Jump to content

Всичко за сръбската музика


Препоръчани коментари

Драгана не е популярна в последните години, може с цел да го е направила това, за да се появи в новините поне веднъж. А Видич всички са го отрязали защото е плюл всеки зад гърба му, примерно за Сека говореше на Андреана Чекич че е свиня, а на Сека говорил че Андреана е лошо копие на Цеца...

Не знам при вас как се измерва кой колко е популярен... но е факт, че Драгана все още е звезда. Хит в последно време може и да няма, но е добре приета навсякъде, напълни си Арената преди няколко години, прави си участия и концерти редовно. Винаги има някакви рекорди по посещаемост. В нея и Цеца има още хляб, не са на чак толкова много години. При Цеца е по-масово влиянието от години. При Драгана беше такова 90-те. Мен това не ме бърка. Аз много гледам кой какъв човек е освен пеене, песни и такива неща. Факт е, че Драгана е масово харесвана от колегите си, само от две от тях не, сигурно и те не знаят защо. Дразни ги с нещо. А дори не е ясно защо - в смисъл тя не ги застрашава по никакъв начин като конкуренция, жената си е взела своето и може да се каже, че е една от малкото със стабилен брак и все още някакви успехи в музиката, и то от разстояние. Не го може всеки това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахахаах умирам!!!

Цеца: Пожелавам на Драгана да намери мир и да направи хит през 2019. Познах причината. :1000 (29):

https://www.instagram.com/p/BrlhyidAxaF/?ut...d=1fmz2jqkppd1r

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цеца обаче не й остава длъжна хахаха.

Наисина си личи, че тонът на Драгана не беше окей, познах и че Цеца е обидена. Все пак Драгана е казвала и намеквала това-онова, а твърдеше, че не е такъв човек

Еми, какво отношение очаква сега.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цеца обаче не й остава длъжна хахаха.

Наисина си личи, че тонът на Драгана не беше окей, познах и че Цеца е обидена. Все пак Драгана е казвала и намеквала това-онова, а твърдеше, че не е такъв човек

Еми, какво отношение очаква сега.

Цеца е лош човек - в и за семейството си може да е най-добрата майка и жена, но извън това... доказателства ли няма?

Пачо, ти лично как си обясняваш, че добър човек като Драгана "вдига ръцете" от Цеца? Нека си е най-успешна, нека си работи. Да, Аркан го няма отдавна, но пак казвам - където е текло, пак ще тече.

Драгана си е постигнала всичко това сама - в смисъл без скандали, без навлизане в криминални среди. Как всичките ти колеги те одобряват, само един - не те?

И ти да си мълчал толкова години заради такива неща и да си получил проблем с щитовидната жлеза, да си бил стресиран като млад, когато си бил най-успешен... и на теб ще ти се развърже езикът. Аз не мисля, че Драгана е лицемерка, защото много пъти е казвала колко са различни с Цеца и че приятелки нито са, нито ще станат, но тя не коя да е в Сърбия, за да не си позволи да каже нещо по адрес на Цеца. Даже и много повече трябваше да каже.

То си личи тона на Цеца какъв е, а и толкова години чрез медии и поставени лица да спъваш някого... и да се правиш на света вода, еми грозно е.

 

Все пак Драгана си я приемат навсякъде добре по югорепубликите. Без да се напъва кой знае колко и да виси непременно там. И се раздава за хората. Нито ѝ трябват охрани, нито нищо.

Каква Рени... що за сравнение...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не защитавам нито една от двете. Само знам, че Драгана си пада леко комплексарка в доста отношения. Нейният мъж също не ми прилича на човек, изкарал парите си и построил бизнеса си с пот на челото, да не се лъжем.

Кой не се е търкал в мафиотите? Ми, то само в нашата малка страна 90% от певците на 90-те са били покрай тях. Там Зорица, Ханка, Весна и куп други са били зависими от политици и underground групировки.

Не оспорвам, че Цеца е имала сериозен гръб и всичко ѝ е давано на тепсия. Но Аркан го няма от 20 години почти, не се спряла Цеца да бачка и да вади добри и силни албуми.

Ако се дистанцираме от 90-те, Цеца в интервютата си не е говорила със скрит подтекст, а Драгана явно го прави, въпреки че твърди, че не е като Карлеуша.

Мисля, че ако има нещо могат да го решат в съда, ето Карлеуша е взела мерки и не ѝ дреме.

 

И двете са супер успешни, не им отива към днешна дата такъв скандал. А остава да и да е нагласено.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Драгана завършила в болница, но всичко било добро.

В момента на PRVA засичам интервиу на Драгана как и' пожелава успешно Ушче на Цеца и казва когато тя би позволила на Карлеуша да говори тогава Карлеуша ще разбила (сигурно Цеца).

