Jump to content



Online: Валя - Нейните неща


Препоръчани коментари

Супер е песента, като се заслушаш в мелодията доста прилича на стила на Валя в по- старите песни, гласът й също си пасва със стила на Оцко. Относно аранжимента съм съгласен, аз лично много харесвам песните му, но е можело самата мелодия да изпъква повече от какафонията, все пак Валя е известна с изчистени музикантски песни и хубав глас!

Клипът ми харесва, финалът нарочно е направен така според мен да не се разбира нищо, то и самата героиня / Валя/ сигурно не е решила в този момент от историята в клипа. :whistling: Би било по- добре и без тая пауза, мразя да се накъсват така песните, понеже ги слушам онлайн с клиповете. :1000 (29): Да продължава в същия дух Валя! :cheers: :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 59
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Офф, Оцко напоследък много ме дразни как прави припева на песента след втория куплет.Някво заспало такова...Вместо тогава да е кулминацията... :gun_bandana:

Иначе е хубава песента, но като че ли очаквах нещо по-добро.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много добра мелодия и изпяване, в това не съм се съмнявал. Но Оцко ужасно смесва песните напоследък - не е нормално гласът и отсвирите да не се чуват ясно, за сметка на бийт и вокали. Само това ми е забележката, клипът не е кой знае какво... Но важното е, че след страхотна песен като "Чуждо тяло" пак извади нещо добро, дано все така да работи занапред.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоя македонец няма ли да направи поне една песен с нормален отсвир с изчистена музикална линия, в който не се преплитат 1 милион канала, вокала и семпъла... Истинско изтезание за ушите!!! :mf_surrender:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мноооого яка! Сигурно от 10 години не ме е кефела толкова песен на Валя! :1000 (19):

Видеото не е лошо, ама да бяха избрали някой по-мъжествен. Иначе Валя е много красива. :)

849bfacb1ce05353.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да кажа вече по-адекватно мнение...

Ами... адския парцал! :phpgrin2: :phpgrin2: :phpgrin2: Дано стане хит, дано!Иначе клипът ми прилича на един епизод на "Призракът на Елена", в които Елена хваща Близначката и Едуардо заедно в конюшните. :happyppl: 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе този от клипа откъде ми е познат?

Иначе песента е супер яка, на мен като цяло ми харесват Оцковите парчета, но наистина тва шепнене дразни супер много.. Клипа пък на мен ми харесва, въпреки че напоследък все изневери и побоища гледаме не зная какво се случва, и тук айде малко по-различна е обстановката кончета,природа абе и клипа е добър!

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Aре, кво сте се разревали всички, че ви е писнал Оцко точно на тая песен, а като пробутва клонингите си на вашите любимки: "Ауу, супер якият хит" gun_bandana.gif

 

От първо слушане много ми хареса, естествено има и дразнещ елемент-както вече спомена някой по-тихите вокали за сметка на музиката дразнят отново и в това Оцково парче. Но определно звучи много хитово и предвид огромните ми симпатии към Валя, много ме зариби парчето.

Клипът - банален сюжет, но поне тук картинката е много по-добра от клиповете й от последните години, които бяха ужасни.

Визията й е страхотна обаче, не знам до колко е красива - всеки разбира красотата по различен начин, но определено Валя има страхотен чар и тук ясно личи! Vishenka_05.gif

Дано има успех и хъс да продължава напред и сега когато е набрала няква малка скорост, съвсем да изплува от нафталиненото море, в което плува вече толкова време!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Валя изглежда все по-добре. Сигурно ще ме зариби парчето, не изпъква с кой знае какво, но в момента почти всичко звучи така. Поне гласът на Валя не дразни. Чуждо тяло със сигурност е по-хубава песен и явно създава очаквания за нещо по-добро.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубав проект, Валя от десетилетие не беше вадила песен, която да ми допада...От "Никога не зная" може би ...

Тази песен я виждам като Правена съм за ръцете ти на Немска - ще върне малко Валя по заведенията.

Но и на мене взе да ми писва от Оцко. Цяло лято избягвах чалга клубовете, но след снощи имах ужасно главоболие и то не от пиене, а от на Оцко мешавиците които набичени на макс са предизвикателство за нервната система и на носорог.

Песента поне е от по-хубавите му, по-силна от Юнона,Татяна и пр.,но не и тотален хит като Дай ми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много прилича на "Свързано е с теб", вече и на мен започна да ми писва от тези еднакви мелодии. Не е зле иначе, видеото няма да го коментирам... Сякаш гледам Франко и Сарита (май така бяха) от сериала за братята и сестрите. :D :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много прилича на "Свързано е с теб", вече и на мен започна да ми писва от тези еднакви мелодии. Не е зле иначе, видеото няма да го коментирам... Сякаш гледам Франко и Сарита (май така бяха) от сериала за братята и сестрите. :D :D

И аз веднага за тях се сетих, само че техните сцени бяха най- хард от целия сериал. :whistling: :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво толкова имате всички против Оцко . Човека прави много модерен саунд и миксира супер яко песните , това е модерна музика която в момента се слуша ... не виждам какво толкова се превземате че не прави песни ... Напротив , неговите песни в момента се харесват най-много по дискотекитеи , имам приятели които не харесват чалга ... но песните на Оцко *(без да знаят на кого са ) им допадат - пример са хитовете на Соня Немска и Малина примерно ...

 

Много яка песен , Валя е страшна и гласа и супер пасва на аранжимента ...

Клипа обаче е ужасен , не знам колко клипа във ферма засне тая жена ... явно има фетиш към фермите

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужасен клип. На половината кадри направо е заснета с половин глава. Този дъх, който се чува на паузата, съвсем ясно личи, че е на мъж. Да не казвам, че на финала Валя отваря вратата без шапка, а вътре вече е с такава. Режисьорът на това нещо е пълен малоумник.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво толкова имате всички против Оцко . Човека прави много модерен саунд и миксира супер яко песните , това е модерна музика която в момента се слуша ... не виждам какво толкова се превземате че не прави песни ... Напротив , неговите песни в момента се харесват най-много по дискотекитеи , имам приятели които не харесват чалга ... но песните на Оцко *(без да знаят на кого са ) им допадат - пример са хитовете на Соня Немска и Малина примерно ...

 

Много яка песен , Валя е страшна и гласа и супер пасва на аранжимента ...

Клипа обаче е ужасен , не знам колко клипа във ферма засне тая жена ... явно има фетиш към фермите

 

Напълно съм съгласен!В интерес на истината Оцковите песни си приличат една с друга, но пък са коренно различни от тези на останалите автори именно заради смесването, бийта и многото вокали!Аз за това го харесвам!

А и нека ви попитам като толкова плюете:

Кое ви харесва повече - якия бийт и вокали на Оцко или селските подвиквания на Кости?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Във vbox са повече гледанията, 17 000 от един клип - http://vbox7.com/play:12f9573fc0 Ама и тя постоянно го публикува.

 

Песента е готина, зарибява. Видеото не ми допада особено - поведението на Валя по клипове е едно такова превзето, кифленско. Да видим дали ще се повтори ефекта със Соня Немска.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...