Jump to content



Online: Валя - Нейните неща


Препоръчани коментари

Кое ви харесва повече - якия бийт и вокали на Оцко или селските подвиквания на Кости?

Честно казано песните на Кости винаги са с богати и звучни аранжименти. Използва традиционни инструменти и песните са по-приятни за слушане в дискотека. Защото озвучени на макс песните на Оцко са просто бийт и нищо друго - тия хелиум гласчета, които заместват хармонията ги няма никакви.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 59
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Във vbox са повече гледанията, 17 000 от един клип - http://vbox7.com/play:12f9573fc0 Ама и тя постоянно го публикува.

 

Песента е готина, зарибява. Видеото не ми допада особено - поведението на Валя по клипове е едно такова превзето, кифленско. Да видим дали ще се повтори ефекта със Соня Немска.

 

И аз забелязах,че само от vbox поставя линк за клипа.Странно 1000%20(29).gif

 

Иначе не вярвам песента да стане хит,въпреки,че на мен ми харесва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз забелязах,че само от vbox поставя линк за клипа.Странно 1000%20(29).gif

Явно още не знае, че Планета имат официален канал в YouTube, от който печелят пари. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вероятно поства само линка от vbox защото по едно време песента е била на първо място в топ 40 поп-фолк. Иначе постнала е 5 пъти и линка от youtube, но набляга на vbox.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Приятна е доста за Оцкова, сякаш не е толкова какафонична и тежка. Харесва ми и изпълнението ан Валя, напомня на старите и песни. Като цяло втори успешен продукт от нея след "Чуждо тяло".

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 years later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...