Jump to content



Pop, Dance, Disco, Latino скандали


Препоръчани коментари

майко мила 900 млн за 4 месеца ? това е абсолютен рекорд нали ?

 

моля сменете заглавието на темата Pop, Dance, Disco, Latino & Rihanna скандали

 

 

2016 е най-успешната година в кариерата на Riri !!!!!!!!!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пери е изхвърлила мечето-играчка, което Зейн й е бил подарил се вижда в новия клип на Little Mix:

 

A Пери казва в книгата си "Оur World", че след като Зейн е скъсал с нея, тя се чувствала бездомна, нямало къде да отиде и плачела всеки ден:

http://www.eonline.com/news/803776/perrie-...rying-every-day

 

Сега ще ме накара освен книгата на Зейн да поръчам и на Пери книгата.

 

На Little Mix е излязла книгата на 20 октомври:

https://www.amazon.com/Our-World-Little-Mix/dp/1405927429

 

A на Зейн излиза на 1 ноември:

https://www.amazon.com/Zayn/dp/1524718726/r...8492&sr=1-1

 

И на Зейн ще е най-продавана пак като гледам какво пише. Тъй че на Зейн съм го решила да я поръчам като излезе.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гага съвсем удари дъното с последните си приказки за Мадона.

Отново си прави реклама на нейн гръб с цел пак да ги сравняват и съпоставят... много жалка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Madonna and I are very different. Just saying. We're very different. I wouldn't make that comparison at all and I don't mean to disrespect Madonna she's a nice lady and she's had a fantastic huge career, biggest pop start of all time. But I play a lot of instruments. I write all my own music. I spend hours and hours a day in the studio. I'm a producer. I'm a writer. What I do is different. I'm not just rehearsing over and over again to put on a show there is a spontaneity in my work. I allow myself to fail. I allow myself to break. I'm not afraid of my flaws."

Link to comment
Сподели в други сайтове

А пък днес наборът ми Baby One More Time ставал на 18 :D

Аз съм родена едва две седмици след този паметен ден в поп историята, майка ми ми е пускала МТВ тогава и са я въртяли непрекъснато, сигурно е първата ми любима песен някога.

 

Да живей!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Lady Gaga is the first artist "in history" to simultaneously top the iTunes overall chart, pop chart, jazz chart and country chart! 👑

 

Изненадва ме факта, че се очаква да дебютира само със 170 хиляди първата седмица.

Ариана Гранде продаде толкова.

Очаквам сега бясно налагане и следващата седмица да заяви, че пуска директно като сингъл ''Dancin in circles''.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кание е поискал да се направи изключение за Франк Оушън на Грамитата, както преди години се е направило за Гага. Интересно.

 

"Албум на годината" ми е ясна категория вече, само да дадат наградата на някой комерсиален изпълнител, че догодина инди рок любимците ми ще пускат и искам да мачкат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Lady Gaga is the first artist "in history" to simultaneously top the iTunes overall chart, pop chart, jazz chart and country chart! 👑

 

Изненадва ме факта, че се очаква да дебютира само със 170 хиляди първата седмица.

Ариана Гранде продаде толкова.

Очаквам сега бясно налагане и следващата седмица да заяви, че пуска директно като сингъл ''Dancin in circles''.

Новите прогнози дават 190 хиляди вече.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кание е поискал да се направи изключение за Франк Оушън на Грамитата, както преди години се е направило за Гага. Интересно.

 

"Албум на годината" ми е ясна категория вече, само да дадат наградата на някой комерсиален изпълнител, че догодина инди рок любимците ми ще пускат и искам да мачкат.

За какво изключение става дума?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...