Jump to content



Всичко за сръбската музика


Препоръчани коментари

Да не е хакнат тиутура на Карлуеша? Има снимка на кур

Публикувала е х*я на Огньен, този който публикува нейни голи снмики, казва че "една колежка" ги и е пратила.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

ОМГ чак и Сека публично подкрепи Карлеуша! Очаквам да станат дружки, като с Дара.

Всички VS Цеца? :scratch:

 

Сега не е неподготвена като през 2013, очаквам всичко да обърне в своя полза. Хубаво ще е да излезе и да каже цялата истина и да, да пуска песен, да не испуска този период където вагината и' е главна тема на целия Балкан. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искрено се забавлявам с поредния тотален meltdown на тая гадна свиня. Просто тоя път удари дъното. Едно е да ти пуснат пичката в нета, съвсем друго е, докато ИЗНЕВЕРЯВАШ на съпруга си. И когато всичко излезе наяве и е толкова очевидно, да почнеш с плитките лъжи и оправдания, при все, че има и доказателства, и всичко. Всички други са виновни, той я бил употребил, не била тя, "една колежка" й пратила снимка, сега пък помощ от Вучич ще търси, нищо, че е заплашила всички медии да мълчат два дни, пък после Цеца била "злочинка" и "криминалац". Излезе й истинското лице, но че не беше ясно, че е една истерясала комплексарка. Надявам се това да й приключи жалката кариера веднъж и завинаги, тя така или иначе от 7 години кариера почти няма, освен да плюе по Цеца и другите силни на деня. Talent always wins, както се казва - Карлеуша е в канала, остава само Драгана и Цеца отново излиза на върха. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да се посмеем малко. Тази Кия как има очи да пее точно тази песен наедно с Милица, егати фейла.

 

Айде, и Милица допря до скандала....

 

Голямо разочарование се оказа Карли. Много ще ми бъде интересно Ванко, бивш форумец, какво мисли по въпроса. Жалко, че не влиза.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искрено се забавлявам с поредния тотален meltdown на тая гадна свиня. Просто тоя път удари дъното. Едно е да ти пуснат пичката в нета, съвсем друго е, докато ИЗНЕВЕРЯВАШ на съпруга си. И когато всичко излезе наяве и е толкова очевидно, да почнеш с плитките лъжи и оправдания, при все, че има и доказателства, и всичко. Всички други са виновни, той я бил употребил, не била тя, "една колежка" й пратила снимка, сега пък помощ от Вучич ще търси, нищо, че е заплашила всички медии да мълчат два дни, пък после Цеца била "злочинка" и "криминалац". Излезе й истинското лице, но че не беше ясно, че е една истерясала комплексарка. Надявам се това да й приключи жалката кариера веднъж и завинаги, тя така или иначе от 7 години кариера почти няма, освен да плюе по Цеца и другите силни на деня. Talent always wins, както се казва - Карлеуша е в канала, остава само Драгана и Цеца отново излиза на върха. :3fdb8960598fa63e:

Нашите кралици Цеца и Брена не се излагат така - жени с класа и талант. Не като Керлуша - общата и Драгана - купувачката на гледания. Явно не може да приеме, че вече хитове няма!

 

Поздрав с нещо любимо!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не разбирам подкрепата, която получава JK. 2 години връзка зад гърбовете на мъжа й и жената на оня сега са заметени под килима. Целият фокус е изместен върху колко недостойно е Враньеш да разпространи снимките и горката Йелена, майката на 2 деца, не заслужава *****та й да е по кориците. Това ли възмути най-много ВИП-овете и някои медии от цялата история? Като беше драмата с Кия, Луна и Слоба, последните двама бяха разпънати, че са прелюбодейци, бракът бил институция и бла-бла. Супер смешно е. :mf_surrender: Сека, Видич, Руменич и т.н. - фалшиви и смешни на макс.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не разбирам подкрепата, която получава JK. 2 години връзка зад гърбовете на мъжа й и жената на оня сега са заметени под килима. Целият фокус е изместен върху колко недостойно е Враньеш да разпространи снимките и горката Йелена, майката на 2 деца, не заслужава *****та й да е по кориците. Това ли възмути най-много ВИП-овете и някои медии от цялата история? Като беше драмата с Кия, Луна и Слоба, последните двама бяха разпънати, че са прелюбодейци, бракът бил институция и бла-бла. Супер смешно е. :mf_surrender: Сека, Видич, Руменич и т.н. - фалшиви и смешни на макс.

 

Подкрепата не че няма значение, но всеки питан би я пружил, което е хумано. Предполагам че и Цеца когато би я питали. :1000 (29):

пп. Винаги ми беше странно защо семейна жена като ЈК застана в подкрепа на Луна а.к.а растурачица бракова. :3fdb8960598fa63e:

Кия мачка навсякъде - победа, награди, книга, хитове...

Слоба сега работи на макс.

Скандалите пумпат кариери.

Менаджъри казват че след този скандал ЈК може да взима и до 50.000 евра за участие.

