Jump to content



За 13-ти път “Планета” ТВ раздава Годишни музикални награди


Препоръчани коментари

Колкото и да ме дразни Галин по интервюта, с колкото и голямо самочувствие да е, много му се кефя за успехите. Работи си момчето, направи големи хитове и ето-така като ги броя с Галена имат по най-много номинации.

Тая награда за дебют пък изобщо откъде се пръкна. Наблъскали чалга и фолклор на едно,сложили изпълнители с няколко години стаж, само и само да запълнят номинациите, ясно е, че е предвидена или за Фики, или за Крисия. Сигурно ще е втората, явно се опитват да я наложат.

С мене да вървиш ми е странно защо е набутана за Песен, най-малкото Все напред му е най-големият хит за годината.

Доста странно е и Все напред да в категорията за Видеоклип, според мен За минута е много по-качественият клип.

Андреевите както бутаха Най-добрата за хита на десетилетието, тя пък даже и за Песен не е номинирана. Смях :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Къде го това самочувствие на Галин, за което се пише непрекъснато тук?Фикрет е този със самочувствието дето разправя, че не виждал кой може да получи наградата за певец, ако не той.Алоо, по-кротко. :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреевите както бутаха Най-добрата за хита на десетилетието, тя пък даже и за Песен не е номинирана. Смях :1000 (29): :1000 (29):

 

Не съм й фен, но песента си и беше доста стабилен хит!

Link to comment
Сподели в други сайтове

На кой ще дадат Певец? Вчера си мислих, че на Фикрет, а Идола от Сигнал на Галин за някво равноправие и да ги държат конкуренция още година, ама ся с тия номинации за Дебют и Прогрес... Да не би на Коцьо? Във Фолкмаратон завчера не ми изглеждаше, че ще взима нещо...

Link to comment
Сподели в други сайтове

На кой ще дадат Певец? Вчера си мислих, че на Фикрет, а Идола от Сигнал на Галин за някво равноправие и да ги държат конкуренция още година, ама ся с тия номинации за Дебют и Прогрес... Да не би на Коцьо? Във Фолкмаратон завчера не ми изглеждаше, че ще взима нещо...

 

Какъв Коцьо бре? Камелия какво ви каза преди месец за тия награди?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде го това самочувствие на Галин, за което се пише непрекъснато тук?Фикрет е този със самочувствието дето разправя, че не виждал кой може да получи наградата за певец, ако не той.Алоо, по-кротко. :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

Ами, как да ти кажа, още от ученик знам, че е бил много надут и високомерен, сега си представям какво е. А и то просто си личи, че е адски превзет. Колкото и да обяснява, че е "здраво стъпил на земята", аз виждам точно обратното, съжалявам. Мое мнение.

 

А пък Фикрет изобщо не си го крие, той е друго 20 :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами, как да ти кажа, още от ученик знам, че е бил много надут и високомерен, сега си представям какво е. А и то просто си личи, че е адски превзет. Колкото и да обяснява, че е "здраво стъпил на земята", аз виждам точно обратното, съжалявам. Мое мнение.

 

А пък Фикрет изобщо не си го крие, той е друго 20 :1000 (29):

Аз не съм с такива впечатления от човека, не че сме първи приятели де. :1000 (29):

 

Дано Крисия вземе Дебют. :happyppl: Андреа тази година е хартисала от всички големи награди. :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нежно, небрежно мълча, мълча, прави се на скромен и накрая избухна с номинации във всички категории. Сигурно върти няколко богаташа наведнъж, че само с Яворовия ... трудно.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, абсолютно не е верно това за педалските му наклонности и номинациите, които тук намекват разни люде, че са заради спонсори. Просто годината е супер успешна за Галин и не ви давах линкове от негови участия постоянно, за да ми пишете сега тези неща. Галин в кръчми е много по-добър от Фики. Но който не иска да гледа и да вярва на клишета, прав му път. Това няма да промени нищо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Горе-долу са добре нещата. Това за дебют - за да се награди Фики. Но можеше да сложат и Йоргос.

 

За "Дискотечен хит" трябваше да сложат "Моето слабо място". Въртяла се е повече от всички без "Хавана Тропикана", това е сигурно, сигурно и "Най-добрата" минава.

 

За "Баладичен хит" Ивана можеше да е вместо Джена.

 

За "Дуетна песен" триото на Анелия по върви, щото рапърът участва с една партия, ама "Между нас"?! Ако Камелия не беше напуснала, сигурно щяха да включат "Само за минута", както и трябваше, де. "Чуй ме" трябваше да присъства вместо "Каза ли го", а защо не и двете.

 

За "Песен" можеше да включат "Най-добрата" на мястото на "С мене да вървиш" например, втората излезе последния месец, макар да се превърна в супер хит.

