Jump to content



Pop, Dance, Disco, Latino скандали


Препоръчани коментари

Не знам Starboy с какво заслужи за най-добър клип на толкова нов клип, кога излезе, че да вземе и награда толкова скоро. А Гагата има толкова слаба година- слаби сингли, слаб албум, че Рики я бие отвсякъде, а тя печели за певица - на какво отгоре?

 

Албумът й пълен провал и утре ще се види в Билборд 200.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам Starboy с какво заслужи за най-добър клип на толкова нов клип, кога излезе, че да вземе и награда толкова скоро. А Гагата има толкова слаба година- слаби сингли, слаб албум, че Рики я бие отвсякъде, а тя печели за певица - на какво отгоре?

 

Албумът й пълен провал и утре ще се види в Билборд 200.

 

 

В момента е първа: http://www.billboard.com/charts/billboard-200


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това видео не беше ли супер скандално? Как изобщо е попаднало в Ибей?

Е, те па все едно не са виждали голи жени. Скандално, скандално.. колко да е скандално. =д

Link to comment
Сподели в други сайтове

Зейн за дебютния си сингъл " Pillowtalk" казва в книгата си: През януари 2016 беше издаден и реакцията на феновете направо ме издуха. Това беше един от онези откачени дни, които никога няма да забравя. Аз бях с хората, с които работихме по песента в един хотел в Париж. Стояхме будни цяла нощ, защото в 6:00 сутринта в Париж излизаше " Pillowtalk" и нямаше как да спим преди това. Стана 6 сутринта и всички насядахме около масата в хотелската стая, пихме,чатихме и гледахме как върви сингъла в класациите. Той се изкачваше и изкачваше. Надя от екипа на Зейн: Ти си номер 1 в 12 страни, после тя каза ти си номер 1 в 20 страни, после номер 1 в 32 страни. Поръчах най-скъпата бутилка шампанско, която можех. Излязохме на терасата, отворихме бутилката и Надя каза: Ти си номер 1 в 68 страни. Беше вълшебно. Отидохме и купихме огромни високоговорители и пуснахме песента толкова силно, че от хотела ни казаха да я спрем. Не ни пукаше. Ние пускахме песента 50 пъти в онази нощ.

 

Майката на Зейн отностно напускането му на " One Direction" в книгата му: "Ако не те прави щастлив, просто недей го прави".

 

Зейн за майка си в книгата си: Дори, ако всички по света да ме мразиха, аз знаех, че майка ми винаги ще бъде до мен.

 

Зейн в книгата си: Студиото стана безопасно място за мен. Бях свободен да бъда , който исках да бъда.

 

Продуцентите за Зейн в книгата му: Рядко се среща някой с неговия талант- трудно е за писател или продуцент да намери каквото Зейн има.

 

Браво на Зейн- истински професионалист и истински артист. Това, което казва в книгата си: Не искам да предлагам на хората нещо, което е втора ръка и не го усещам, аз уважавам хората и не искам да ги разочаровам. Аз вземам моята професия сериозно и не искам просто да изляза на сцената и да пея, искам да дам най-доброто изпълнение, което мога. Обичам това, което правя. Това е, което искам хората да разберат. Обичам да изпълнявам и обичам да правя музика. Обичам я толкова много (музиката), че понякога се отразява на здравето ми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Медиите много лъжат обаче- Зейн никога не е искал помощ от Адел да му помага за проблемите му на безпокойство казва той в книгата си. Не се срамува да говори за този проблем. И ако екипът му е искал той да каже, че е болен, Зейн е държал да каже истината пред феновете си, защото искал да бъде честен и те заслужават това. Много иска да преодолее този страх и да може да пее на Уембли и на други концерти. Изявлението уж от Зейн, че след напускането му на групата, че искал да живее нормален живот никога не го е казвал. Не е истина как медиите си измислят какво ли не за известните.

 

Дано се оправи и 2-я му албум също му бъде толкова успешен като дебютния му и направи едно турне с него. Това е толкова талантливо момче, което живее за музиката и заслужава света да чува още дълго време за него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

BRUNO MARS СЕ ГОТВИ ЗА ГРАНДИОЗНО ТУРНЕ:

 

Bruno Mars се готви за грандиозно турне.

 

То ще бъде в подкрепа на новия му албум 24 K Magic, който ще излезе този петък 18 ноември.

 

Няма обявена дата за България, но пък има няколко леснодостъпни европейски дестинации междукоито Мадрид, Берлин, Милано, Амстердам и Виена. Турнето ще стартира на 28 март 2017 в Белгия и ще приключи на 11 ноември 2017 в Лос Анджелис. За момента са обявени общо 85 концерта, като 33 от тях ще са на Стария континент, основно в Западна и Северна Европа.

 

http://www.thevoice.bg/news/bruno-mars-se-...randiozno-turne

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...