Jump to content



Глория: Имаме някои разногласия с "Пайнер", надявам се да се разберем


Препоръчани коментари

В края на годината Глория реализира няколко съвместни концерта с дъщеря си Симона. Меломаните пък очакват двете да направят мащабно турне из страната през 2015-та.

 

"21 години съм професионален изпълнител. Първите 10 години за мен бяха само концерти, но времето се промени. Отвориха се прекрасни клубове и маниерът на работа стана друг. Така следващите 10 години участията ми бяха предимно клубни. Мисля обаче, че дойде моментът концертната дейност да се възроди. Клубната и концертната сцена нямат нищо общо, но за мен е показателен фактът, че и на двете места ме приемат еднакво добре" - казва фолк звездата пред "Телеграф".

 

По повод на договорните й отношения с най-голямата музикална компания, с която е реализирала всички свои албуми, примата на родния фолк издава:

 

"Аз имам договор с музикална компания "Пайнер" до 2016-та година. Имаме някои разногласия относно моята кариера и това какво да се случва с нея, но се надявам, че ще се разберем, както е било винаги досега. За напускане е много рано да се говори".

 

Фолк звездата подчертава, че и за минута не е спряла да твори и феновете й могат да очакват от нея интересни проекти и през следващата година.

 

"Имам много идеи в главата си. Надявам се през 2016-та да мога да пусна и чисто нов албум. Моята публика не желае от мен само сингли или само нови видеоклипове. Имам различна концепция относно бъдещето ми. Ще дерзая и ще дам най-доброто от себе си" - заявява тя.

 

http://signal.bg/view_article.php?article_id=38590

 

Още едно от големите имена на Пайнер се замисля за напускане. :helpsmilie: Димитров трябва сериозно да помисли каква е причината вече 2 от най-обичаните му певици да искат да прекратят отношенията си с фирмата. Дано все пак се разберат с Глория.

 

 

fc885c893318cd13.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 68
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Глория скандализира с тънко заплашване. Ето така се прави.

 

Нито заплашва, нито ще напуска, а само иска едни неща за кариерата си оттук натам. Между другото, Камелия искаше същите през 2008 година.

 

Роско да сложи сканираната статия от "Телеграф", щото не виждам най-важното от нея в тази тема. За онова в черното долу вляво говоря...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да напуска, викам аз. Открай време се подиграват с труда й. В много силни години за нея години не й даваха награди предвид договора й и бутането на определени изпълнители, много пъти и на турне не са я канили. Въобще, не виждам смисъл да стои там. Тя си поема всичко. А телевизии вече никой не гледа. След случая с "Пясъчни кули" на наградите, както и със забраната им да пее повече от една песен и едва ли не да не се излъчва визитката й на последния концерт, мисля, че чашата преля. Дала е много на фирмата, но в живота място за сантименти и заслуги няма. Никога не ги е плюла, но сега се усеща някаква обида - значи определено са прекалили. И не знам кой стои зад това - Митьо, Панчо, Хариета или някой друг, ама е супер тъпо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво ако Глория напусне "Пайнер"? Голяма работа, отива при Камелия и да си пият чай по цял ден и тва е.

 

 

Тихо, че и Андреа се е запътила на там. Нито пее на пайнерските концерти, нито участва в коледните им програми и обмисля напускане, след като й изтече договора през 2016. Ще се върне обратно по Фен ТВ, откъдето всъщност стартира кариерата си. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тихо, че и Андреа се е запътила на там. Нито пее на пайнерските концерти, нито участва в коледните им програми и обмисля напускане, след като й изтече договора през 2016. Ще се върне обратно по Фен ТВ, откъдето всъщност стартира кариерата си. :3fdb8960598fa63e:

Ми да е жива и здрава, боли ме фара пък мен. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

След като Кама не успя да се договори с тях, не знам какво Глория очаква да постигне...явно стратегията е друга, интересите са други, играчите пък съвсем.

Дано все пак съумеят да постигнат някакво съгласие. Честно казано никога не съм си представял Глория да е извън Пайнер. За нея ще е добре да уцели златната среда, както Емилия например.

Link to comment
Сподели в други сайтове

След като Кама не успя да се договори с тях, не знам какво Глория очаква да постигне...явно стратегията е друга, интересите са други, играчите пък съвсем.

Дано все пак съумеят да постигнат някакво съгласие. Честно казано никога не съм си представял Глория да е извън Пайнер. За нея ще е добре да уцели златната среда, както Емилия например.

