Jump to content



Pop, Dance, Disco, Latino скандали


Препоръчани коментари

The Weeknd размаза с песни! Лана е писателка на "Party Monster", има и нейни вокали – НЕВЕРОЯТНА!!!

 

+ това имат дует в албума - Stargirl ;)

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дженифър Лопез и бившия й съпруг Марк Антъни снощи на Латино Грами се целунаха след като преди това Джей Ло каза толкова хубави думи за него след като го представи с наградата му за Личност на годината. Те изпълниха и новия си дует.

 

Ти си жива легенда, който остави сърцето си и душата си в това музикално пътуване. Ние научихме толкова много и пораснахме толкова много и ти винаги си бил толкова неща в моя живот. моят учител, сродна душа, баща, който не е само Личност на годината, той е личност на всички времена. С тези думи тя разплака Марк Антъни снощи:

 

http://www.usatoday.com/story/life/enterta...ammys/94063894/

 

 

Изпълнението на Джей Ло и Марк Антъни на Латино Грами- уникални както винаги:

https://www.youtube.com/watch?v=YMsxfI2xhKM&t=57s

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

The Weeknd размаза с песни! Лана е писателка на "Party Monster", има и нейни вокали – НЕВЕРОЯТНА!!!

 

+ това имат дует в албума - Stargirl ;)

 

Как минава времето Starboy ми става все по-љубима, дано и другите песни са яки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И да се уточни, че снощи не Шакира е спечелила Латино Грамита, а Carlos Vives за неговата си песен, Шакира просто е използвана, дори не е присъствала на наградите:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И да се уточни, че снощи не Шакира е спечелила Латино Грамита, а Carlos Vives за неговата си песен, Шакира просто е използвана, дори не е присъствала на наградите:

 

Песента е дует със Шакира. Тя е един от авторите. Грамитата са си напълно и нейно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рицку какво спечели на тези награди ? :3fdb8960598fa63e:

 

Рики няма как да спечели нещо след като песента му е отскоро. Но той беше на наградите снощи и представи наградата на Марк Антъни за Личност на годината с една реч толкова хубави думи, че разплака Марк Антъни. Рики също е печелил на Латино Грами за Личност на годината през 2006.

 

Евала на Рики за думите, няма никаква завист- приятели завинаги:

 

Рики е един от най-уважаваните от Академията на Латино Грами. Почти всяка година е канен да пее или да е награждаван. Миналата година пя, отделно беше и номиниран.

 

Телевизиите винаги пътуват при Рики, където е той, за да му вземат интервю. Така е и снощи в Лас Вегас- Primer Impacto специално са отишли при него. Ей, много го обичат медиите Рики- ходят му на крака за интервю. :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цялата реч на Рики снощи на Латино Грами за Марк Антъни и връчването на наградата Личност на годината за Антъни от Рики вчера:

https://www.facebook.com/ElPaparazzoCom/vid...e=2&theater

 

Как може жена му на Марк Антъни да не присъства вчера на Латино Грами в такъв важен момент за Марк, а бившата му Джей Ло беше до него и пяха заедно, и се целуваха и Джей Ло едва ли не си призна, че още го обича.

Link to comment
Сподели в други сайтове

То май само ти си го слушаш. Албумът е вън от върха още в първата седмица, други предпочитат хората. :P

 

Слведващата седмица Бруно Марс или DNCE на върха. :P

 

Ами мен не ми е важно дали ще е на върх или ще е хитовен, важно е че MЕН ми допада. Така беше и с Артпоп-а така и сега :)

Поздрав с фаворита ми от досега чутите песни от албума на Бруно Марс :P

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами мен не ми е важно дали ще е на върх или ще е хитовен, важно е че MЕН ми допада. Така беше и с Артпоп-а така и сега :)

Поздрав с фаворита ми от досега чутите песни от албума на Бруно Марс :P

 

 

Оооооооооооооооо, тази песен е уникална още като я чух. Мерси. Има и други яки в албума.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз предполагам, че ще спечели наградата за поп изпълнителка на годината защото наградата ''Изпълнител на годината'' вече е сигурна за Бийбър а тя остана втора по гласове.

Време е за нов сингъл и да се завърне ударно.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...