Jump to content



Глория: Имаме някои разногласия с "Пайнер", надявам се да се разберем


Препоръчани коментари

2. В Cotton си поръчах коя да е песен на Глория и DJ-я каза: "На Глория нямам никоя песен, която да пусна"

Dj-те пускат основно каквото им се каже и за каквото им се плати. За това много добри парчета не са си получавали заслуженото. Например "обратно броене" е една такава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...
  • Отговори 68
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Защо трябва ТЯ да търси спонсори? Глория няма ли си ПРОДУЦЕНТ да и търси спонсори? Ако ТОЙ не намери спонсори, значи ТОЙ трябва да финансира изявата и.

 

 

Който е кадърен ще се оправи и без Пайнер, това е истината.

Друг е въпроса, че повечето нямат ташаци и ги е страх, затова си седят на задника и кротуват. Разбира се трябва да се сърдят единствено на себе си.

 

Спонсори, продуценти, ташаци, робуване...... нещо променило ли се е след този разговор наш от преди почти 3 години? :scratch:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Спонсори, продуценти, ташаци, робуване...... нещо променило ли се е след този разговор наш от преди почти 3 години? :scratch:

Не, ама то реално какво се е променило в чалгата последните 6-7 години, освен набора от композитори и оригиналност и интереса от публиката?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Спонсори, продуценти, ташаци, робуване...... нещо променило ли се е след този разговор наш от преди почти 3 години? :scratch:

 

Разбира се, че се е променило. Глория е в Пайнер и работи по условия, които я устройват само нея, което значи че са се договорили. :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, че се е променило. Глория е в Пайнер и работи по условия, които я устройват само нея, което значи че са се договорили. :1000 (19):

 

От тази тяхна договорка очевидно, даже очеизвадно, са се прецакали и Пайнер и Глория. Те я лъжат, че я продуцират, а тя че работи за тях.....

Link to comment
Сподели в други сайтове

От тази тяхна договорка очевидно, даже очеизвадно, са се прецакали и Пайнер и Глория. Те я лъжат, че я продуцират, а тя че работи за тях.....

Те я издават, и то само формално, защото реално вече и в сборни компилации не я включват. От своя страна, тя не желае да участва в награди и фирмени мероприятия, в първото със сигурност, ама то и награди няма вече.

Продуцирането си го извършва тя от 1994 - не й се бъркат какво да пее и кога да го издава. Пайнер издават и разпространяват. За какво да им отчита проценти... Тя иска да си прави повече и основно концерти, а не да го гони бройка участия. С една дума - Глория си осигури максимално свобода.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, даже си личи, че не работи за тях. Освен едното въртене по каналите им, за което сигурно дори не отчита процент.

На Пайнера му беше пределно ясно, че Глория му е нужна като име и статус. Нищо чудно да имар договорки за ползването на нейното студио в София срещу мазето в ДМград.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой не се вълнува от Глория към момента!

С пълна или без пълна свобода от нейна страна, не виждам прогрес в интереса към нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой не се вълнува от Глория към момента!

С пълна или без пълна свобода от нейна страна, не виждам прогрес в интереса към нея.

И към другите няма, спокойно. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък си мисля, че Глория не е способна да напусне Пайнер, защото и тя самата знае, че няма да се справи, като самостоятелен изпълнител и ще и бъде много трудно..сигурно се е повлияла от съветите на Камелия, но пък от друга страна се е замислила, че ако си тръгне няма да има ротация по телевизията, нито по радиото..защото имайте на предвид, че Пайнер и радио Веселина са с подписани договори да им излъчват песните...иначе чувал съм "Силиконово мече" на Кама по Веселина, но явно си плаща за да я въртят..
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък си мисля, че Глория не е способна да напусне Пайнер, защото и тя самата знае, че няма да се справи, като самостоятелен изпълнител и ще и бъде много трудно..сигурно се е повлияла от съветите на Камелия, но пък от друга страна се е замислила, че ако си тръгне няма да има ротация по телевизията, нито по радиото..защото имайте на предвид, че Пайнер и радио Веселина са с подписани договори да им излъчват песните...иначе чувал съм "Силиконово мече" на Кама по Веселина, но явно си плаща за да я въртят..