пп. не знам кога е заснето интервиуто, но от тези дни е. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предпочитам Драгана да си каже, каквото ѝ е на сърце, да си каже за 90-те, за репресиите, за композиторите. Ако има какво да казва.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не защитавам нито една от двете. Само знам, че Драгана си пада леко комплексарка в доста отношения. Нейният мъж също не ми прилича на човек, изкарал парите си и построил бизнеса си с пот на челото, да не се лъжем.

Кой не се е търкал в мафиотите? Ми, то само в нашата малка страна 90% от певците на 90-те са били покрай тях. Там Зорица, Ханка, Весна и куп други са били зависими от политици и underground групировки.

Не оспорвам, че Цеца е имала сериозен гръб и всичко ѝ е давано на тепсия. Но Аркан го няма от 20 години почти, не се спряла Цеца да бачка и да вади добри и силни албуми.

Ако се дистанцираме от 90-те, Цеца в интервютата си не е говорила със скрит подтекст, а Драгана явно го прави, въпреки че твърди, че не е като Карлеуша.

Мисля, че ако има нещо могат да го решат в съда, ето Карлеуша е взела мерки и не ѝ дреме.

 

И двете са супер успешни, не им отива към днешна дата такъв скандал. А остава да и да е нагласено.

То всички певици от малки населени места имат малко или много някакви комплекси. На Драгана са безобидни някакви, с които по-скоро да навреди на себе си и да не бъде правилно разбрана. Виж, Цеца е друго нещо.

Не знам мъжа на Драгана - как трябва да изглежда един отруден богат мъж? Не е криминално проявен.

Да, тези, които изброи, са били около политици - а Драгана кога?

- Devedesete su bile godine potpunog ludila u kojoj ni obični građani ni javne ličnosti nisu bile zaštićene. To mi je grozan period kog ne želim da se sećam jer nije jednostavno biti mlada i popularna u zemlji u kojoj nema zakona. Bila sam poželjna u svakom smislu i mnogim političarima a i strankama koje su želele da me pridobiju za sebe. Ne znam kako sam uspela da iz svega toga izađem neukaljana i neobeležena. Možda sam imala više sreće nego pameti. Sklanjala sam se, žrtvovala svoje devojaštvo i mladost samo da me nigde nema. Niko nije mogao da kaže Dragana pripada ovom ili onom. Nije se znalo ko se čime bavi, ko šta radi, od koga bi se trebalo sklanjati i čuvati.

Да, Цеца работи. Те всички го правят. Да вземем да им свалим шапка за това? Драгана се раздава много повече на едно обикновено участие. Ти също си бил и си видял. Тази жена няма аналог. На тия години, след претърпяна катастрофа и проблеми с гръбнака да направи такъв концерт в Арена в Белград, в Арена в София... така да танцува, да пее толкова часове, толкова да обича хората... без грам преструвка. Съжалявам. Никога, ама никога Цеца няма да има това одобрение чисто като човек, което има Драгана. Да не говорим колко по-добра певица е, а чисто като глас е въпрос на вкус на кого колко му харесва. Хитове също не ѝ липсват. Ако тя няма, не знам кой има... така че беше грозно това от Цеца. Много грозно... Твърде далеч отиде. Точно Драгана да ѝ завижда. Дето си има мъж, далеч по-интелигентни и скромни деца, не по-малко пари от нея и най-важното - може да застане и да се здрависа със всеки колега, не на един или двама е помагала. Добре дошла е навсякъде, където се говори сръбски. Да, аз казах, че ме дразнят парадиранията ѝ с Жан Клод, с тоя, оня, но реално за нея не сме чули да е премазала някого по пътя си, да е въртяла номерца и да е спала с Бог и свят. И да се търси такъв компромат, няма да се намери. Глумицата е Цеца. Тя никого за никого нищо лошо не е казала, ако я питаш, но не спира да го прави задкулисно...

Ако е нагласено, няма какво да се пеним, но според мен далеч не е, точно между тях двете... Причината е една, казва се Аркан. И все пак - Драгана я е пускала винаги на телевизията си. Цеца е тази, която я е канила на гости и която е искала дует - Драгана го каза. Ако беше лъжа, досега да беше опровергано.

Не мисля, че има какво конкретно да решават в съда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам при вас как се измерва кой колко е популярен... но е факт, че Драгана все още е звезда. Хит в последно време може и да няма, но е добре приета навсякъде, напълни си Арената преди няколко години, прави си участия и концерти редовно. Винаги има някакви рекорди по посещаемост. В нея и Цеца има още хляб, не са на чак толкова много години. При Цеца е по-масово влиянието от години. При Драгана беше такова 90-те. Мен това не ме бърка. Аз много гледам кой какъв човек е освен пеене, песни и такива неща. Факт е, че Драгана е масово харесвана от колегите си, само от две от тях не, сигурно и те не знаят защо. Дразни ги с нещо. А дори не е ясно защо - в смисъл тя не ги застрашава по никакъв начин като конкуренция, жената си е взела своето и може да се каже, че е една от малкото със стабилен брак и все още някакви успехи в музиката, и то от разстояние. Не го може всеки това.