 

За "Оригинално присъствие на клубната сцена" съм твърдо против присъствието на Преслава. Можеше да включат Кали, тя си пее на живо и пуска бъзици.

 

За "Артистично присъствие на изпълнител във видеоклип" можеше да е "Кой ще му каже" вместо "Балкания".

 

За "Видеоклип" "Само за минута" вместо "Все напред" по-бива. Присъствието на Яница ми е малко.. Хубав ѝ е клипът, но можеше да сложат "Страх ме е".

 

За "Най-прогресиращ изпълнител" Ани Хоанг и Роксана защо? Нека да бяха Кристиана и Сиана.

 

За "Певица" си мисля, че може би Андреа трябваше да е на мястото на Цветелина Янева.

 

За "Музикален идол" можеше да присъства и Фики някак.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, абсолютно не е верно това за педалските му наклонности и номинациите, които тук намекват разни люде, че са заради спонсори. Просто годината е супер успешна за Галин и не ви давах линкове от негови участия постоянно, за да ми пишете сега тези неща. Галин в кръчми е много по-добър от Фики. Но който не иска да гледа и да вярва на клишета, прав му път. Това няма да промени нищо.

 

Обективно погледнато, Фики е прав. На клипчетата от The Face ясно личи, че Галин е гола водица на живо. :1000 (19):

 

ЦЪК

 

ЦЪК

 

ЦЪК

 

ЦЪК

 

Дори мен ме объркваш.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брой номинации:

 

9 - Галена / Галин / Джена

8 - Преслава

7 - Фики

6 - Анелия / Емилия / Цветелина Янева

4 - Яница / Борис Дали

3 - Андреа / Ани Хоанг / Роксана / Теди Александрова

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За песен трябваше "Най-добрата" и "Всичко чуждо пожелаваш" също да имат номинация! Поне аз тях бих сложил на мястото на "Да бях от гадните" и "Горе-долу"! Иначе пак има някои доста абсурдни номинации и в това за дебют... гласувах за Крисия Димитрова, но сигурно Фики ще я вземе. Така поне Яница има шанс да вземе за прогрес, а Галин за певец. Може би, ще е най-добре.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ейй, ама не върви ли Андреа по стъпките на Камелия. На концерта не беше, на наградите я пренебрегват.. да очакваме ли творческа пауза и напускане с фейсбук статус? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дори мен ме объркваш.

 

Да, но Галин задобрява, за разлика от Фикрет. Ето го "фоворитът" Фики от съвсем скоро, преди 10 дни. Пълно мъртвило, а има 8 000 000 в тубата.... ЦЪК

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брой номинации:

 

9 - Галена / Галин / Джена

8 - Преслава

7 - Фики

6 - Анелия / Емилия / Цветелина Янева

4 - Яница / Борис Дали

3 - Андреа / Ани Хоанг / Роксана / Теди Александрова

2 - Райна за фолклорен изпълнител и фолклорен албум и май и двете ще са нейни :1000 (6): :1000 (29):

 

За дует очаквах "Феноменална" вместо "Между нас" примерно... Мария и Азис явно няма да са. Или Емилия и Ави, или Преслава и Стораро според мен. Както Фики и Галена също имат шанс. При тия ще е конкуренцията. Другите няма начин, според мен.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, но Галин задобрява, за разлика от Фикрет. Ето го "фоворитът" Фики от съвсем скоро. Пълно мъртвило, а има 8 000 000 в тубата.... ЦЪК

Какво мъртвило бе - на концерта публиката скочи като луда още на първите акорди на "Горе-долу", която беше на 5 дена още :mf_surrender:

Концерта е по-обективен критерий от дискотеката.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво мъртвило бе - на концерта публиката скочи като луда още на първите акорди на "Горе-долу", която беше на 5 дена още :mf_surrender:

Концерта е по-обективен критерий от дискотеката.

 

Два месеца след този концерт само глупости ми говорите за него. Който скача там, скача и в дискотеките. Сам си прави изводите, Преса няма да ти пускам....

Link to comment
Сподели в други сайтове

2 - Райна за фолклорен изпълнител и фолклорен албум и май и двете ще са нейни :1000 (6): :1000 (29):

 

Предполагам, че Райна ще взема едната, а Колева другата, няма как. Последната доста напира, пък и няма да се учудя ако вземе и двете награди.. Няма да е за първи път цялата зала да крещи Райна и накрая да обявят друга.. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предполагам, че Райна ще взема едната, а Колева другата, няма как. Последната доста напира, пък и няма да се учудя ако вземе и двете награди.. Няма да е за първи път цялата зала да крещи Райна и накрая да обявят друга.. :Vishenka_05:

 

Така ли, и кога, смея да питам, се е случвало това?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...