Че Глория е в златната среда. И не се бута за нещо повече, докато виждаме, че една Ивана продължава. Камелия прекалено много плюеше по колеги, по жанра. В един момент започна само това да прави и спря да бъде интересно. В крайна сметка не я чуха. Тя се заби в тая плоскост и сама напусна, а можеше да поработи. Името си го е направила. Единственият минус е, че няма да присъства на сборните изяви, но ти сам видя какъв контингент ходи там. Телевизията, пак казвам, вече никой не я гледа. Глория още през 2005 е искала да напуска. Но вече идва 2015 - жената си има реномето, има си студио, има си и участия, Кама и тя. Не виждам защо им е Пайнер. Ако са сами, ще са свободни на сто процента.

И все пак, ако Глория напусне, ще ми е мега странно. Тя е символът на Пайнер. Най-малкото от суеверие и заради приноса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че се драматизира прекалено много за някакво напускане от 2 изречения, дори самата тя е казала, че е много рано да се говори за нещо такова. Разногласия е имало и преди 10 години, а Глория все още си е в "Пайнер". При положение, че дава само 25% на тях, не виждам защо би й било изгодно да напусне. Дори и да не е сред най-лансираните, рекламата е по-голяма, телевизия все още се гледа, каналът им е изключително популярен и Глория само би загубила. Предполагам, че разногласията им са относно концерта й в НДК и това колко пари фирмата да даде, дано се разберат и намерят заедно спонсори.

 

пп. Мисля, че е объркано във вестника за албум чак след 2 години, Глория наскоро каза, че със сигурност планира нов албум през 2015.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами Глория според мен ясно заявява позиция, че иска нещо. Какво е точно, не е ясно, обаче много разногласия станаха нещо.

 

Иначе Глория и да не си поднови договора с фирмата, няма да стане кой знае какво, точно като с Камелия. В чалга средите всеки знае коя е Глория и коя е Камелия, какви са и какво могат, много са известни като цяло в България, така че работа за тях ще има. Стига да има кой да удари едно рамо относно разпространителската дейност, всичко ще е наред, но и да няма, то повечето чудо се случва в Интернет. Глория особено си има твърдата фенска маса и по-възрастни фенове, които ще си я харесват, независимо дали е в "Пайнер", или не. Тя и Ивана нещо относно договора имаше май?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че се драматизира прекалено много за някакво напускане от 2 изречения, дори самата тя е казала, че е много рано да се говори за нещо такова. Разногласия е имало и преди 10 години, а Глория все още си е в "Пайнер". При положение, че дава само 25% на тях, не виждам защо би й било изгодно да напусне. Дори и да не е сред най-лансираните, рекламата е по-голяма, телевизия все още се гледа, каналът им е изключително популярен и Глория само би загубила. Предполагам, че разногласията им са относно концерта й в НДК и това колко пари фирмата да даде, дано се разберат и намерят заедно спонсори.

 

пп. Мисля, че е объркано във вестника за албум чак след 2 години, Глория наскоро каза, че със сигурност планира нов албум през 2015.

Никой не драматизира. Но за да се изказва така Глория, дето принципно е супер дипломатична, смятай. Според теб нормално ли е да не искат да й пуснат визитката? За един концерт не съумяха да й помогнат тази година, а Анелия направи. Глория може да е от 20 години, ама е Глория - не може да става дума за сравнение дори с така любимите ви актуални имена в момента, извинявам се, много над тях е. И не, телевизията не се гледа, а каналът какво... манипулирани гледания и не знам си какво. В смисъл това не е показател, поне не за Глория. Има си участия, искат я навсякъде. Пее и в Студентски, пее и по центъра, пее и в зали, дискотеки и кръчми в провинцията. А няма и една песен с милион гледания, с изключение на Кулите. И какво от това? Някои хора са адски зависими от това. Не мисля, че тя е от тях. Не виждам и Пайнер с какво я подпомагат. Дори рекламни материали не й отпечатват. А Ивана продължава да си изнася рецитали. За Глория не може и една песен. Може би щото не си плаща?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако напусне - ще загуби.

Колко самостоятелни участия обяви Кама след напускането ?

2-3 ?

Няма какво да се лъжем - без Пайнер изпълнителите са нищо.

 

Пълни глупости.

Големите имена като Камелия, Глория, Азис и т.н. могат спокойно без голяма компания.

