Jump to content



Online: Глория и Симона Загорова - Ако счупят всяка нота


stenly

Препоръчани коментари

Пак ги удари в земята с балада и пак ше е прецакана на наградите...

Вие пък не ги ли преживяхте вече тия награди умрели? Тя винаги е била прецаквана там, но кво от туй? Преслава и Ивана (все още ми е любимка) да не би да прокопсаха много като имат тонове статуетки? :mf_surrender:

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 76
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Вие пък не ги ли преживяхте вече тия награди умрели? Тя винаги е била прецаквана там, но кво от туй? Преслава и Ивана (все още ми е любимка) да не би да прокопсаха много като имат тонове статуетки? :mf_surrender:

 

Ахахах, не ми пука - с награда, без награда Глория си е Глория... :1000 (19): :1000 (19): :1000 (19):

Написах го, за да се вдигне нагоре темата... :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми харесва само партията на Глория. Клипа е хубав, но наистина малко ме дразни жестикулацията. Хубав подарък, ама ми идват малко в повече дуетите им. Те какво, вокална формация ли ще правят. На Глория вече не й пука, иначе песничката не е зле в нито един случай и поне не е мазнотия. Има послание ако не друго, което е много много яко. Жалко, че не е със силата на "Утре ще е по- добре".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ахахах, не ми пука - с награда, без награда Глория си е Глория... :1000 (19): :1000 (19): :1000 (19):

Написах го, за да се вдигне нагоре темата... :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

:roll1: ем получи ти се, значи :D

 

 

Обръщам се към ония там с парчетата торта. Знам, че четете в темата - кажете на Глория да седне на един диван и да заснеме "Утре ще е по-добре"!

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много красива песен. В някои моменти бъркам Симона с Глория, много си приличат.

 

И аз ги бъркам в тоя клип.Страшно ми въздейства песента.Евала! :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотен проект, хубава мелодия и текст, носещ смисъл не само към всички млади, но и лично към Симона в началото на нейната музикална кариера. Защото е видно,че всичко си го носи, остава само да избере подходящ музикален стил и да почне с проектите.

Глория направи много добре като не даде възможност на Симона да почне с песни и клипчета от 13,14 годишна възраст, а изчака момичето да порасне и като глас, и като личност. Личи си,че и Симона дълго е чакала този момент. Дано успее да се реализира, дано не си повярва много че само това коя й е майка ще отваря врати.

Иначе и двете изглеждат страхотно в клипа. Симона има уникално красиви черти, най-добрите линии от Глория и тия сини очи .. <3

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е много яка,невероятна и много силна.Клипът имаше кадри,които много ме впечатлиха,но други не.Гласовете се препокриват,а не ми харесва,защото се обърквам мислех,че Глория пее през цялото време :1000 (29): Като цяло много ми харесва!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честно казано от години се чудя как точно ще се развие кариерата на Симона и очаквам момента с нетърпение. Много ми се иска да наследи майка си на "трона".

 

Песента е страхотна мелодия, текст, послание, изпълнение, всичко е перфектно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая песен все по- малко започва да ми харесва. Не знам защо така не ме хвана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм впечатлен. Много ми е досадна песента и скучна. А по-ужасното е, че докато не се появи Глория в клипа мислех, че Симона е Глория..После пак се обърках..Ужас. :mf_surrender:
image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много приятна, нежна песен с много силен текст! Не мисля, че ще я слушам много обаче...

Абсолютно.

 

И Глория да спре с това съавторство по текстовете...и да "подава фразички", че точно баналните неща в текста май са нейни...

 

Хубав е поводът, по който излиза песента, но повече щеше да ми хареса тази мелодия да си е само с нейно изпълнение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам защо дори феновете на Глория не могат да се зарибят по песничката, на мен все повече започва да ми харесва и я слушам често, страхотна е наистина. Много запеваема и движенията на Симона много ме радват как танцува в клипа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно.

 

И Глория да спре с това съавторство по текстовете...и да "подава фразички", че точно баналните неща в текста май са нейни...

 

Хубав е поводът, по който излиза песента, но повече щеше да ми хареса тази мелодия да си е само с нейно изпълнение.

Пламене, Пламене... няма оправия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам защо дори феновете на Глория не могат да се зарибят по песничката, на мен все повече започва да ми харесва и я слушам често, страхотна е наистина. Много запеваема и движенията на Симона много ме радват как танцува в клипа.

+1.

И аз забелязвам това при последните песни на Глория,изкл. "Обратно броене",в началото не ме хващат,а после не мога да ги спра с месеци.Просто нейната музика не е комерсиална и няма да се оцени от масата,която слуша:"блъскай,хвърляй и чупи" или песни тип "готиния пич в дискотеката".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам защо дори феновете на Глория не могат да се зарибят по песничката, на мен все повече започва да ми харесва и я слушам често, страхотна е наистина. Много запеваема и движенията на Симона много ме радват как танцува в клипа.

Мятанията на Симона не подлежат на коментар, но шегата настрана... близките й кадри от 0:38 до 01:07 са страхотни. Пленява с поглед.

 

Пламене, Пламене... няма оправия.

Прав е.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мина половин месец, откакто излезе песента и започнах да я слушам :1000 (29):

Много е хубава, има послание, текстът е надъхващ, но не мисля, че бомбата, която пусна миналата година с "Пясъчни кули" и "Утре ще е по-добре" (<3) има минаване. Дано скоро ме опровергае :)

 

Знам, че ти е болно,

но да те препъват свиквай.

По дърво безплодно

камъни не хвърля никой!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...