Цеца пуска хитове винаги, Драгана запостави кариерата и през 2001. Драгана дразни и хора и колегите и с това че уж е възпитана и добра, а всъщност е голяма лицемерка

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Драгана да не е сръбската Рени? Какво напада по-успешни от нея.

Не беше но сега стана :3fdb8960598fa63e:

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цеца пуска хитове винаги, Драгана запостави кариерата и през 2001. Драгана дразни и хора и колегите и с това че уж е възпитана и добра, а всъщност е голяма лицемерка

ОК.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам какво да ти кажа или какво искаш да кажа. :1000 (29):

Всяка си е права за себе си. Аз не мога да се натоварвам с техните неволи. Харесвам ги, харесват ми енергията им, музиката им, 80-те, 90-те, новият век. Като цяло Драгана ми идва малко по-слаба в последните 15 години, откъм продукция. За концертите спор няма - това е силата на Драгана. Сценографии, хореографии, голям екип, ефекти - там не може да я пипне никоя от колежките ѝ. Даже и Йелена.

Заразителни личности, имат си проблеми, да си ги решават и така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментари в тубата лесно се манипулират, а пълни зали не.

Да изброяваме ли още?

 

Тя е добре приета и желана навсякъде, при Цеца не е така. Нея от това я боли. Тя иска да е номер 1 навсякъде и винаги. Не трябва да има друг, особено пък Драгана, дето дори не е в Сърбия вече... Да не изброяваме вече концерти отпреди 2005 или още по-лошо - от 90-те... Защото Цеца просто излиза и си пее, докато Драгана прави много повече и това трябва да се уважава. Ето, и аз пожелавам пълно Ушче догодина.

А колкото до хитовете - в последните години никой не прави такива, каквито преди е правил, така че... Цеца да ме извинява. "Трепни" стана по-голям хит в България, отколкото в Сърбия, нейното албумче мина и замина. Имам го вкъщи, както и предния албум - да видиш, че когато нещо си заслужава, си го взимам.

При Драгана не знам Zasto me trazis дали е хит, ама виждаш ли колко гледания има. На участията ѝ виждам много млади хора, предимно такива всъщност, така че... след като двете от това поколение са останали да бъдат активни като изяви, вместо да се радват една на друга, едната злобее и пуска статии чрез приятелчета в медии да омаловажава чуждите успехи... иначе с Майчето Берович сме големи приятелки... докато не стане така, както стана с Мира Шкорич. И като няма вече как да се обгради с педали като Видич и Карамела да я бранят, ще търси други начини. Дотам стигнахме, че Драгана завърши в болница заради тоя случай. Не може всеки да е дебил и крава като Сека и Цеца. Аман от криминалци!

Йеца ще я оправи. Все пак да не забравя кой изпадна в истерия последно, когато се съдиха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стеф, грешиш в това че Трепни е бил по-голям хит в БГ отколко в останалите страни.

Даже мисля че ще остане в времето по-значим от Име и презиме.

Цеца само посочи това което е вярно. Драгана индиректно я захапваше за 200k публиката, за децата...

От друга страна това е първ път Цеца да отоговри публично на някого. Сигурно си мисли Драгана си е такава, ще си мълчи, не е като Карлеуша да лае.

Затова и аз съм на мнението да си каже каквото си има, сега си има мъж, има защита, но пък и разбирам че не иска скандали и проблеми.

За това за кариерите Цеца е права. Драгана не влага усилия ни 50%.

Да очакваме ли след 20 години Милица Павлович в ролята на Драгана (залага на песни с клипове и всичко сама финансира/ 200k евра вложени в последния албум) VS Александра Живоинович (тогава в БГ може би още ще я наричате Прииович като сега г-жа Величкович). :1000 (29):

А Кети Груич може би ще е в ролята на Карлеуша (хем щерки на полицаи, хем Карлеуша я харесва). :3fdb8960598fa63e:

пп. Много са ми съмнителни тези гледания на Zashto me trazis.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стеф, грешиш в това че Трепни е бил по-голям хит в БГ отколко в останалите страни.

Даже мисля че ще остане в времето по-значим от Име и презиме.

Цеца само посочи това което е вярно. Драгана индиректно я захапваше за 200k публиката, за децата...

