Jump to content



Глория: Имаме някои разногласия с "Пайнер", надявам се да се разберем


Препоръчани коментари

  • Отговори 68
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Така е. Нейната песен отдавна е изпята. Не е интересна и не предлага нищо добро. Само претоплени манджи от онзи ден. Тя не е особено умна и няма нюх за кариера, песни и клипове.

Замислял ли си се да посетиш лечебно заведение? Злобата ти е патологична. Със сигурност само една проста, посредствена и меркантилна певица би изпяла песни като "Ако счупят всяка нота", "Пясъчни кули", "Утре ще е по-добре", "Двойна игра", "Всеки си плаща", "Имам нужда от теб", "Давай, за да получаваш".

Вие имате ли идея как се намират спонсори, особено в тия времена и отстъплението на чалгата?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не подмятам, а казвам.

 

Нали спонсори търси.

 

Защо трябва ТЯ да търси спонсори? Глория няма ли си ПРОДУЦЕНТ да и търси спонсори? Ако ТОЙ не намери спонсори, значи ТОЙ трябва да финансира изявата и.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо трябва ТЯ да търси спонсори? Глория няма ли си ПРОДУЦЕНТ да и търси спонсори? Ако ТОЙ не намери спонсори, значи ТОЙ трябва да финансира изявата и.

Е сякаш не знаеш що...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е сякаш не знаеш що...

 

Всичко знам и го повтарям от много години. Но тук сега е модерно да се говори, че в Пайнер било толкова супер, че просто е самоубийство да не си там.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всичко знам и го повтарям от много години. Но тук сега е модерно да се говори, че в Пайнер било толкова супер, че просто е самоубийство да не си там.

 

 

Който е кадърен ще се оправи и без Пайнер, това е истината.

Друг е въпроса, че повечето нямат ташаци и ги е страх, затова си седят на задника и кротуват.Разбира се трябва да се сърдят единствено на себе си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Който е кадърен ще се оправи и без Пайнер, това е истината.

Друг е въпроса, че повечето нямат ташаци и ги е страх, затова си седят на задника и кротуват.Разбира се трябва да се сърдят единствено на себе си.

 

В Българкия бол с кадърни като Невена Цонева, Десислава, Нели Петкова и куп други - едвам свързват двата края, принуждават се да ходят отново в музикални предавания и т.н.

Ако си кадърен в свирките - да, всичко ще ти е точно като на редица чалгаджийки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В Българкия бол с кадърни като Невена Цонева, Десислава, Нели Петкова и куп други - едвам свързват двата края, принуждават се да ходят отново в музикални предавания и т.н.

Ако си кадърен в свирките - да, всичко ще ти е точно като на редица чалгаджийки.

 

Имах предвид след като са изградили име... Десислава си имаше участия и успехи и без Пайнер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е поне разбрахме защо участията на Глория са намалели. Както винаги и сега е взела за пример Цеца, която до колкото ми е известно прави само концерти вече. В което няма нищо лошо между другото.

 

Колкото до това дали ще напусне Пайнер или не - изобщо не ми пука аз ще я слушам дори и на луната да се качи и не само аз. Глория е емблемата на тая фирма, на тая музика дори и не вярвам да не й дадат каквото поиска въпреки всичко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е поне разбрахме защо участията на Глория са намалели. Както винаги и сега е взела за пример Цеца, която до колкото ми е известно прави само концерти вече. В което няма нищо лошо между другото.

 

Колкото до това дали ще напусне Пайнер или не - изобщо не ми пука аз ще я слушам дори и на луната да се качи и не само аз. Глория е емблемата на тая фирма, на тая музика дори и не вярвам да не й дадат каквото поиска въпреки всичко.

Фактът, че Глория няма ежедневни участия като наркоманките, не значи, че й липсват такива. Тя може да си избира, не е нужно да е навсякъде. А и не всичко се обявява, като например някои частни партита и културни мероприятия. Ако следите изявите й, ще знаете, че е пяла тази година и по празници на градове, стадиона в Раковски го напълни до дупка, всички големи дискотеки почти е минала, концерти също си направи. Турнето в щатите да не забравяме. Празно не е било никъде - поне аз съм свидетел, където съм бил. Едва ли заради Цеца е така, защото Глория, предполагам, има повече нужда от участия от Цеца, а и Цеца също пее по дискотеки по сръбско, Швейцария и т.н. Чудите се вече какво да измислите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напълно съм склонен да мисля, че несъответствията между Глория и фирмата не са само на база концерта й. През 2003 също са имали спречкване с Димитров по повод тогавашния концерт, и то за нещо съвсем дребно. Нормално е да иска те да платят своята част. Според мен, съдейки по интервюто за тоя хибрид "Телеграф", тя намеква и за подхвърленото преди година при Ема Стоянова - че иска трибуна, където да си представя продукцията, да си има програми, студия и предавания. Тя затова правеше и тв версии преди време. Тя обича да работи на принципа цял албум с нови песни, от които да клипира най-много две-три, а останалите да заснеме като тв версии, за да не потъват съвсем в нищото, иначе не й излиза сметката да прави авторски неща. Нейният маниер на работа е за Сърбия. А и там държат повече на мелодиите и текстовете. Тук дори да реализираш дадена песен, пак ще потъне, защото някой си плаща за ротацията и му излъчват бозата през половин час, а в каталога на фирмата има над 30 изпълнители. По същия начин в дискотеките - въртят 5 песни на 5-ма изпълнители и това е. Колкото до спонсорите - те са лични контакти на самия изпълнител и на фирмата, има си и списък - не такъв, за който говори Рени, и там се дава предложение за евентуално сътрудничество, и вече който се отзове. Не става да си хванеш от улицата спонсор. 2015 сме вече - пари не се дават току-така, а и повече такива меценати се отдръпнаха от чалгата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фактът, че Глория няма ежедневни участия като наркоманките, не значи, че й липсват такива. Тя може да си избира, не е нужно да е навсякъде. А и не всичко се обявява, като например някои частни партита и културни мероприятия. Ако следите изявите й, ще знаете, че е пяла тази година и по празници на градове, стадиона в Раковски го напълни до дупка, всички големи дискотеки почти е минала, концерти също си направи. Турнето в щатите да не забравяме. Празно не е било никъде - поне аз съм свидетел, където съм бил. Едва ли заради Цеца е така, защото Глория, предполагам, има повече нужда от участия от Цеца, а и Цеца също пее по дискотеки по сръбско, Швейцария и т.н. Чудите се вече какво да измислите.