Пример за това е Десислава, която дълги години се справяше повече от добре сама.Като минус при нея отчитам само лутането м/у стиловете, което едва ли ще го има при Глория или Камелия.Никой не гледа вече Планета, а това е единствения плюс на Пайнер.Сега всичко е интернет...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз ли да го кажа или ще се мотаете още 5 страници докато го разберете? ОК, айде да съм аз. Глория направи тази година 20 години на сцена, нали? Тя си е създала традиция на всяка кръгла годишнина да прави някакъв концерт, с който да я отбележи. Защо не направи тази година за пръв път на кръгла годишнина? Отговорът е прост - Пайнер не и обещаха пукнат лев като продуценти! Ето това иска Глория, а то е същото като при Камелия - Пайнер да си плащат тяхната част от обяда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз ли да го кажа или ще се мотаете още 5 страници докато го разберете? ОК, айде да съм аз. Глория направи тази година 20 години на сцена, нали? Тя си е създала традиция на всяка кръгла годишнина да прави някакъв концерт, с който да я отбележи. Защо не направи тази година за пръв път на кръгла годишнина? Отговорът е прост - Пайнер не и обещаха пукнат лев като продуценти! Ето това иска Глория, а то е същото като при Камелия - Пайнер да си плащат тяхната част от обяда.

Преди време беше казала, че с Пайнер подготвят концерт по случай 20 годишнината й, който даже ако не се лъжа беше фиксирала като период февруари-март на 2015...това май го говореше около наградите на Планета, когато взе за фолклорен албум и на Сигнал за балада или нещо от сорта...може да греша и периодът да е бил друг и да е визирала 2014, но такива спомени имам...По всяка вероятност проблемът е точно концерта. За концерта 15 години уж нямаше проблеми, бяха намерили и спонсори, сигурно и Пайнер са й помогнали тогава, но явно сега не искат...което не знам каква връзка имаше с проблема от концерта за РД...но щом и тя си е позволила да каже нещо публично явно я цакат по някой параграф...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Самият Митко каза, че ще организират такъв концерт в предаването на Диков. :)

А да значи може би това интервю визирам, а не някое конкретно на Глория.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Самият Митко каза, че ще организират такъв концерт в предаването на Дикоф. :)

 

Той Митко много неща е казвал и обещавал, но после друго сме виждали като резултат. Какво му пречеше да направят концерта на кръглата годишнина? Били са много заети с преговори с Деса и Кама? Или може би с Джордан или Ваня? Що не си каже Митака, че няма спонсори и още през 2009 година бе така с концерта на Глория?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Той Митко много неща е казвал и обещавал, но после друго сме виждали като резултат. Какво му пречеше да направят концерта на кръглата годишнина? Били са много заети с преговори с Деса и Кама? Или може би с Джордан или Ваня? Що не си каже Митака, че няма спонсори и още през 2009 година бе така с концерта на Глория?

Пешо вместо да й подскача на всяко участие и тормози съседите си с "Хриле", да уреди Бриколажа да е спонсор :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво ако Глория напусне "Пайнер"? Голяма работа, отива при Камелия и да си пият чай по цял ден и тва е.

 

Така е. Нейната песен отдавна е изпята. Не е интересна и не предлага нищо добро. Само претоплени манджи от онзи ден. Тя не е особено умна и няма нюх за кариера, песни и клипове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пешо вместо да й подскача на всяко участие и тормози съседите си с "Хриле", да уреди Бриколажа да е спонсор :whistling:

 

Пламене, айде малко се усети, че не си интересен с подобни подмятания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Де бе Роско, качи оня скан от "Телеграф" тук, че да схванат какво е казала и коментирала! Или поне влез в скайп, фейсбук и ми го пусни, че не върви приказката и като в другите 2 теми пак си изместиха разговора в тролене и заяждане, а тук има какво да се каже. Ако не сте забелязали да подсетя, че 3 от най-големите звезди в тоя бизнес в последната седмица дадоха много знакови интервюта и това никак не е случайно. Явно е дошло някакво време разделно и 2015-та ще е сеир.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По принцип бих подкрепил Глория в евентуалното й решение да напусне Пайнер, но съм по-скоро 50/50. Има приличен брой участия, има ротация по Планета, каналът на Планета й дава поне някаква допълнителна гледаемост (в сравнение с това да си качва в нейн си канал и да й гледаме клиповете само хардкор феновете). От друга страна си има изградено и доказано име, има си звукозаписно студио. Тъжно е Пайнера да не бръсне за слива певицата, която издигна основите на империята, която днес е Пайнер. Срамно и тъжно е чак толкова да е стиснат да не иска да помогне за организирането на концерт 20 години на сцена. Това си е юбилей и Глория е в пълното право да се сърди. Евала й правя, че не мрънка и не плюе, а само го отбелязва. А нейното време да бъде на върха на комерсиалната вълна вече мина. Беше толкова години на върха, стигат й. Стигат ми и на мен. Приел съм го това и ми е достатъчно да пуска по 2-3 клипа годишно и албум през 3-4-5 години. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...