От друга страна това е първ път Цеца да отоговри публично на някого. Сигурно си мисли Драгана си е такава, ще си мълчи, не е като Карлеуша да лае.

Затова и аз съм на мнението да си каже каквото си има, сега си има мъж, има защита, но пък и разбирам че не иска скандали и проблеми.

За това за кариерите Цеца е права. Драгана не влага усилия ни 50%.

Да очакваме ли след 20 години Милица Павлович в ролята на Драгана (залага на песни с клипове и всичко сама финансира/ 200k евра вложени в последния албум) VS Александра Живоинович (тогава в БГ може би още ще я наричате Прииович като сега г-жа Величкович). :1000 (29):

А Кети Груич може би ще е в ролята на Карлеуша (хем щерки на полицаи, хем Карлеуша я харесва). :3fdb8960598fa63e:

пп. Много са ми съмнителни тези гледания на Zashto me trazis.

Вечните хитове бяха до 2006, 2008, както е в случая с Цеца и Драгана - "Пиле" и "Лепи громе мой", "Луче мое", "Све бих дала да си ту". Тук-там разни хитчета като "Живот мой" за цвят и толкова. Но да, щом казваш - може и така да е, не съм в другите държави да знам как стоят нещата. Говорих, че като цяло вече дори и те трудно правят вечни хитове - то им трябва време, за да ги наречем такива. В последните години дори и хубави песни нямат дълъг живот. Реално те двете правят хубави албуми, както и Брена. Не са се отказали. Сега, кой как ги реализира е спорен въпрос.

Тя Драгана и преди е могла да намери защита, но някак тогава е била млада и е преглъщала, което е довело до тия проблеми с щиговидната жлеза и качването на килограмите. Играта на Цеца не започва от вчера, от днес. Реално никой от нас не е бил свидетел, но съм чел доста по форуми мнения на очевидци - склонен съм да вярвам на Драгана като човек. Цеца ми е достатъчно дискредитирана в това отношение. Нищо не може да я реабилитира в моите очи. Неведнъж съм бил съветван да не смесвам нещата, ама... не ме кефят жени като Цеца. Лъжа ли каза Драгана в последните интервюта? Да, децата са ѝ ужасни. Особено Велко. Бахти самочувствието. Анастасия ми се струва по-скромна и притеснителна, не знам колко е талантлива - със сигурност не колкото Симона Загорова например, но си пада кифла. Велко пък е ужасно нафукан, лигав, парадиращ. Самата Цеца е станала супер фолирант и изкуствена. Виж сега, всеки с вкуса си.

За усилията... пак ти казвам - кой както си го разбира. Драгана само за едно участие влага адски много енергия. Не е заразяла кариерата си, нормално е приоритетите да се уравновесят, а и тя е "по-породична" жена.

Давайте бързо да прекратяваме темата, празници са. :1000 (29): Нека намерим мир у себе си през 2019. :1000 (19): :1000 (29):

Милица Павлович е супер!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Случайно я хванах по някаква телевизия. Голяма зарибявка.

 

За теб може и да е "зарибявка" , но за мен такива като "този" и още Coby , Jala , Buba и т.н. правейки "великите си проекти - еднодневки" , е.@ха ма..та на истинската и стойностна поп и фолк музика в Сърбия и бившите Jugo-републики !!!

 

Слушайки този уникален и невероятен хит , вече си слушал още 100 други такива на гореспоменатите !!! "Разнообразна" музика и "уникални" текстове... :wallbash:

 

С други думи - скука и тотално еднообразие , предназначени за осъзнато и целенасочено промиване на мозъци на все по-голяма част от младото поколение (За голямо съжаление !!!)

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За теб може и да е "зарибявка" , но за мен такива като "този" и още Coby , Jala , Buba и т.н. правейки "великите си проекти - еднодневки" , е.@ха ма..та на истинската и стойностна поп и фолк музика в Сърбия и бившите Jugo-републики !!!

 

Слушайки този уникален и невероятен хит , вече си слушал още 100 други такива на гореспоменатите !!! "Разнообразна" музика и "уникални" текстове... :wallbash:

 

С други думи - скука и тотално еднообразие , предназначени за осъзнато и целенасочено промиване на мозъци на все по-голяма част от младото поколение (За голямо съжаление !!!)

Ами, какво искаш? Може да се направи аналог с много неща от живота. Всичко почти върви към упадък и деградация. Със сигурност и през 90-те така са говорили за турбофолка, но все пак и от този период има много качествена продукция, която се е забелязала.

Все пак това е модерната музика, нови звуци, нови ефекти, нови тенденции. Не може да пеят цял живот песни тип:

 

В българската музика също няма песни като тези на Л. Иванова, Б. Карадочева и т.н.

Който иска може да си намери качественото, има нет, технологии, дискографии, инфо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...