистична по принцип и повече заслужава.

Аз в тая категория съм за Илиян и Сияница. :D

Кое е различно ? Клипа е добър, но тя не е артистична.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Въпросчета от типа "закачен чалгар" не се връзват. Подкрепата за циганска муцуна и селско излъчване пред камерата, определено като артистизъм е явно несхващане на думите.

Редактирано от benz1129
Link to comment
Сподели в други сайтове

Въпросчета от типа "закачен чалгар" не се връзват. Подкрепата за циганска муцуна и селско излъчване пред камерата, определено като артистизъм е явно несхващане на думите.

Андреа, влизай по-често.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Въпросчета от типа "закачен чалгар" не се връзват. Подкрепата за циганска муцуна и селско излъчване пред камерата, определено като артистизъм е явно несхващане на думите.

Наистина приличаш на Андреа, между другото.

 

Андреа, влизай по-често.

Правим ли "Най-добрата" песен на 2014?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво значение има, че клипът е краден. Свършила ли си е добре работата - Да. Направила ли е успешна песен с добър клип - Да. В клипа Андреа проявява достатъчно артистизъм, за да бъде наградена. ;)

 

Помръднала ли си е мозъка да измисли нещо? Не.

Открадна ли нагло? Да.

Прави ли го за пореден път? Да.

 

Кражбата е престъпление. За нея не трябва да се печелят награди.

 

Друга е темата, че има други клипове, в които намирам изпълнителите за по-артистични от Андреа в "Най-добрата". И не само аз, и други фенове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Невъзможно. :3fdb8960598fa63e:

Че защо да е невъзможно? Джена да си взима "Певицата" и да се маха, Галош й стигат Клип и Идол, Преслава - Баладичен и Дует.

 

Не знаех, че любимката Ви прилича на махленски тип.

Ти махленски тип ли си? :o

Link to comment
Сподели в други сайтове

Момичето една песен 3 минутна, от която 1 минута инструментал не може да изпее на живо, Песен на годината щяла да взима. :D :D Бъдете по обективни в прогнозите си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че защо да е невъзможно? Джена да си взима "Певицата" и да се маха, Галош й стигат Клип и Идол, Преслава - Баладичен и Дует.

Ти махленски тип ли си? :o

Джена, ако взима Певица и други големи награди ще вземе, нали трябва да я подплатят с нещо наградата. Винаги в годините Певица на година е вървяла в комплект с поне една от голяма награда: Песен, Албум, Дует .. Единствения случай беше, когато Преслава 2011 взе само Певица без нищо друго, но сега с Джена едва ли ще е така, защото за първи път я "коронясват" - ако не вземе Албум заради Ана, ще е Песен сигурно.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джена, ако взима Певица и други големи награди ще вземе, нали трябва да я подплатят с нещо наградата. Винаги в годините Певица на година е вървяла в комплект с поне една от голяма награда: Песен, Албум, Дует .. Единствения случай беше, когато Преслава 2011 взе само Певица без нищо друго, но сега с Джена едва ли ще е така, защото за първи път я "коронясват" - ако не вземе Албум заради Ана, ще е Песен сигурно.

Еми, тогава и Албум да взима анадолската пепеляшка, а "Най-добрата" да я направят Андреа ft. Анелия и двете да вземат Песен. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...