 

От толкова много ЈК, забравихме да отбележим че Лунчи си има ново гадже в Задруга, Марко Милкович. Аз съм Kija army, но признавам че са ми сладки като двойка. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не разбирам подкрепата, която получава JK. 2 години връзка зад гърбовете на мъжа й и жената на оня сега са заметени под килима. Целият фокус е изместен върху колко недостойно е Враньеш да разпространи снимките и горката Йелена, майката на 2 деца, не заслужава *****та й да е по кориците. Това ли възмути най-много ВИП-овете и някои медии от цялата история? Като беше драмата с Кия, Луна и Слоба, последните двама бяха разпънати, че са прелюбодейци, бракът бил институция и бла-бла. Супер смешно е. :mf_surrender: Сека, Видич, Руменич и т.н. - фалшиви и смешни на макс.

На мен ми се стува, че Сека иска да е добра и да държи на новия си имидж на голяма християнка, но и че малко шейдва Йелена.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво мислите за този хит, в трендинга е вече 2 седмици около 20-то място

Тийнейджърите масово я знаят тая песен

#БизарФолк #Рейв

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина жалко е че вече нищо освен Джала, Буба, Мая, Стоян и Цоби не минава. Милица виждаме как минава, Севе флопна с толкова хубава балада, a пуска албум на 01.02 с никакъв хайп. Около скандала с ЈК, ако се появи ЈК на наградите и промотира песента на 29.01 ще е мега бум, и не знам Севе какво ще прави с албума.

пп. Мисля си че и с флопа на Милица Павлович, бременоста на Александра, Гранд остават в заден план и затова Попович е свикал тази дискусия в специал с старата гарда. Нада Топчагич сърбската Луна. Десет години не ходела на гинеколог, щото починал а тя не искала да ходи при друг. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво мислите за този хит, в трендинга е вече 2 седмици около 20-то място��

Тийнейджърите масово я знаят тая песен

#БизарФолк #Рейв

На мен този не ми е забавен, видях че е участвал в Биг брадър, често ми попада в Инстаграм с разни мемета. Лично аз на тази повече се забавлявам

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Подкрепата не че няма значение, но всеки питан би я пружил, което е хумано. Предполагам че и Цеца когато би я питали. :1000 (29):

пп. Винаги ми беше странно защо семейна жена като ЈК застана в подкрепа на Луна а.к.а растурачица бракова. :3fdb8960598fa63e:

О, дано Цеца не се излага да я съжалява. Никой няма да й повярва. :3fdb8960598fa63e:

 

Сега разбрахме защо. :1000 (29):

 

Какво мислите за този хит, в трендинга е вече 2 седмици около 20-то място��

Тийнейджърите масово я знаят тая песен

#БизарФолк #Рейв

Частта от 2:27 до 2:41 ни е любима. :3fdb8960598fa63e:

Напомни ми на този хит, взаимстван от Фикрет.

 

Наистина жалко е че вече нищо освен Джала, Буба, Мая, Стоян и Цоби не минава. Милица виждаме как минава, Севе флопна с толкова хубава балада, a пуска албум на 01.02 с никакъв хайп. Около скандала с ЈК, ако се появи ЈК на наградите и промотира песента на 29.01 ще е мега бум, и не знам Севе какво ще прави с албума.

пп. Мисля си че и с флопа на Милица Павлович, бременоста на Александра, Гранд остават в заден план и затова Попович е свикал тази дискусия в специал с старата гарда. Нада Топчагич сърбската Луна. Десет години не ходела на гинеколог, щото починал а тя не искала да ходи при друг. :3fdb8960598fa63e:

Да, тотално са обсебили музиката тази година. Почти никой друг не вади хитове. А пък от старите изпълнители май само Таня и Сека имат песен с +30 млн. :helpsmilie:

Топ 10 за деня - едни и същи имена:

https://popnable.com/yugoslavia/charts/top-...ongs/2019-01-16

 

Северина сама си е виновна. На мен лично ми стана досадна с това отлагане на албума. Да си го беше пуснала декември. JK поне скандализира, като отлага новите песни. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Драгана Миркович за 9 дни си купи 150 хил. последователи в Инстаграм, а в миналите 30 минути скочиха за 15 хиляди. Вижте този thread https://twitter.com/Septimus__Heap/status/1...3179663360?s=19

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сина на Аркан подкрепя Карлеуша и казва че е спрял дa води битката срещу мащеха си Цеца щото и тя била майка.

Относно Севе, тя блокваше всеки които пише думата "албум" в инстаграма и' през декември. Отложила за да добави две нови песни - от Джала и от Тончи.

Предполагам че ще играе отново на карта Джала Брат, но дано не е хорор като Магия, за която Севе беше сигурна че ще е мега хит и силен лиид сингъл за албума.

Тима на Карлеуша потвърди участието на наградите и промотиране на нова песен LaJK.

 

ЧРД Гага :happybday:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сина на Аркан подкрепя Карлеуша и казва че е спрял дa води битката срещу мащеха си Цеца щото и тя била майка.

Спря, след като Цеца му купи огромна къща в Дединье (белградския еквивалент на Бояна и Драгалевци). Оттогава рязко му запука за Велко и Анастасия. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Спря, след като Цеца му купи огромна къща в Дединье (белградския еквивалент на Бояна и Драгалевци). Оттогава рязко му запука за Велко и Анастасия. :1000 (29):

 

С това Цеца закри поредната си проневера. :3fdb8960598fa63e:

Как ти се струва теорията че JK скандалa е подготвен от власта, за да я замълчат по повод силното агитиране срещу вакцинирането?

Вучићева медијска машинерија у правцу сатанизовања Јелене Карлеуше. :1000 (29):

Dw-W6cDXcAMclj4.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   1 Потребител

×
×
  • Create New...