 

Тези концерти, които прави в страната, да не мислиш, че Пайнер ги организира или имат намеса в тях - не, само клубните участия организират?! А и след като са се договорили да работят по някакъв начин заедно и са доволни, защо трябва да е по трудния начин?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

То пък каква е файдата от Митко, освен да прибира проценти и пари, за който не влага нищо. Всяка си плаща и се оправя сама, в замяна на един канал в Интернет и две музикални телевизии като поле за изява! Разбира се и престижа да си част от една фирма, която с времето губи стойност!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък си мисля, че Глория не е способна да напусне Пайнер, защото и тя самата знае, че няма да се справи, като самостоятелен изпълнител и ще и бъде много трудно..сигурно се е повлияла от съветите на Камелия, но пък от друга страна се е замислила, че ако си тръгне няма да има ротация по телевизията, нито по радиото..защото имайте на предвид, че Пайнер и радио Веселина са с подписани договори да им излъчват песните...иначе чувал съм "Силиконово мече" на Кама по Веселина, но явно си плаща за да я въртят..

"Пайнер" и "Веселина" вървят към приключване, Пеевски не дава вече пари, а Глория си я въртят и по Вероника, където отново пускат пайнерски песни, но по-старите. Скоро в "6 без 10" звуча "Не заслужаваш".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък си мисля, че Глория не е способна да напусне Пайнер, защото и тя самата знае, че няма да се справи, като самостоятелен изпълнител и ще и бъде много трудно..сигурно се е повлияла от съветите на Камелия, но пък от друга страна се е замислила, че ако си тръгне няма да има ротация по телевизията, нито по радиото..защото имайте на предвид, че Пайнер и радио Веселина са с подписани договори да им излъчват песните...иначе чувал съм "Силиконово мече" на Кама по Веселина, но явно си плаща за да я въртят..

Точно пък на Глория, дето 1994 година си движи кариерата сама, изобщо няма да й е трудно, моята теория е, че Митко й покрива някакъв разход, за да остане в жалката му фирмица.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Понякога логото е много важно.

Едно е Пенка , друго е Пенка - Пайнер.

 

Самото лого на Пайнер и Планета са вързани за Глория , тя е от първите, в основата на фирмата и да напусне изцяло ще е като основа да се отдели от фирмата. Имиджово Пайнера трудно ще го понесе , малко ли си отнесе покрай другата емблема - Камелия. Същото важи и за Ивана, например.

 

Тя самата също без тази реклама и лого е за никъде , рекламата като име в Пайнер е голяма , самата фирма за годините си е създала възприемчивост в хората.

 

Едно нейно напускане ще удари много и по двата имиджа.

 

Затова тя реално си се самопродуцира, те я излъчват, приемат някакви участия, но ако минат през тях. Тя самата ги е намалила за сметка на концертната , в която май е сама за сега. И разбира се , беквокалистката и - Симона

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Понякога логото е много важно.

Едно е Пенка , друго е Пенка - Пайнер.

 

Самото лого на Пайнер и Планета са вързани за Глория , тя е от първите, в основата на фирмата и да напусне изцяло ще е като основа да се отдели от фирмата. Имиджово Пайнера трудно ще го понесе , малко ли си отнесе покрай другата емблема - Камелия. Същото важи и за Ивана, например.

 

Тя самата също без тази реклама и лого е за никъде , рекламата като име в Пайнер е голяма , самата фирма за годините си е създала възприемчивост в хората.

 

Едно нейно напускане ще удари много и по двата имиджа.

 

Затова тя реално си се самопродуцира, те я излъчват, приемат някакви участия, но ако минат през тях. Тя самата ги е намалила за сметка на концертната , в която май е сама за сега. И разбира се , беквокалистката и - Симона

Много изчерпателно мнение. Глория си е самопродуциращ изпълнител от самото начало.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, с логото "Планета".

 

Което обясних по-горе.

 

Реално е самопродуцираща с едно лого - Глория - Планета Пайнер.

 

Това е имидж , полезен и на нея и на фирмата.

 

Не е единствената, и други са така. Веско Маринов е същия. Реално никога не е бил в Пайнер, дефакто - десетки албуми с тях.

 

Както казах - лого и реклама.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...