Jump to content



13 години Планета ТВ - коментари


Препоръчани коментари

Нелина толкова добре ли пее на живо, или и тя е на плейбек? Дано е второто, че да я включим в колекцията с блестящи изпълнения от тази вечер.

 

И Галин издиша, тук четох хиляди коментари колко бил обичан и харесван, как хит не му трябвал и т.н, но друго се забелязва. Че Галин няма тотален хит и за да се радва на прием трябва да пуска през 2-3 месеца по песен, че да има актуална песен.

И като пеене определено е по-назад от Фики. То не беше ръмжене, вкарване на диалект.

 

Милко и Нелина след Фики и Галин? Още от началото писах, че стратегията на Пайнер е грешна. Милко освен да преспи хората, друго нищо няма да направи.

Припяваше върху плейбека.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ало,лапе заспало Нелина е класи бе .Тия мангали и гейове след 2 год няма да ги помни никой. Нелина е талант,Нелина е певица с огромна кариера и хитове и не може някво лапенце да се обръща с такова пренебрежение към нея.

Я не ме обиждай, нямаш право само след едно мое такова изказване да констатираш какъв съм аз.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Митака сигурно му е признателен на Милко, че му понамери доста от певиците на концерта, но да му да се отплати с някое участие, не да го кани на концерт. Хората измряха по седалките, пък и това чудо е 5 минути дълго...

Link to comment
Сподели в други сайтове

За съжаление, няма силна балада в чалгата, която да те накара и да пееш с цяло гърло.

След малко може да си върнеш думите :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...