Jump to content



Online: Валя - Нейните неща


Препоръчани коментари

  • Отговори 59
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Не вярвам да стане хит.Като че ли и в тази песен куплетите са по-силни от припевите.Вокалите на Валя са приятни.Харесва ми.

Клипът е приятен и ми харесва.Сигурно шезлонга на Цура в За господина е по-скъп от него,но е добре направен.Валя е хубава в него.Само края ми е малко неясен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая жена стана на 40 години и все още е страшна пи*ка! Няма разлика от клипа на "Ще горя" и сега 1000%20(33).gif Винаги съм я харесвал, предната и песен беше много добра... тази също ми харесва, дано и се получи ОТНОВО, най-после! :phpgrin2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая жена стана на 40 години и все още е страшна пи*ка! Няма разлика от клипа на "Ще горя" и сега 1000%20(33).gif Винаги съм я харесвал, предната и песен беше много добра... тази също ми харесва, дано и се получи ОТНОВО, най-после! :phpgrin2:

 

1000%20(19).gif


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужасия. Бахти няма ли накрая да се махне тоя Оцко,просто да се махне! Писна ми,честно. Намразих я тая чалга заради това говедо краставо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоя македонец няма ли да направи поне една песен с нормален отсвир с изчистена музикална линия, в който не се преплитат 1 милион канала, вокала и семпъла... Истинско изтезание за ушите!!! :mf_surrender:

Иначе Валя я харесвам страшно много, но тя изпусна влака преди доста години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-яката песен на Оцко за тази година след "Правена съм за ръцете ти". Има страшен заряд и куплетите, но най-вече припева!!!

Валя този път май извади хит, вярвам, че ще и се получи точно с това парче!!!

Клипът е готин, харесва ми, Валя е страшно красива, лъчезарна и яка. Страшна усмивка има тая жена, като холивудска звезда!!! :Vishenka_05:

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

В припева има нещо от старите песни и ако песента не беше на Оцко и беше по-семпла откъм музика и аранжимент,щеше да ми хареса доста...така ми звучи като ремиксирана версия на ретро песен :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Приятна е песента, не е лоша, даже е най-добрата и в последните години, но е някак обикновенна. Валя е красива в клипа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужасия. Бахти няма ли накрая да се махне тоя Оцко,просто да се махне! Писна ми,честно. Намразих я тая чалга заради това говедо краставо.

 

Евала на Оцко - една и съща песен я продава на десета певица... :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кефи ме че е като няква смотана латино сапунка, едва ли някой е очаквал нещо модерно от Валя като клип :1000 (29): Песента е безлична,тоя път се е олял с тва шепнене в куплетите

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Казах ви,че мелодията си е Оцкова,но не е копие.

Мен ми харесва песента,проблема на мен ми е само припева,текста там ми е слаб и незапомнящ се.

Но дано стане хит,Валя си я харесвам :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е омръзна ми от Оцко, последните няколко негови напоследък не ги и изслушвам целите. Според менр моментът на пренасищтане от китката му дойде. През 2013-та се оля от продукция :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Приятна е песента, не е лоша, даже е най-добрата и в последните години, но е някак обикновенна. Валя е красива в клипа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...