Мисълта ми беше съвсем друга, но някои хора изглежда само чакате удобен момент за да спорите. Вероятно ако е решила да прави концерти за напред е намалила клубните си участия за да не пренасища публиката с присъствието си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисълта ми беше съвсем друга, но някои хора изглежда само чакате удобен момент за да спорите. Вероятно ако е решила да прави концерти за напред е намалила клубните си участия за да не пренасища публиката с присъствието си.

Не споря. Не ги е намалила. Последно беше в Плазза, преди това в Галакси, Найт флайт, Каручката, преди това и други в Студентски и в провинцията. Просто е казвала, че през зимата обича повече да прави концерти, а да не е в задимени помещения. След 2009 тази година пак направи турне в северна България. Но от концерти пари няма да изкара, затова няма и файда да намаля участията. И да ти кажа, в някои дискотеки озвучаването е бутафорно и не повтаря участие. Не знам защо изглежда, че няма клубни изяви, не е така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Ще е най-голямата простотия, ако махнат Глория. Камелия не трябваше да я махат. Пайнер много губи. Това са имена в поп-фолка, не някакви си Надя Казакова, Крисия Димитрова и т.н.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще е най-голямата простотия, ако махнат Глория. Камелия не трябваше да я махат. Пайнер много губи. Това са имена в поп-фолка, не някакви си Надя Казакова, Крисия Димитрова и т.н.

И какво губят? Тези имена винаги ще се свързват с Пайнер, те вече са им дали нужното - към днешна дата почти никой не се вълнува от новата продукция на Глория и това си личи по гледанията и по приемите на концерти. Ако и на двете страни им е по-изгодно, нека да се разделят. Така Глория ще си прави каквото си иска, феновете й ще са по-доволни и няма да минава като пълнеж по програми и концерти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво губят? Тези имена винаги ще се свързват с Пайнер, те вече са им дали нужното - към днешна дата почти никой не се вълнува от новата продукция на Глория и това си личи по гледанията и по приемите на концерти. Ако и на двете страни им е по-изгодно, нека да се разделят. Така Глория ще си прави каквото си иска, феновете й ще са по-доволни и няма да минава като пълнеж по програми и концерти.

Миналата година хич не беше пълнеж, след като залата й пееше песента и то куплетите не само припевите!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Миналата година хич не беше пълнеж, след като залата й пееше песента и то куплетите не само припевите!

 

Напротив, цялата подредба на концертите в последните 7-8 години, самите изяви и крайният ефект накрая говори, точно за пълнеж. И не само тя си е виновна....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напротив, цялата подредба на концертите в последните 7-8 години, самите изяви и крайният ефект накрая говори, точно за пълнеж. И не само тя си е виновна....

Подредбата почти винаги е била такава - в блока преди днешните големи пеят Глория, Ивана и Камелия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Подредбата почти винаги е била такава - в блока преди днешните големи пеят Глория, Ивана и Камелия.

 

Няма значение подредбата, а само крайният резултат. А той за Глория никак не е добър в последните години. И на мен не ми е приятно, но е факт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма значение подредбата, а само крайният резултат. А той за Глория никак не е добър в последните години. И на мен не ми е приятно, но е факт.

Всичко си е до песни. Миналата година като имаше силна песен имаше и силен прием, а иначе, че сама се забива понякога с избор на песни (от старите) си е неин проблем, ако изобщо го счита за такъв...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересното е, че Глория не харесва моментните комерси, защото били еднакви, а от последните години има поне 10 нейни песни, които едва различавам една от друга. Всички в стил последната "Криле". Искам малко да смени авторите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересното е, че Глория не харесва моментните комерси, защото били еднакви, а от последните години има поне 10 нейни песни, които едва различавам една от друга. Всички в стил последната "Криле". Искам малко да смени авторите.

Няма как, не й се дават много пари.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам да отбележа 2 неща и аз:

 

1. Спомням си, че преди 3 - 4 години, в youtube имаше клип на Не сме безгрешни, който имаше около 1 200 000 гледания, а тогава за чалга песен и 100 000 бяха много. Този клип от тогава не съм го виждал вече.

 

2. В Cotton си поръчах коя да е песен на Глория и DJ-я каза: "На Глория нямам никоя песен, която да пусна"

Редактирано от gotiniq
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...