Jump to content

Всичко за сръбската музика


Препоръчани коментари

ЈК отново скандализира :roll1:

 

" Когато Цеца казва СТОП НА НАСИЛИЕТО, всички в правосъдието започват да хълцат а скелетите под земята започват да се преобръщат.

Ех Сърбийо, да ти еба "майката на нацията" :3fdb8960598fa63e:

 

https://twitter.com/karleusastar/status/821026005842329600

Link to comment
Сподели в други сайтове

ЈК отново скандализира :roll1:

 

" Когато Цеца казва СТОП НА НАСИЛИЕТО, всички в правосъдието започват да хълцат а скелетите под земята започват да се преобръщат.

Ех Сърбийо, да ти еба "майката на нацията" :3fdb8960598fa63e:

 

https://twitter.com/karleusastar/status/821026005842329600

:roll1: Тия двете до кога?

Иначе за едно е права Йеца в онова си изложение от 2010 във фб, което пинкпринцес беше постнала - че тя си ги казва директно нещата, а Цеца ги прави задкулисно, като за пред медиите се изкарва как никога не е влизала в конфликти и колко е над нещата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая кака е скандална. :3fdb8960598fa63e:

 

Какво си мисли, че ще постигне? Като вдига скандали няма да се научи да пее.

 

Съдиите много ме дразнят вече, съгласен съм с Мая че са глухи. Особено оня караконджул учителката, дето не може да стои на сцената, камоли да пее. А как изглежда само... :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво си мисли, че ще постигне? Като вдига скандали няма да се научи да пее.

 

Съдиите много ме дразнят вече, съгласен съм с Мая че са глухи. Особено оня караконджул учителката, дето не може да стои на сцената, камоли да пее. А как изглежда само... :mf_surrender:

Аз мисля, че са я накарали да се прави на интересна за рейтинг - или тя сама. А може и просто да си е такава. Някой път естествено се получава хах. Щото в конкурентното предаване са доста по-забавни и скандални и в повечето случаи не е търсен ефект.

Професорката наистина пя много зле. На мен ми е доста интересно да слушам и да видя след това дали ще се припокрие мнението ми с това на журито. Не мога да разбера не чуват ли, или не разбират. Тая пееше със супер отворен вокал и твърде драматично, за да го докара интонационно вярно. А порязаха доста по-добри други кандидати само щото нямали трилери. Шабан само за това му дай да говори. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Просто вече кандидатите са изчерпани. Колко години вече има такива шоуа и вече рядко се появяват нови кандидати, а все някои които не са успяли предните години. Като цяло и в Гранд тази година няма много талантливи кандидати, но повече са в сравнение с Пинк. Така че искали или не, нужно е да пуснат макар и да не заслужават. :dontknow:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Цеца е снимала Невиност с Токсик на -15. За Анджео другог реда чакали снегът да се разтопи.

 

Според мен и Анджеото пасва с снега, но сигурно са се водили по това че бялият сняг символизира невиност. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен и Анджеото пасва с снега, но сигурно са се водили по това че бялият сняг символизира невиност. :3fdb8960598fa63e:

В Ами Джи Шоу каза, че чакали да се разтопи, защото сюжетът изисквал хубаво време.

Дуетът със Саша Матич отсега звучи като мегахит. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

В Ами Джи Шоу каза, че чакали да се разтопи, защото сюжетът изисквал хубаво време.

Дуетът със Саша Матич отсега звучи като мегахит. :3fdb8960598fa63e:

 

Предполагам че ще е балада. Но дано е хубава песен, не като последният им дует с Аца Лукас, песента беше под тяхните критерии. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предполагам че ще е балада. Но дано е хубава песен, не като последният им дует с Аца Лукас, песента беше под тяхните критерии. :3fdb8960598fa63e:

Специално тях двамата не си ги представям да имат обща песен и тя да не е балада. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато не всичко е хубав и скъп видеоклип, много вложени средства във всичко, а просто прекрасен ГЛАС, добра визия и композитор като Тончи Хулйич (Tonči Huljić)... Това е достатъчно да пълниш арени и концертни шатри по селата и малките населени места, НЕ дискотеки, и да продаваш албуми на днешно време!

Понякога наистина се замислям колко много са ни разглезили нашите звезди, превръщайки ни в капризни същества, които вече не знаят да оценят добрата музика... Е, тук и те са си виновни, предлагайки ни еднотипни туршии, но откъм видео продукция си оставаме НАЙ на балканите!

 

 

 

 

 

Ако на някой случайно му трябва превод, да пише...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напоследак много са ми скучни песните на Розга. :(

 

Тази е последната която ми хареса. :3fdb8960598fa63e:

 

 

Въпрос на вкус, аз съм луднал по "Moderna žena" - уникален Хулйич, мелодията е чиста десетка. Текстът също е добър, но да, Розга е имала и по-добри проекти в кариерата си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Специално тях двамата не си ги представям да имат обща песен и тя да не е балада. :1000 (29):

 

О да. Саша е сърбския Дино Мерлин (Босна) и сърбския Оливер Драгоевич (Croatia) :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Въпрос на вкус, аз съм луднал по "Moderna žena" - уникален Хулйич, мелодията е чиста десетка. Текстът също е добър, но да, Розга е имала и по-добри проекти в кариерата си.

 

Трябваше да имат дует с Милица Тодорович, но нищо не стана. След като записали песента Розга искала да сменя аранжимента а Милица казала че няма време. Мен Dobitna kombinacija ми е фаворит, след това Okus mentola и Nirvana от соло кариерата и'. Иначе песните с Магазин са много по-добри от соловите и'. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...